وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
آخرین مطالب

۳ مطلب در فروردين ۱۳۸۹ ثبت شده است

چند روزی از قرارگرفتن نام میر حسین موسوی، زهره کاظمی(رهنورد) و شیرین عبادی در سایت تایم و در جمع نامزدهای بهترین شخص سال 2010 می گذرد.
در حالی مجله تایم هرسال برترین چهره های آن سال را معرفی میکند که امسال به طور خاص دست به تقلبی گسترده و مهندسی ناشیانه آراء زده است.
این مجله که وارد این صحنه آرایی خطرناک و غیر حرفه ای شده هیچ کدام از قوانین مرتبط با رای گیری آنلاین را رعایت نکرده است
در حالی سبز ها فعالیت رسانه ای خودشان را  برای رای آوردن موسوی در این سایت و سایت های دیگر آغاز کرده اند که در مطالبشان به طور علنی انجام تقلب گسترده و رای دادن بیش از یک بار به صورت واضح مشخص است که خلاف قوانین رای گیری آنلاین، وجدان، اخلاق، عدالت، دموکراسی و حقوق بشر است.
این تخطی از قوانین رای گیری آنلاین توسط مجله تایم آنچنان مضحک است که این مجله همانند دیگر کشورها و شخصیت‌ها که خودشان را مجانن فدای " موسوی " و "جنبش مخالفان حکومت ایران، اسلام و شیعه "کرده است.
در این سایت هر شخص تا جایی که وقت و توان داشته باشد با یک ای پی می تواند به یک فرد تا 100 هزار بلکه بیشتر رای بدهد و این خود یک صحنه بسیار مضحک در فعالیت رسانه ای که ادعای حرفه ای بودن را دارد پدید آورده است.(دموکراسی آمریکایی)
در زیر چند عکس مرتبط با این رای گیری مضحکانه و ناشیانه برای تنویر افکار عمومی آورده است تا این نیز حجتی برای مردم پاک و خداجوی ایران زمین باشد که منافقین واقعی و متقلبان در انتخابات چگونه به رای 13 میلیونی رسیده اند.
همچنین طبق اظهارات سومین متفکر دنیا و روشنفکر ترین زن ایران(اسناد تقلب عنوان شده توسط وی برای تقلب "داماد لرستان و فرزند آذربایجان" ) در صورت رای آوردن موسوی در این سایت به طور قطع تقلب گسترده روی داده است چرا که باراک اوباما خود را ناجی دنیا و داماد آمریکا می داند و استیوجابز(مدیر شرکت معظم اپل) نیز بیشترین تعداد آیفون، آی پد و ای پاد و مک بوک شرکت خود را در سطح آمریکا و دیگر کشور ها به فروش رسانده است و به نوعی خود را پدر خلاقان در دنیای رایانه و داماد ایالات متحده می داند.
قسمتی از لیست 100 نفره که اسامی مشهوری مانند باراک اوباما، استیو جابز(مدیر شرکت اپل) و شاهرخ خان و... در این لیست وجود دارد که 1/100 موسوی نیز هنوز رای نیاورده اند که حاکی از وجود یک سناریوی  بسیار خنده دار و ناشایانه سیاسی دارد)
time100
mousavi1
همچنین با مقایسه تعداد رکورد های موجود در موتور جستجوی گوگل بین نفر اول(موسوی) و نفر سوم که یک خواننده زن بسیار معروف است به نتایج جالب زیر می رسیم و می بینیم موسوی حتی درصد معروفیتش 1/یک میلیونیم این فرد نیز نیست
تعداد رکورد های جستجوی نام موسوی با اسپلی که در سایت تایم وجود دارد:
mousavi
تعداد رکورد های جستجوی نام خواننده زن (لیدی گاگا) با اسپلی که در سایت تایم وجود دارد:
ladygaga
صفحه مربوط به استیو جابز(مدیر موفق شرکت اپل):
stevejobz
صفحه مربوط به لیدی گاگا
ladygaga2
صفحه مربوط به لیست اصلی و نمایش نفرات اول تا پنجم( تا ساعت 12 ظهر 26 فروردین ماه)
1of5
با توجه به توضیحات بالا قضاوت برای تشخیص حق و باطل بر عهده خود خوانندگان این متن است...
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ فروردين ۸۹ ، ۱۵:۳۶
page24 حاج علی
19 روز از سال 89 و آخرین سال دهه 80 گذشت
بیش از 10  روز از این 19 روز برای من در کویر گذشت، ‌اما کویری که امسال سبزه سبزه سبز بود و سیراب از آب و نم نم باران با دندان دردی که مونس من در شب بیداری های کویر بود
امسال کویر سیرابِ سیراب بود، زمین خشک و تشنه کویر هم دیگر فریاد خسته‌ای از گلویش به گوش نمی‌رسید، انگار آنقدر سیراب شده بود که دیگر حتی صدایش در نمی‌آمد و تا خرخره‌اش پر بود از آب شیرین باران…
اما دانه‌های باران در پاسخ به دلتنگی‌های زمین خشک و بی آب و علف کویر باریده بودند و اکنون در آغوش این زمین ترک خورده با قلبی مجروح و زخمی آرام گرفته بودند…
باران که بر روی زمین خشک کویر می‌بارید، ‌انگار زمین کویر چون عاشقی منتظر دانه دانه‌های آنرا می‌بوئید،‌ می‌بوسید و در آغوش می‌گرفت و معشوق نیز در دل این زمین جای می‌گرفت و با آن یکی می‌شد، شاید این یک نماد حقیقی از عشق بود که طبیعت به من نشان داد.
روز‌های من در کویر در خلوت، فکر و راز و نیاز با اویی که همه هستی‌ام از اوست می‌گذشت، این حسیست که تنها در شبهای کویر می‌توان آنرا پیدا کرد، حسی که انگار آسمان کویر را به زمین کویر چسبانده تا تو خود را با نسیم خنکی بهاری همراه با بوی خوش خاک نم زده و گیاهان بهاری نزدیکتر به خالقت حس کنی، ستاره‌های آسمان را بشماری و یا ستاره خودت را پیدا کنی و ساعت‌ها با او به گفتگو بنشینی.
آری،‌ اینان همه پاسخ کویر بودند به دل خسته و بی رمق من..اما در گوشه‌ای دیگر حیوانات و حشرات کویر هم با من به گفتگو می‌نشستند، یک سوسک کوچک سیاه که من را به یاد داستان “خاله سوسکه” می‌انداخت و یا یک عقرب سیاه که از نم خاک گیج شده بود و یا یک مارمولک کوچک و شیطان که با دیدن من با سرعتی شبیه به سرعت نور خود را استتار کرد، آری این حشرات و حیوانات هم در کویر صادقانه با من حرف می‌زدند تا این حس تنهایی من با باد‌های بهاری از دلم پر بکشد و به جای دوری برود.
آری، در کویر هر صبح با صدای شرشر باران بلند می‌شدم،‌ خواندن نماز صبح با نغمه باران در هوایی نسبتا سرد و پر نم هم حال و هوایی دیگر داشت که انسان را آنچنان غرق در آرامش می‌کرد که بعد از آخرین سلام که آغاز بودن دوباره بود، ‌مرا  برای ساعتی در خود فرو میبرد…
صبح‌های کویر هم عاشقانه و لطیف آغاز می‌شد، هوای ابری و خنک، زمین خیس و آب گرفته و زیباترین حس آن، قدم زدن بر روی این زمین بود و بالارفتن از یک تپه کوچک و برداشتن آب از سنگ آب‌های طبیعی، ‌آن هم آبی زلال، خنک و شیرین.
روز‌های من همه اینگونه در کویر آغاز می‌شد، و این آغاز، ‌آغازی بود که پدران من نیز در سال‌های دور که عصر تکنولوژی و طیاره و دهکده جهانی جایی نبود، ‌اینگونه زندگی می‌کردند و چه لذتی داشت دور از هیاهوهای وحشتناک،‌ خشن و بی‌رحم انسان‌ها در شهر‌ها بدون دغدغه سر کردن…
ثانیه‌هایی که هر انسانی را در سکوت کویر به اعماق خود می‌برند تا یادشان نرود این ثانیه‌ها،‌ شاید ثانیه‌ مانند‌هایی باشند که روزگاری شاید برای اینکه گذشته‌اند حسرت خورده‌اند و گاهی اوقات آنها را برای رسیدن به انتظار نشسته‌اند
آری کویر، ثانیه‌ها، دانه‌های شن‌ و رمل، حیوانات کوچک و بزرگ، حشراتی ریز با ظواهری بعضا چندش آور اما بی آزار مرا با خود به قعر افکار در هم گسیخته‌ام می‌برد تا باور کنم این حیوانات درنده و حشرات با زهر کشنده در کویر نیز از بسیاری از انسان‌ها مهربان‌تر و بی‌خطرترند
شاید مهمترین دلیل بودنم در کویر لمس همین ناانسانی‌ها، ماتم‌های دل ساده‌ام برای دل‌های خشن و بی‌رحم این موجوداتی که نام انسان را به ناحق غصب کرده‌اند و وجدان‌های خواب آلوده ‌شان باشد
شاید…
آری کویر، سرزمین اوج گرفتن برای رسیدن به اوست…اویی که داشتن و با او بودن عادت تمام دل‌های خستگان است…
اویی که حتی نامش، یادش و عبادت کردنش مادرانه‌ ترین نوازش‌ها برای انسان‌ها به حساب می‌آید…
برخی‌ می‌گویند کویر آغوشش را به روی کسانی که عاشقانه بر روی تن تشنه‌اش و پوست ترک خورده‌اش می‌گشاید و در شب‌هایی که برخی دیگر می‌گویند دل انسانی به پروردگار همه مهر و مهرورز نزدیکتر است، ستار‌ه‌های آسمان کویر آغوش مهربان آنرا چراغانی می‌کنند تا این میهمان غریب احساس غربت کمتری کند و من می‌گویم انسان‌ها به این دلیل تصور می‌کند در کویر آسمان به زمین نزدیکتر است که ستاره‌های کویر خود را به آن انسان نزدیکتر می‌کنند تا احساس تنهایی کمتری کند…
آری این کویر و خصلت آسمان شفافش است که هیچ پرده‌ای حتی میان خورشید و ستاره‌هایش برای میهمانانش وجود ندارد و من بار‌ها در صبحگاه کویر که خورشید به زمین تشنه کویر سلامی دوباره می‌دهد با خودم آرزو کردم که کاش دل‌های انسان‌ها نسبت به یکدیگر نیز همینقدر شفاف بود تا برای کنار یکدیگر بودن و بازکردن گره‌هایشان و شاید به بهانه اندک محبتی به هم نوعشان آروزی پرواز می‌کردند…
اما در نظر مردمان ما این اعتقاد نیز وجود دارد” هر چقدر در حین پرواز کردن بیشتر اوج بگیری، ‌در نظر مردمانی که پرواز را نمی‌فهمند کوچکتر خواهی شد…”
...
پ.ن:
10 روز دیگر عازم پاچسباندن و ورود به "جنگ سخت" آموزشی سربازی هستم
یک نصیحت برادرانه: قدر سلامتیتان را بدانید و از دندانهایتان به شدت مراقبت کنید تا به سرنوشتی شبیه به سرنوشت دندان ها و درد های چند ماهه من دچار نشوید: 3 دندان عصب کشی شده، 2 دندان عقل جراحی شده+ 2 دندان با پوسیدگی عمیق و کلی درد...!
هنوز هم ادامه دارد...
۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۸ فروردين ۸۹ ، ۱۴:۱۹
page24 حاج علی
لباس شخصی ها همزمان با 13 بدر روز سبز و سبزه ها با دردست داشتن کیک و ساندیس سبز هایی که 13 روز در حال اعتصاب بودند را به داخل رودخانه ها، دره ها و جاده ها پرتاب کردند.
صدای کلمه سی: لباس شخصی هایی که در جریانات پس از انتخابات با دریافت هزاران کیک و ساندیس به سرکوب سبز های خداجو و هلهله کنان روز عاشورا پرداخته بودند اینبار در جریان فرارسیدن روز اصلی سبز ها(13 بدر) آنان را به داخل جوی ها، دره ها، دشت ها و رودخانه ها پرتاب کردند.
همزمان از جای جای ایران عزیز گزارش هایی مبنی بر اینکه کیک و ساندیس در کشور نایاب شده دریافت شده است و بر همین اساس نیروی های لباس شخصی با شتاب کمتری به سرکوب سبز ها در این روز می پردازند.
یکی از سبز ها در حال پرتاب شدن به سمت رودخانه در گفتگویی با خبرنگار کلمه گفت: لباس شخصی ها ما را که 13 روز بی سر و صدا در حال اعتصاب بودیم را به داخل رودخانه پرتاب کردند.
او که در حال پرتاب شدن با ما سخت می گفت اضافه کرد: لباس شخصی ها علاوه بر وسایل شخصی! کیک و ساندیس هایی با مارک 2 ارگان نظامی به دست داشتند.
وی افزود: ما تا آخرین نفس حتی در کف رودخانه و جوی های آب نیز تا وقت پوسیدن از سبزه بزرگ و نوچه هایش دفاع خواهیم کرد.
در همین حال صدای آمریکا نیز از تهران گزارش داد: مردم تهران نیز با همکاری لباس شخصی ها سبز ها را به هم گره می زدند تا شاید بختشان باز شود.
صدای آمریکا به نقل از نوری زاده می افزاید: سبز های شمال شهر نشین از روز نخست عید در سطل زباله ها خودنمایی می کردند و این نشان می دهد که آتش زدن سطل های زباله در اعتراضات پس از انتخابات جلوگیری از ریخته شدن سبز ها به داخل آنان بوده است.
از اصفهان هم خبر می رسد که رودخانه زاینده رو دنیز سبز شده است و انبوه سبزهایی که به دست لباس شخصی ها به داخل این رودخانه پرتاب شده اند قابل شمارش نیست.
گزارشگران حقوق بشر نیز هشدار می دهند که یک فاجعه سبز انسانی در شهرهای ایران در حال اتفاق افتادن است.
در همین حال روشنفکر ترین زن ایران! و سومین متفکر جهان در این رابطه افزود: پرتاب نکردن سبز ها در دو استان لرستان و آذربایجان به داخل رودخانه ها خود ادعای صحیح از تقلب در انتخابات است و این نشان می دهد مردم این دو استان اصولا سبزهای خود را به حیوانات خانگیشان می دهند.
میرحسین موسوی نیز در این رابطه اضافه کرد: اینکه چیزترین نیروهای ایران چیزهای ما را به داخل رودخانه ها و دره ها چیز می کنند نشان از این دارد که در ایران چیز مدنی وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: چیزها خیال نکنند با این گونه رفتار ها می توانند چیز های ما را بترسانند، بلکه من به چیزهایمان می گویم پوسیدن کف جوی ها و غرق شدن در رودخانه ها یا خورده شدن توسط برخی حیوانات نجیب نشان از چیز بودن مدنی و پایبندی به حقوق چیز دارد.
مهدی کروبی هم که از ساعت ابتدایی امروز در جمع سبز ها بوده است افزود: ما ره گفته بودن هیچ وقت در زمان آن خدابیامرز که ازشان دست خطی دارم ره که هیچکی تو کل نظام نداره ره! تف..تف! آ قربونت بشم من تو اینو نگفتی منم نمیگم!
کروبی تصریح کرد: در این روز ره خواستن به سبز ها تجاوز کنن ره! اما من اونجا بودم ره! دست خط رو نشونشون دادم ره! خواستن به منم تجاوز کنن ره ! که شنبه پزشکی قانونی ره...!
یکی از فرزندان دختر ارشد ... نظام نیز در روز 13 بدر با یک فروند سبز که در حال پرتاب شدن بود برخورد کرد و در همین حال ساندویچش نیز بر زمین افتاد.
وی در مصاحبه ای با خبرنگار ما تصریح کرد: من به خاطر خریدن این ساندویچ از لندن به یکی از محلات متوسط و غیر شمال شهری ایران(تهران)آمده بودم که ناگهان در میان سبزهای پرتاب شده خود را دیدم.
وی افزود: لباس شخصی ها چند بار پیشنهاد عوض کردن کیک و ساندیس هایشان با ساندویچم را به من دادند و این خود گویای اصلی و شاهدی بر تقلب و متقلب بودن آنان در انتخابات است چراکه کیک و ساندیس های آنان جمعا 200 تومان می شود اما هات داگ من یک هزار و دویست و پنجاه و پنج تومان است که البته بدون نوشابه آنرا میخورم.
در همین حال یکی از اعضای بی طرف مرتبط با همین مجمع که کاندیدای ریاست جمهوری دهم نیز بود افزود: اگر دولت های فدارال مد نظر من به حکومت رسیده بود الان سبز ها را به جای پرتاب کردن به درون محیط زیست به مرکز فدرال سبز ها انتقال می دادند.
وی در خصوص نحوه انتقال این میزان سبزه متحصن در 13 روز عید توضیحی ارائه نداد و اگر هر خانواده ایرانی یک فروند سبز(ه) هم داشته باشد 75 /6 میلیون سبزه می شود که این مقدار بسیمار است.
وی تصریح کرد: سبزها بدانند من حامی محیط زیست هستم و به طور قطع از دولت های وحدت ملی، ائتلافی، ائتلافی به توان 4 حمایت خواهم کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد زنان دولت خاتمی نیز در برنامه 60 و یکی دو دقیقه! نیز در این خصوص افزود: از آنجایی که در دولت ما(اصلاحات) با سبز های فمینیست به نرمی برخورد می شد بنده به شدت حامی جنبش های زنان شدم و چند ده نفر از آنان را زیر پوشش خود قرار دادم.
مهاجرانی تصریح کرد: در زمان ما در روز 13 به در تنها سبزه های لطیف با هواپیمای مخصوص رئیس جمهور به دشت و چمن و کوه برده می شدند و مورد تکریم قرار می گرفتند.
همچنین دکتر مهدی نور چشمی بابا ...(بوق ممتد) (احتمالا نویسنده به دلیل اسم آوردم از ... در قید حیات نمی باشد)
محمد فریبا نیز در روز 13 بدر با حمایت از جنبش سبزهای فمینیستی خواستار مقاومت سبز ها در زیر پای مردم شد.
وی به دلیل تصمیم سفر و پناهندگی به سرزمین های اشغالی حاضر به مصاحبه نشد.
گزارش ها و فیلم هایی که هم اکنون به دست ما می رسد گویای یورش لباس شخصی ها به سبز ها در روز 13 بدر است.
فیلم: چیزمونو پس بدید...حمایت از صهیونیست حمایت از سبزی هاست...مرگ بر رودخانه زاینده رود(خوردن پوست کیک به یک سبزی)...مرگ بر کیک و ساندیس... سبزی هامونو بدید کیک و ساندیس بگیرید...نترسید نترسید ما همه با هم می پوسیم...تا عدس در ریشه ماست جلبک ها یاور ماست...چیزمونو پس بدید...ندای بی چیز ما چیز ما چیزما... خیییشششش..دانگ..دونگ
سر خط خبرها:
اعلام برائت گسترده چمن ها و درختان سبز از جنبش سبزی ها--- درختان سبز: امسال به جای سبز شدن، زرد شدیم
و در ادامه:
سران جنبش سبز: اعلام برائت درختان و چمن ها از ما سبزی ها با رشوه کیک و ساندیسی صورت گرفته است
دیده بان حقوق بشر: جنایات رژیم کیک و ساندیسی در پرتاب سبز(ه) ها به درون رودخانه ها یک فاجعه است
یک انجمن حامی محیط زیست: سبز ها غذای مناسبی برای پرشیر کردن برخی حیوانات هستند
کزارش تصویری:
sabzeh_nowruz
88-01-13
13bedar_2
۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ فروردين ۸۹ ، ۱۴:۰۴
page24 حاج علی