وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی

۴ مطلب در تیر ۱۳۸۹ ثبت شده است

حسین(ع) سرور آزادگان و ایثارگران جهان
آمدم از شجاعتش بنویسم؛ نتوانستم
آمدم از بزرگی و فداکاریش بنویسم؛ نتوانستم
تنها توانستم بنویسم
حسین(ع)...
... و خدا دستان مرا هم گرفت...
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۸۹ ، ۲۲:۱۳
page24 حاج علی
ساقی لب تشنه مهربون...با بی دستیت دستان بی رمقم را بگیر
فقط برایت این را می توانم بنویسم، مهربه مادرت زهرا(س) هم شرمنده ات شد
و تنها ساقی لب تشنه عالم شدی پسر حضرت زهرا(س)
سلام بر شما یا ابالفضل(ع)
...
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ تیر ۸۹ ، ۲۳:۲۴
page24 حاج علی
به نام خداوند همه مهرِ مهرورز
... و پیامبر مهر(ص) در غدیر درباره امیر المومنین علی(ع) فرمودند: هان مردمان! علی را برتر بدانید.چرا که هیچ دانشی نیست مگر اینکه خداوند آنرا در جان من نبشته و من نیز آنرا در جان پیشوای پرهیزکاران، علی، ضبط کرده ام.علی(ع) پیشوای روشنگر است که خداوند او را در سوره یاسین یاد کرده که: ((و دانش هر چیز را در امام روشن گر بر شمرده ایم...))
... آب؛ آئینه و روشنای حضور، آب؛ آئینه و وضو سازی از چشمه جوشان ولایت، آب؛ آئینه ای به رسای یک لبخند، آب؛ آئینه و مهریه یاور علی(ع)، آب؛ آئینه سلام محمد(ص) به وسعت علی(ع)
و علی (ع) قبله اهل ولا، یاور انبیای الهی، تاج سر اولیا، ابن تمام پیامبران و وصی مصطفی(ص)، پیشوای پرهیزکاران، یاور مظلومان و کشته راه عدالت و ولایت
آری؛ علی(ع)؛ آئینه داور، سرور مومنین و مرجع شاه و گدا
و اینها همه گوشه کوچکی از فضائل بزرگ مرد عالم بود که قلم بی رمق و شکسته من در رسای او نبشت. بزرگ مردی که که آسمانها و زمین بر مدار ولایتش در حال گردشند است و امشب شام میلادش است.
شبی که آسمانها و زمین به خود بالیدند که بزرگ مردی را میهمان هستند، آن هم میهمانی که خداوند همه مهر مهرورز آفرینشش را بر ولایت او آفریده است.
آری، امشب دل های شکسته پناه داده می شوند و اما  باز هم داغ یتیمی ما التیام نیافته است.
امشب هدیه عیدمان را از امیر المومنین(ع) فرج فرزندش طلب کنیم و در یک کلام...
دیگر بی خانمانی اهل حضور، دیگر دل تنگی تمام کوچه هایی که بی تو غروب کرده اند، دیگر از اشک های تمامی کودکان در اندوه، دیگر از تمام یاد هایی که هنوز با ذکر تو زنده اند، زنده بادای لحظه ای که تو می آیی...
" اللهم عجل لولیک الفرج "
یا علی مدد

ویژه نامه مخصوص میلاد امیر المومنین حضرت علی(ع)

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ تیر ۸۹ ، ۲۲:۲۹
page24 حاج علی
2 ماه حضور در حوزه جنگ سخت(آموزشی سربازی) در شمال پایتخت سپری شد، در این مدت به کلی از محیط سایبر و جنگ نرم دور بودم.
در دوران آموزشی به 2 نکته اساسی با عمق وجودم پی بردم، اولین نکته اعتقاد و اعتماد حداکثری به خداوند مهربان و اهل البیت(ع) بود و دومین نکته خواستن کارت پایان خدمت و مهمتر از اون حضور در 2 ماه آموزشی سربازی توسط برخی پدران برای ازدواج با دخترانشون بود(نکته حائز اهمیت)! نکات آموزشی دیگه هم منظم تر شدن در ساعات خواب و بیداری، فرصت عالی برای فکر کردن و برنامه ریزی برای آینده، ترک کردن موبایل بعد از 8 سال و ترک اعتیاد اینترنت بعد از 10 سال! بود و در کل یک مدیریت زمان درست و حسابی رو تجربه کردم.
از دیگر نکات مهم استفاده از تجربیات چند ساله خبرنگاری و تست بسیاری از مسائلی که آموخته بودم در محیط آموزشی بود که نتیجه اون تجربه در برخوردهای اجتماعی و چگونگی مدیریت مثبت افکار عمومی بود و من در اون محیط تلاش کردم از حداکثر هوشم در بهره برداری از فضای انسانی به وجود اومده استفاده کنم که تا حد زیادی هم موفق بودم.
به هر حال خدمت کردن در یکی از ارگان های نظامی که تجربه کار باهاش رو نداشتم تجربه جدیدی بود که با خواسته خودم واردش شدم و مطمئنم این تجربیات در گوشه گوشه زندگی و در حفظ وطن و اعتقاداتم بهم کمک شایانی می کنه
13 رجب هم سالروز ولادت امیر المومنین حضرت علی(ع) هست که خوشبختانه تاریخ تولد من به تاریخ قمری همین روز هستش، پیشاپیش تولدم مبارک.
اگر فرصتی بشه در دوران مرخصی در مورد مسائل روز هم خواهم نوشت.
از دوستانی که این چند وقت من رو مورد لطف خودشون قرار دادن هم سپاسگذارم، مخصوصا از دوستان خوب تهرانی که من رو تنها نگذاشتن مهمتر از همه داداش محمد عزیزم...
ویژه نامه مخصوص میلاد امیر المومنین حضرت علی(ع)
۴ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ تیر ۸۹ ، ۱۳:۱۶
page24 حاج علی