وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی

۲ مطلب در مهر ۱۳۸۸ ثبت شده است

الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ : همان کسانى که ایمان آوردهاند و دلهایشان به یاد خدا آرام مىگیرد آگاه باش که با یاد خدا دلها آرامش مىیابد ( سوره رعد آیه (۲۸)

-------

در زندگی زخم هایی هست که مثل خوره روح را در انزوا می‌خورد و می‌تراشد.این دردها را نمی‌شود به کسی اظهار کرد...! در چنین لحظاتی تسلیم نومیدی شدن وسوسه انگیز می‌شود. با این حالِ اگر حکمت درد و رنج را باز شناسیم فرصت بی نظیری برای رشد و تعالی خواهیم یافت. ( شادروان دیوید ویسکات )
پ.ن : بدون شرح - التماس دعای زیاد - یا علی
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۲ مهر ۸۸ ، ۲۳:۲۳
page24 حاج علی
هفته دفاع مقدس،‌ دفاعی در برابر 44 کشور جهان و در صدر آنان آمریکای جنایتکار و انگلیس مکار شروع شد، جنگ در تعاریف عمومیش تجاوز و اشغالگری و حمله به مردمی بیگناه و در یک کلام اثبات ناجوانمردی به هر شکل ممکن بر ضد یک ملت است...اما جنگ بر ضد ایران اسلامی عزیز چند تفاوت اصلی داشت
1.ایرانیان از ابتدا یکتاپرست بوده‌اند و این یعنی خدا محور گونه زندگی کردن و شیطان گریز  و این خود دلیل محکمی برای حمله به آنان است.
2.ایرانیان در برهه‌های حساس تاریخ همیشه حق را به خوبی شناخته و در برابر دشمنانش به دفاع پرداخته‌اند.
3.ایرانیان برای برگزیدن تفکر تشیع که همان اسلام ناب است از سوی دشمنان از غدیر تا کربلا و از زمان غیبت امام مهدی(عج) محکوم بوده‌اند!
اینها 3 دلیل اصلی برای حمله به این سرزمین مقدس و دفاع مردمان روشن ضمیر آن از تفکر به حق خود است...
اما دلیل اصلی که پوشاننده 3 دلیل بالاست،‌ انقلاب اسلامی است که مردم نجیب ایران به رهبری ولی فقیهی به نام امام خمینی(ره) آن را به انجام رساندند و بلوک شرق و غرب را که تهی از خداپرستی و معنویت و مملو از پوچ گرایی و شهوت رانی بود را چنان در هم کوبیدند که هنوز پس از 30 سال صدای ناله تفاله‌های این دو بلوک به آسمان بلند است...!
این انقلاب پیروز شد و امام خمینی(ره)جمهوری اسلامی ایران را پایه گذاری کردند و از آن روز تحرکات دشمنان نیز بیشتر شد! نخستین تحرک آنان ترور‌ مردم در کوچه و بازار، افراد موثر و شخصیت‌های انقلاب نظیر شهید باهنر و رجایی و ... بود
تحرک دوم آنان حمله نظامی در 31 شهریور به رهبری صدام حسین جنایتکار بود.! اما در آن زمان کج اندیشان منافق صفت در پوستین یاران انقلاب وارد شدند و در عرصه‌های دفاع مقدس چنان وارد شدند که در مواقعی آن را با حرکات منافقانه خود با مشکلات جدی روبرو کردند...
3 تن از اینان که از گردانندگان اصلی دفاع مقدس نیز بودند همانطور که در جریانات انتخابات اخیر در پوستین دوستان انقلاب سعی در منزوی کردن و حذف ولایت فقیه داشتند، ‌در برابر امام امت (ره) نیز چهره پستشان را نشان دادند!
بی شک ولایت پذیری گردن نهادن به تمام فرمان‌های رهبری بدون چون و چرا است، اما در حالی که امام خمینی(ره) شعار جنگ را" جنگ، جنگ تا رفع فتنه " انتخاب کرده بودند،‌ اما فتنه گران خبیث که به حق جا پای رهبران سقیفه ملعونه گذاشته‌اند شعار جنگ را " جنگ، جنگ تا پیروزی " انتخاب کرده بودند که به عقیده من با سیر مطالعاتی و مصاحبه‌های چهره به چهره با برخی از این اینان دریافتم که یکی از دلایل اصلی ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر(در 3 سال ابتدای جنگ تحمیلی)، همین ولایت نپذیر و منافق صفیتی اینان بود...
اما در گوشه‌ای دیگر مهندس میر حسین موسوی معروف به حسین رهجو که آن زمان هم از منافقان زمان در برابر امام خمینی(ره) بود در حالی که جوانان پاک ایران اسلامی از شیعه، ‌سنی، ارمنی، یهودی و از تمام اقوام صادقانه و خالصانه برای میهنشان در شرایط بسیار سخت بودند،‌ مدام استعفا می‌داد تا شرایط را برای امام امت(ره) و رزمندگان اسلام سخت تر کند!
اینان گذشت تا یکی از اصلی ترین سران فتنه کتابی درباره جنگ نوشت و تا توانست حقایق جنگ را وارونه و در جهت بزرگ شدن خودش نشان داد و از سوی دیگر آن فرد فرمانده سابق یکی از نهاد‌های نظامی نقش مبشر در سایه را بر عهده گرفت تا در پوستین دوست خوب، ضربه زننده اصلی به درست نویسی دفاع مقدس باشد!
اما اینان گذشت و امروز پس از گذشت 20 سال از پایان آن جنگ تحمیلی ناجوانمردانه اینان باز هم متحد در برابر ولی فقیه زمان،‌ امام خامنه‌ای( حفظه الله) ایستاده‌اند و چنان خود را خط امامی معرفی می‌کنند که گویی این جمله گوهر بار از امام امت را فراموش کرده‌اند:" پشتیبان ولایت فقیه باشد تا به مملکت شما آسیبی نرسد" که نمونه‌ای از پشتیبانی مردم آگاه،‌ ولایی و مومن ایران عزیز از ولایت فقیه را در بلوا‌های پس از انتخابات دیدیم که خطری به بزرگی " براندازی نرم " یا " انقلاب مخملی سبز" را از ایران عزیز دور کرد و این چیزی نبود جز عنایت خدا، امام زمان(عج)، خون شهدای 8 سال دفاع مقدس و سخنان و رفتار حکیمانه،‌ آگاهانه و خدا محور گونه نائب برحق امام عصر(ع) یعنی امام خامنه‌ای.
امروز نیز پس از 16 سال از درشت نویسی دفاع مقدس، از 4 سال پیش تاکنون مردی از تبار آرش و فرهاد و با مشیی ولایت محوری در حال ترمیم این درشت نویسی‌ها به سوی " درست" نویسی هاست و البته دشمنی و فشار از سوی برخی جاهلان کج اندیش خشک مذهبی چپ نمای افساد طلب(اصلاح طلب) وجود دارد که این نشانی از موفقیت‌های دکتر محمود احمدی نژاد است...
به امید روزی که درست نویسی دفاع مقدس و انتقال آن سینه به سینه به نسل‌های آینده انقلاب شکوهمند اسلامی برای ما میسر شود و فتنه‌گران بد اندیش رسوا تر و سر افکنده تر در پیشگاه ملت بزرگ ایران اسلامی عزیز باشند...
پ.ن:
بد نیست در هفته دفاع مقدس با نگاهی جدید به گلستان‌های شهدا برویم و با شهدایی که زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌گیرند برای دفاع از راه و خونشان در جهت ولایت فقیه بیعت تازه کنیم...
این جمله از امام راحل(ره) را هم خیلی دوست دارم،‌ عمیق بخونیدش: " همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارالشفای آزادگان خواهد بود."
دوستی در متنی نوشته بود باید سکوت کنیم، اما با طرح یک سوال پاسخ این دوست را می‌دهم،‌ آیا در زمان حضرت علی(ع) این سکوت مردم نبود که حضرت علی(ع) را خانه نشین کرد؟ در ادامه حیات اهل البیت(ع) چطور؟ سکوت مردمان نتیجه‌اش چه شد؟! باید حقایق را به درستی و نه به درشتی فریاد زد تا کوردلان ولایت گریز یا به خود آیند یا از شدت ترس ... چرا که ما سربازان امام خامنه‌ای هستیم و تا پای جان حاضریم حماسه‌ای به بزرگی و حتی بزرگتر از دفاع مقدس در دفاع از آرمان‌ها و تفکرمان خلق کنیم!
۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ مهر ۸۸ ، ۰۱:۰۷
page24 حاج علی