وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی

۶ مطلب در آذر ۱۳۸۸ ثبت شده است

منتظری 87 ساله نیز به پایان مسیر زندگی خود رسید!
ولی امر مسلمین، ‌آیت الله خامنه‌ای با بزرگواری تمام و با چشم پوششی از تمام خیانت‌ها و جنایت‌های کوچک و بزرگ دارو دسته و خود منتظری با ساده لوحیش که او را بی‌شباهت با ابوموسی اشعری نکرده بود پیامی را صادر کردند، در گوشه‌ای از این پیام ایشان فرموده‌اند" در اواخر دوران حیات مبارک امام راحل(ره) امتحانی دشوار و خطیر، پیش آمد که از خداوند متعال می‌خواهم آن را با پوشش مغفرت و رحمت خویش بپوشاند و ابتلائات دنیوی را کفاره آن قرار دهد. " (متن کامل پیام رهبری)
حال برای تنویر افکار عمومی به بررسی چرایی این قسمت از پیام مقام معظم رهبری می‌پردازیم:
آقای منتظری تا پیش از جسارت‌ها و بروز دادن افکار التقاطی و کج فهمی‌هایش، قائم مقام امام راحل(ره) بود که پس از آن " امتحان خطیر و دشوار " زمینه طراحی و ساختن سقیفه دوم را ناخواسته ایجاد کرد! ‌سقیفه‌ای که تکرار سقیفه اول پس از غدیر بود! در سقیفه نخست اولی بزرگ و کهنسال(ل.ع) از دومی(ل.ع) که فردی مکار و گرگ صفت بود فریب خورد تا پایه گذار سقیفه و غصب ولایت باشند.
اما در حالی که نطفه سقیفه دوم در حال بسته شدن بود امام خمینی(ره) با بینشی الهی، با تاسی از امام عصر ارواحنا فداه و با دیدی تاریخی پیش از تکرار آن در نامه‌ای به منتظری یادآور شدند که " این امتحانی خطیر و دشوار " است.
عملکرد منتظری هم در سال‌های پیش و پس از انقلاب قابل دفاع نبود، امام خمینی(ره) در کلامی ارزشمند فرموده‌اند: " هر جا دیدید دشمنان از شما تعریف می‌کنند شک کنید "! استناد به پوشش گسترده رسانه‌ای معاندین نظام جمهوری اسلامی از مرگ منتظری نظیر تلویزیون فارسی بی بی سی، صدای آمریکا و اپوزیسیون خارج نشین"
همچنین آن امتحان خطیر و دشوار در حادثه نفوذ منافقین نظیر مهدی هاشمی که قاتلی حرفه‌ای بود در بیت منتظری او را با وجود دانش بالا اما بدون بصیرت به چاهی افکند که امام امت(ره) دل مهربانشان شکست.
متن کامل نامه امام(ره) خطاب به منتظری به شرح زیر است:
جلد بیست و یکم - صفحه 330 -  نامه به آقای منتظری "عزل ایشان از قائم مقامی رهبری "
نامه
زمان : 6 فروردین 1368 / 18 شعبان 1409
مکان : تهران ، جماران
مخاطب : منتظری ، حسینعلی
موضوع : عزل آقای منتظری از قائم مقامی رهبری
صفحه : 330
بسم الله الرحمن الرحیم
با دلی پر خون و قلبی شکسته چند کلمه ای برایتان می نویسم تا مردم روزی در جریان امر قرار گیرند. شما در نامه اخیرتان نوشته اید که نظر تو را شرعا بر نظر خود مقدم می دانم ؛ خدا را در نظر می گیرم و مسائلی را گوشزد می کنم . از آنجا که روشن شده است که شما این کشور و انقلاب اسلامی عزیز مردم مسلمان ایران را پس از من به دست لیبرالها و از کانال آنها به منافقین می سپارید، صلاحیت و مشروعیت رهبری آینده نظام رااز دست داده اید. شما در اکثر نامه ها و صحبتها و موضعگیریهایتان نشان دادید که معتقدید لیبرالها و منافقین باید بر کشور حکومت کنند. به قدری مطالبی که می گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده ای برای جواب به آنها نمی دیدم . مثلا در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند ومی بینید که چه خدمت ارزنده ای به استکبار کرده اید. در مسئله مهدی هاشمی قاتل ، شما او را از همه متدینین متدینتر می دانستید و با اینکه برایتان ثابت شده بود که او قاتل است مرتب پیغام می دادید که او را نکشید. از قضایای مثل قضیه مهدی هاشمی که بسیار است و من حال بازگو کردن تمامی آنها را ندارم. شما از این پس وکیل من نمی‌باشید و به طلابی که پول برای شما می‌آورند بگویید به قم منزل آقای پسندیده و یا در تهران به جماران مراجعه کنند. بحمدالله از این پس شما مسئله مالی هم ندارید.
جناب آقای منتظری
صفحه : 331
3-دیگر نه برای من نامه بنویسید و نه اجازه دهید منافقین هر چه اسرار مملکت است را به رادیوهای بیگانه دهند.
سخنی از سر درد و رنج و با دلی شکسته و پر از غم و اندوه با مردم عزیزمان دارم : من با خدای خود عهد کردم که از بدی افرادی که مکلف به اغماض آن نیستم هرگزچشم پوشی نکنم . من با خدای خود پیمان بسته ام که رضای او را بر رضای مردم ودوستان مقدم دارم ؛ اگر تمام جهان علیه من قیام کنند دست از حق و حقیقت بر نمی‌دارم .
4- نامه ها و سخنرانیهای منافقین که به وسیله شما از رسانه های گروهی به مردم می رسید؛ ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام امام زمان - روحی له الفدا - و خون‌های پاک شهدای اسلام و انقلاب گردید؛ برای اینکه در قعر جهنم نسوزید خود اعتراف به اشتباه و گناه کنید، شاید خدا کمکتان کند.
مقدم بر نظر خود می‌دانید - که مسلما منافقین صلاح نمی دانند و شما مشغول به نوشتن چیزهایی می‌شوید که آخرتتان را خرابتر می کند - با دلی شکسته و سینه ای گداخته از آتش بی مهریها با اتکا به خداوند متعال به شما که حاصل عمر من بودید چند نصیحت می کنم دیگر خود دانید:
1- سعی کنید افراد بیت خود را عوض کنید تا سهم مبارک امام بر حلقوم منافقین وگروه مهدی هاشمی و لیبرال‌ها نریزد.
2- از آنجا که ساده لوح هستید و سریعا تحریک می شوید در هیچ کار سیاسی دخالت نکنید، شاید خدا از سر تقصیرات شما بگذرد.
والله قسم ، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم، ولی در آن وقت شما را ساده لوح می‌دانستم که مدیر و مدبر نبودید ولی شخصی بودید تحصیلکرده که مفید برای حوزه‌های علمیه بودید و اگر اینگونه کارهاتان را ادامه دهید مسلما تکلیف دیگری دارم و می‌دانید که از تکلیف خود سرپیچی نمی‌کنم . والله قسم ، من با نخست وزیری بازرگان مخالف بودم ولی او را هم آدم خوبی می دانستم . والله قسم ، من رای به ریاست جمهوری بنی صدر ندادم و در تمام موارد نظر دوستان را پذیرفتم .
صفحه : 332
روح الله الموسوی الخمینی
یکشنبه 6/1/68
من کار به تاریخ و آنچه اتفاق می افتد ندارم ؛ من تنها باید به وظیفه شرعی خود عمل کنم . من بعد از خدا با مردم خوب و شریف و نجیب پیمان بسته‌ام که واقعیات را در موقع مناسبش با آنها در میان گذارم . تاریخ اسلام پر است از خیانت بزرگانش به اسلام ؛ سعی کنند تحت تاثیر دروغ‌های دیکته شده که این روزها رادیوهای بیگانه آن را با شوق وشور و شعف پخش می کنند نگردند. از خدا می‌خواهم که به پدر پیر مردم عزیز ایران صبر و تحمل عطا فرماید و او را بخشیده و از این دنیا ببرد تا طعم تلخ خیانت دوستان رابیش از این نچشد. ما همه راضی هستیم به رضایت او؛ از خود که چیزی نداریم ، هر چه هست اوست . والسلام .
و از خدا فقط یک دعا می‌کنم: خدای مهربان، آخر و عاقبت امور همه ما را ختم به خیر قرار بده.
العاقبه للمتقین
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ آذر ۸۸ ، ۱۶:۱۰
page24 حاج علی
محرم و صفر دیگری از راه رسید ... 1431
دل‌هایی که 2 ماه برای سردار عشق، اسوه ادب و اخلاق یعنی امام حسین(ه) پر می‌زد اکنون به وصال رسیده است.
محرم است؛ اما حادثه کربلا همچنان جاریست
حادثه‌ای که هنوز هم صدای پای اسبان گرگان برای قتل عام امام معصوم(ع) به گوش می‌رسد...
در کربلا چه کسانی امام حسین(ع) را به شهادت رساندند؟ کوفیان؟ عرب؟ عجم؟ یا اجنبی‌ها؟ نه! امام حسین(ع) را کوفیان بی‌بصیرت که بسیاری از آنها اسما شیعه بودند! ظهر عاشورا برخی از آنها در اذان و اقامه نماز اول وقتشان! اشهد ان علیا ولی الله را سر می‌دادند! سنگ زدند! اما چه شد که اینان کمر به  همراهی،‌ مشایعت و تبعیت از ناکسین برای قتل عام امام حسین(ع) و یارانش بستند! در برخی مقاتل آمده است که این بی‌بصیرتان که برخی خواص منافق اما مسلمان‌نمای صدر اسلام نیز در آن حضور داشتند به امام(ع)، اولاد و اصحابش سنگ و تهمت می‌زدند و بسیاری از آنها نیز در قتل عام مسلم ابن عقیل(ره) نایب امام زمان آن عصر یعنی امام حسین(ع) شرکت کرده بودند. اما چرا؟! اینان که اسما" شیعه بودند و در ظاهر پیرو اول مظلوم عالم یعنی امام علی(ع)...! برخی از آنان از دور ناسزا می‌گفتند! برخی از نزدیک! برخی از دور و نزدیک سنگ می‌زدند و اعتقادشان تنها یک چیز بود " کسی که ضربه آخر را به امام(ع) بزند شقی و گناهکار است " این داستانی واقعی از مردم بی‌بصیرت کوفه است که اول بر نائب امام زمانشان شمشیر کشیدند و فریاد زدند مشتاقانه، جوگیرانه و بدون شناخت امامشان، خود امام(ع) باید در میانشان حاضر شود و بیاید تا انتظارشان تمام شود؟!
اما نایبش را سر بریدند تا وقتی امامشان به کربلا رسید سر او را نیز ... اما این ماجرا در تاریخ 1 بار تکرار شده بود! در سقیفه که غدیر را با سیلی زدن بر یگانه کوثر پیامبر همه مهر و مهرورز(ص) غصب کردند تا اولین مدافع غدیر را با فرزندش مظلومانه به شهادت برسانند.
اما امروز نیز خط‌ ها غدیری و سقیفه‌ایست! برخی با شعار مهدی(عج) (یعنی همان امام زمان بیا) بی‌رحمانه شمشیر بر نایبش کشیده‌اند و این گروه همانند همان کوفیان بی‌بصیرت درگیر فتنه افروزی،‌ سنگ پرانی و فحاشی(در قالب اینکه می‌گویند" ما منتقدیم " ) به ولی فقیه زمان شده‌اند که عاقبتشان چیزی جز تکرار تاریخ نخواهد بود! اینان اگر مجال پیدا کنند ولی‌فقیه زمان را نیز سر می‌برند تا انتقام سیلی محکمی که از حادثه عاشورا خورده‌اند را اینجا بگیرند! کاش ماهم صادقانه در خط حقیقی ولایت باشیم تا با کوفیان بی‌بصیرت آن زمان در یک صف قرارمان ندهند و وقتی امام زمانمان(عج) که ما با گناهانمان و با بی‌تقوایی از ایشان دور شده‌ایم و خود را از دیدار با ایشان محروم کرده‌ایم نظری بر ما انداخت شرمنده نباشیم، ‌همانطور که حال شرمنده شهدائیم...
بیائید محرم امسال ما به سمت امام مهربانمان(عج) حرکت کنیم به جای درجازدن و انتظار کشیدن و...
در این شب‌ها با دستان پرمهرتان یادی از ما هم کنید
" کاش دعای تمام ما هم " اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه " باشد... آمین
از ویژه نامه محرم در وب سایت آسمونی برای ایرانیان دیدن کنید - اینجا کلیک کنید
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ آذر ۸۸ ، ۱۶:۵۲
page24 حاج علی
16 آذر 88
سران فتنه در جلسات سقیفه مانندشان که بوی لجن و تعفن آن به مشام می‌رسد به دنبال هنجارشکنی‌های جدیدی هستند...
کشته سازی‌ها شکست خورده!
اغتشاش‌ گران تقسیم بر چند میلیون شده‌اند( بیست و پنج میلیونیم درصد از کل جامعه)(از روز اول هم توهی میلیونی بودند))
فتنه‌گر بزرگ که رفتارش مانند برخی صحابه کهن سال پیامبر(ص) که سران سقیفه ملعونه را تشکیل می‌دانند است در روز هنجار شکنی و هتک حرمت به امام(ره) در صحنه نیست!
فتنه‌گران کوچکتر هم که پول‌های کودکان صغیر و یتیم را طی سال‌ها چپاول کرده‌اند و امروز مانند خون آشام از شیطان بزرگ تغذیه می‌کنند هم منتظر اجرای نقشه جدیدشان هستند...
... خانم که چندی پیش از شوهر چندمش؟! طلاق گرفته در میان پسرکانی خوش تیپ با کف و هورا حاضر شده تا از فتنه‌گران حمایت علنی کند...
16 آذر شروع می‌شود، حامیان سبز اموی تعدادشان کمتر از پیش بینی‌ها و زور زدن‌های همراه با نفخ رسانه‌های سگ بچه‌های بها الله و محمد ابن عبدالوهاب است! پس باید کاری کرد، شعار ضد نظام و رهبری که بود!(13 آبان، روز قدس و ...)! شعار ضد مبانی اسلام هم که بود!!! اما شعار و توهین به امام عزیز(ره) هنوز صورت نگرفته بود و این سنگ آخر فتنه‌گران به حساب می‌آمد!!! ظهر شد و هنوز هیچ سوژه‌ی مناسبی برای سگ بچه‌های بها الله آماده نشده بود! دلقکان به راه افتادند، یکی، دو تا، 3 میلیون تای ادعایی کجا و 300 نفر واقعی 16 آذر کجا!!!میر حسین، خاتمی و کروبی دست پاچه شدند!!! باید کاری کرد! آن هم کاری بزرگ، چرا که هر چه ضربه خورده‌‌اند از امام(ره)، ‌آرمان‌ها و یادگاری بزرگش یعنی ولایت خورده‌اند، با خود گفتند: حال نوبت انتقام گرفتن از امام است. تلفن‌ها پشت سر هم با کد‌هایی نظیر +1 و +44 و +... و تنها چند ثانیه بعد فرمان پاره کردن و آتش زدن تمثال مبارک امام(ره) و رهبری عزیز رسیده بود!!! اما این سگ بچه‌های منافق دوست نما اینبار طوری حماقت کردند تا بار دیگر حدیث گوهربار امام سجاد(ع) حقیقی‌تر معنا شود:" خدایا شکرت که دشمنان ما را از احمق‌های روی زمین خلق نمودی" و این شد که احمق‌ها به گورستان تاریخ پیوستند!!! و حال اینجا باید پرسید: موسوی، کروبی، خاتمی و آقای بهرمانی؟!؟! فاین تذهبون؟! اگر هنوز ملت آگاه ایران در برابر شما سکوت کرده‌اند از ترسشان نیست،‌ بلکه منتظر نیم نگاه مقام عظمای ولایت هستند...به امید آنروز... همه با هم دعا می‌کنیم: اللهم اصلح کل فاسد من امور مسلمین و اگر اصلاح نشدند: الهم العن اول ظالم الظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذالک...
تاریخ تکرار می‌شود و امروز 3 موسس سقیفه ملعونه چهره‌های کریه المنظرشان در برابر تمام چشم‌ها نمایان است
یادمان نرود، جنگ جمل را یک زن که نام همسری پیامبر(ص) را یدک می‌کشید براه انداخت و امروز تواب دانشگاهی فشن‌های پیش از انقلاب  یعنی زهره کاظمی(زهرا رهنورد) که مایه ننگی در کنار شیرین عبادی‌ها برای زنان سرزمین من است نقطه راس فتنه و حرکت ضد ولی‌فقیه و امام مهربان(عج) است و راست می‌گفت آن قدیمی که توبه گرگ مرگ است.
پ.ن:
محرم نزدیک است، صدای زنگ شتران کاروان امام حسین(ع) به گوش می‌رسد، کمی با خود خلوت کنیم! در کدام جبهه‌ایم؟! سبز علوی یا سبز اموی؟!
فیلم راز قتل  ندا را از اینجا دریافت کنید( پیشنهاد می‌شود ببینید و برای دوستانتان ارسال کنید)

فیلم مستند بررسی ساختگی و جعلی بودن قتل ندا آقاسلطان 

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۸۸ ، ۰۱:۰۰
page24 حاج علی
سال دهم هجری است
پیامبرهمه مهر و مهرورز(ص) برای انجام آخرین حج خود عازم سفر مکه می‌شوند...
در این سفر پیامبر(ص) تصمیم دارند تا راه نجات بشریت و برقراری عدالت در تمام آفرینش را به مردم معرفی کنند...
در آن سفر، روز هجدم ذی‌الحجه و هنگام بازگشت حدود یکصد و 20 هزار نفر از مسلمانان از بلاد مختلف اسلامی پیامبر اعظم(ص) را همراهی می‌کردند که ایشان دستور تغییر مسیر حاجیان را به سمت برکه‌ای بی آب به نام غدیرخم دادند
پیامبر گرامی اسلام(ص) در آن سرزمین خشک خطابه‌ای مفصل را ایراد فرمودند، خطابه‌ای در یازده بخش که نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.
آری! با خطابه گوهربار پیامبر مهربان(ص) غدیر روز حماسه جاوید، روز ولایت، روز امامت، روز وصایت، روز اخوت، روز رشادت و شجاعت و شهامت و حفاظت و رضایت و صراحت ‏شناخته شد. روز نعمت، روز شکرگزارى، روز پیام رسانى، روز تبریک و تهنیت، روز سرور و شادى و هدیه فرستادن، روز عهد و پیمان و تجدید میثاق، روز تکمیل دین و بیان حق، روز راندن شیطان، روز معرفى راه و رهبر، روز آزمون، روز یأس دشمن و امیدوارى دوست و خلاصه روز اسلام و قرآن و عترت، روزى که پیروان واقعى مکتب حیات‏بخش اسلام آن را گرامى مى‌دارند و به همدیگر تبریک مى ‌گویند.
پیامبر در خطابه غدیر دشمنان و امامان جعلی پس از رحلتشان را نیز معرفی می‌کنند، امامانی که به ناحق در سقیفه جمع شدند تا حتی شیطان مستاصل شده در روز غدیر را نیز یاری کنند و اینگونه بود که ولی مسلمین، امیر المومنین علی(ص) خانه نشین شد تا اسلام بماند.
پیامبر(ص) در روز غدیر خشتی را برای آینده تمام بشریت بنا نهادند که پس از آن اگر بیعت شکنان و حرامزادگان نبودند باید دنیا با عدالت علی(ع) و اهل البیت(ع) از همان زمان تبدیل به بهشت می‌گشت، اما کوردلانِ بداندیش که خداوند تبارک و تعالی در سوره بقره آنان را کور و کر و لال با دلهایی مُهر خورده می‌خواند با غصب غدیر، خانه نشینی صاحب غدیر، سیلی زدن بر صورت نازنین یگانه دخت پیامبر و نخستین مدافع غدیر و شهادت اولین شهید در راه غدیر یعنی حضرت محسن(ع) در شکم مادر آن حوادث تلخ مظلومیت اهل البیت پیامبر(ص) را علی رغم تمام سفارش‌های ایشان آفریدند تا بشر به انتظار منجی برای روز پس از غدیر که پس از روز ظهور امام زمان(عج) است بماند.
آری، زمانه پس از غدیر گذشت و نوبت به رحلت رسول الله رسید، زمانی که علی(ع) و اهل البیت(ع) با تنی چند از یاران پیامبر ایشان را غریبانه تشییع و خاکسپاری کردند تا عده‌ای دیگر نه تنها در مراسم تشییع پیامبر(ص) حاضر نشوند بلکه در سقیفه تخم عداوت با روشنی، حق و عدالت را پایه گذاری کنند.
روز‌های پس از سقیفه هم گذشت تا تاریخ تلخ ترین اوراقش را با مظلومیت و غریبی اهل البیت(ع) و اول مظلوم عالم ورق بزند.
پس از آن طی سال‌های بعد تنها مردمانی با ضمیر پاک و روشن که به دلیل یکتاپرستی تفکر شیعه را خیلی زود پذیرفتند ایرانیان بودند.
نزدیک به 300 سال پس از آن در گوشه‌ای از دنیای پر از زرق و برق مادی مردی از سلاله پاک امیر المومنین(ع) با انقلابی الهی و شگفت انگیز با پشتوانه‌ای معنوی ظهور کرد و با مبارزاتش حکومت طاغوتی سرزمین مقدس ایران را تبدیل به حکومتی الهی،‌ اسلامی و شیعی کرد.
آری ایران با پرچم شیر و خورشید به ایرانی با پرچم با نام " الله " جایگزین شد تا تنها حکومت شیعی و اصیل دنیا در سرزمینی که پیامبر سال‌ها پیش وعده آن را داده بودند بروز و ظهور کند.
آن روز‌ها هم که امام سید روح الله خمینی(ره) بر این سرزمین رهبری می‌کردند هم با خون دل خوردن ایشان می‌گذشت و امام عزیز(ره) با ضمیر پاک و آگاهیش از آینده که نشانی از رابطه روحانیش با امام عصر(عج) داشت این سرزمین را از گردنه‌هایی سخت نجات دادند تا دنیای دو قطبی مارکسیتی و کاپیتولایستی به ناگاه دچار شوک عظیم و مصمم به انتقال شود.
اما پس از 8 سال دفاع مقدس هنگامی که امام(ره) خود را برای سفر آماده می‌کردند، آدم‌‌هایی شیطان نما که گواه تکرار تاریخ پس از غدیر بودند شروع به فعالیت کردند. امام(ره) ما را تنها گذاشتند و پیش از این سفر نایب خودشان را نیز بار‌ها به طرق مختلف اما به نحوی که تنها آگاهان و روشندلان آنرا درک می‌کردند معرفی نمودند که یکی از دلایل اینگونه معرفی شدن آیت الله خامنه‌ای برای رهبری نظام یکی از آزمایش‌های بزرگ الهی برای ماندن و نماندن بسیاری از افراد مدعی بود.
پس از رحلت امام(ره) و از نخستین روز‌های رهبری امام سید علی خامنه‌ای، گرگان سیه رو چنگ و دندانشان را برای تنها حکومتی که زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) بود تیز کردند، از یک سو دشمنان تابلودار خارجی برای انتقام، از سوی دیگر گرگان زخم خورده معذول و مطرود امام و از سوی دیگر گرگانی دیگر در لباس میش...
سال‌ها گذشت تا پس از دولت‌های سازندگی و اصلاحات که هر دو مکمل یکدیگر از نظر ولایت گریزی، انباشته کردن جیبهایشان و پایمال کردن خون‌های پاک شهیدان و مردم بودند دولتی مردمی با رئیس جمهوری که دغدغه ادامه راه تشیع را مالک اشتر گونه داشت پیروز شود.
طی این سال‌ها بار‌ها تاریخ تکرار شد تا با این تکرار به دنیا بفهماند که ایران اسلامی سرزمینی نیست که بتوان با زور و ارعاب بر آن مسلط شد و انقلاب اسلامی همانند دو انقلاب بزرگ دیگر پیش از خود یعنی غدیر و کربلا هر کسی روبریش قرار بگیرد او را خفت، خوار و نابود می‌کند.
سال‌ها اینچنین گذشت تا رئیس جمهور مکتبی بر این سرزمین حاکم شد تا ولایت پذیری را همانگونه که شایسته‌اش است نشان دهد و نام صاحب اصلی ایران عزیز را در مجامع بین المللی با افتخار بیاورد تا دنیای منتظر، شیعه را نام منجی مهربان(عج) بشناسد.
اما زمان باز هم گذشت تا اقیانوس عظیم و بی‌انتهای انقلاب اسلامی با موجی سنگین که بار‌ها خود را طی 30 سال نشان داده‌ بود و پس از هر موج خود را در برابر توطئه‌های دشمنان لجن گونه داخلی با اربابان خارجی بیمه کرده بود یکبار دیگر در آستانه انتخابات دهم مواج شود و لجن‌هایی که در پوستین یاران انقلاب بودند را از انتهای خود بکند و بر سطح اقیانوس بیاورد.
لجن‌هایی که مقدس ترین رنگ ایرانیان و تشیع را به بازی گرفتند و در جشن دوم خرداد با حضور رهبران گرگ صفتشان(خ، م، ک، ه) آن هم هفته ای که 5 روز پس از جشنشان روز شهادت حضرت زهرا(س) بود به رقص و پایکوبی بپردازند و بعد مدعی شوند سبزشان اموی نیست!!!
آری فردا غدیر سبز ماست، اما سبزی که به ناحق از سوی میراث داران آن 3 ملعون یکبار در سقیفه و یکبار در عصر حاضر ما غصب شد که در غدیر آن را پس خواهیم گرفت و به سوی امام مهدی(عج) نیز عاشقانه حرکت خواهیم کرد، ان هم حرکتی با ثبات قدمهایمان...
بیائید در روز غدیر یکبار دیگر با پیامبر و با امیر المومنین(ع)، حضرت علی(ع) پیمان ببندیم که از علی زمان، یعنی امام خامنه‌ای که نائب برحق امام مهدی(عج) هستند دفاع می‌کنیم.
چرا که اگر واقعه کربلا را از دعوت کوفیانی که خیلی از آنها شیعه بودند اما بی‌بصریت بخوانیم متوجه می‌شویم که نقطه شروع شمشیر کشیدن بر امام معصوم(ع)،‌ شمشیر کشیدن بر روی نایبش است و در واقعه کربلا اول کوفیان حضرت مسلم(ره) که نایب امام حسین(ع) بود را سر بریدند تا در کربلا آن جنایات را بیافرینند در حالی که بسیاری از آنها شیعه بودند!
در ادامه لینک متن و صوت خطابه غدیر را برای شما قرار می‌دهم.
متن فارسی خطابه غدیر
متن عربی خطابه غدیر
منابع خطابه غدیر در کتب شیعه و سنی
پ.ن:
بیائید دعا کنیم که خداوند به ما بصیرت، ‌دل روشن‌ و روشن بینی را عطا بفرماید.
در روز غدیر دعای ندبه و زیارت عاشورا را هم اگر توانستید بخوانید.
چهل روز از تنها گذاشتن ما توسط پدربزرگم مادریم،‌ میرزا سید محمد نیز گذشت، فاتحه‌ای به روح پیرمرد هدیه کنید. ممنونم
التماس دعا.
یا علی(ع)
سید علیرضا...
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ آذر ۸۸ ، ۰۰:۱۴
page24 حاج علی
این مطلب به دلیل سوء استفاده برخی از رسانه های معاندین نظام و انقلاب اسلامی حذف شد...! این رسانه ها و گردانندگانشان که ادعای آزادی بیان و جامعه باز اطلاعاتی را دارند با سرو ته کردن تیتر مطالب و بزرگ نمایی مشکلات سعی در تخریب چهره پاک انقلاب اسلامی با رهبری آگاهانه امام خامنه ای دارند...التماس دعا، یا علی
۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ آذر ۸۸ ، ۰۰:۳۲
page24 حاج علی
22 نوامر 2009
4 ذی‌الحجه 1430
پناه می‌برم به خدا از شر شیطان رانده شده
در این چهار ماه، جنگ نکنید؛ امّا اگر به شما تعدّی شد، حق مقابله به مثل برایتان محفوظ است».(1)
«حرمت و پاسداشتِ این چهار ماه را با حلال دانستن خشونت و جنگ، از بین نبرید».(2)
«اساسِ احترام و عظمت این چهار ماه، منشأ الهی داشته، از اراده او برخاسته است».(3)
«اگر توصیه هایی را که گفته شد، رعایت نکنید، در واقع، به خودتان ظلم کرده اید».(4)
ذی‌الحجه مبارک، امسال نیز حاجیان به مکه مکرمه و مدینه منوره رفتند تا اعمال واجب مناسک حج را به جا آورند
در تاریخ اسلام و در جای جای قران کریم داریم که خداوند 4 ماه را در اسلام به عنوان ماه‌های حرام قرار داده است، ماه‌های رجب، ذی الحجه، ذی القعده و محرم که در آنها جنگ و نزاع حرام است که هیچ بلکه آدم سوزی و نسل کشی هم...
اما امروز ما در نزدیکی سرزمینی که(مکه) برخی مسلمانان مشغول مناسک حج هستند چند صد کیلومتر آنطرف تر شاهد نسل کشی شیعیان و مسلمانان در یمن و صعده با پول همان حاجیان هستیم، نه تنها نسل کشی بلکه ایجاد کوره‌های آدم سوزی توسط سگ بچه‌های محمد بن عبد الوهاب( رهبر وهابیون) و خاندان نجس العین آل سعود که به اشتباه خود را مسلمان می‌خوانند.
این کوردلان کج اندیش که قران کریم در رابطه با آنان می‌فرماید اینان کر و کور و لالند و بر دلهایشان مهر زده شده امروز آنچنان وقیحانه و وحشی شده‌اند که در نه تنها در ماه حرامی چون ذی‌الحجه آدم کشی می‌کنند بلکه کودکان و زنان بیگناه را زنده زنده در کوره‌های آدم سوزی می‌سوزانند تا هولوکاستی واقعی تر از غزه را در سکوت رسانه‌های صهیونیستی رقم بزنند...
اما این روز‌ها باز هم در تاریخ بوده و ما به سخنان و وعده‌های غیر قابل تغییر پروردگارمان ایمان و اعتماد داریم و همانطور که در 22 روز فقط کودک کشی در غزه، صهیونیست‌های تا دندان مسلح با خفت و خواری شکست خوردند اینان نیز شکست خواهند خورد تا " فان حزب الله هم الغالبون " بار دیگر به معنای واقعی کلمه تعبیر گردد...
: پ.ن:
شما هم در خروش وبلاگی سعده شرکت کنید/ لینک‌های مرتبط
"خروش وبلاگی "صعده "
نسل کشی در "صعده " و سکوت‌ بلاگرها

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی کوره‌های آدم سوزی برای مسلمان صعده یمن متاسفانه حقیقتی است که رسانه‌ها‌ در پوشش آن تاکنون اهمال کرده‌اند.
خروش وبلاگی "صعده"/ هولوکاست "صعده" و سکوت‌ بلاگرها
منبع:
1. بقره، آیه 194.
2. مائده، آیه 2.
3. همان، آیه 97.
4. توبه، آیه 36.
۶ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۱ آذر ۸۸ ، ۱۵:۳۹
page24 حاج علی