وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
آخرین مطالب

۱۴ مطلب در خرداد ۱۳۸۸ ثبت شده است

قبل از اعلام نتایج انتخابات کمتر کسی قبول می‌کرد که میرحسین موسوی اتوبان لشکرکشی و تهاجم کسانی است که قصد براندازی نظام را دارند؛ اما اکنون که میرحسین و عوامل اصلی هدایت‌کننده و کنترل‌کننده او نقاب از چهره برانداخته‌اند و آشوب و اغتشاش را جانشین تسلیم به رأی مردم کرده‌اند دیگر فهم این نکته سخت نخواهد بود که موج سبز میرحسین و حامیان و هادیان او تدارک یک انقلاب رنگی دیگر در ایران است. 
فعالیت‌ها و اقدامات جریان‌ها و گروه‌های مختلف سیاسی در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیش از آنکه عرصه رقابت در طرح و اندیشه‌ها باشد به محاکمه دولت نهم تبدیل شده بود؛ محاکمه‌ای که اکنون با آشوب خیابانی و تلاش برای تکرار حادثه کوی دانشگاه وارد مرحله دیگری شده است. 
شاید در نگاه اول این‌گونه به ذهن متبادر ‌شود که این قبیل انتقادات و اظهار نظرها نوعی بهره‌گیری از تکنیک‌ها و تاکتیک‌های جنگ روانی است که برای منفعل کردن رقیب به کار گرفته شده است؛ اما توجه جدی به اظهارات و برنامه‌های تبلیغاتی آنها، اهداف و مقاصد پشت پرده‌ای را آشکار می‌کند، قرائن و شواهد نشان می‌دهد تلاشی مرموزانه، استتار شده و بسیار پیچیده طراحی و پیاده شده است تا زمینه یک انقلاب رنگی را در ایران فراهم آورند روزنامه‌ها و سایت‌های مهاجم به دولت نهم سرشار از این شواهد و قرائن است. 
برخی از آنها را چنین می‌توان شمارش کرد: 
1- تشکیک در سلامت انتخابات و القای تقلب در انتخابات 
2- طرح نظارت بین‌المللی بر انتخابات و تشکیل کمیته صیانت از آرا 
3- افزایش انتظارات و مطالبات عمومی 
4- تلاش برای سلب اعتماد مردم از نظام و القای نا‌کار‌آمد بودن حاکمیت 
5- هجمه‌ به گفتمان انقلاب و امام و رهبری 
6- اعلام خطر، تهدیدنمایی، بحران‌نمایی و سیاه‌نمایی از اوضاع کشور 
7-توهین و تخریب و دروغ‌بافی بی‌سابقه علیه دولت 
8- لشکرکشی و به صحنه آمدن تمامی مخالفین و معاندین نظام 
*انقلاب مخملی چیست؟ 
انقلاب‌های مخملی یا "انقلاب‌های رنگی " یا "گُلی " از شیوه‌های براندازی نرم است که نوعی سرنگون کردن حاکمیت و جابجایی قدرت است و از شیوه مبارزه منفی و نافرمانی مدنی بهره می‌گیرد. 
در برخی از کشورهای اروپای مرکزی، اروپای شرقی و آسیای مرکزی انقلاب مخملی طراحی و پیاده شده است. 
این واژه برای نخستین بار از سوی والسلاوهادل ـ رئیس جمهور پیشین چک، که در آن زمان رهبر مخالفان چکسلواکی سابق بود ـ به ادبیات سیاسی وارد شد. 
در سال 1989 طی یک دوره شش هفته‌ای، مخالفان حکومت در چکسلواکی با انجام سلسله اقداماتی زنجیره‌ای توانستند رژیم حاکم را سرنگون کرده و قدرت را در دست بگیرند. 
این طرح و ایده به ترتیب در کشورهایی همچون صربستان، گرجستان، اوکراین و قرقیزستان منجر به تغییر طبقه حاکم شد. غرض اصلی از طراحی و پیاده‌سازی انقلاب‌های مخملی، براندازی حکومت‌هایی است که آمریکا آنها را مانع بسط و گسترش سلطه خود می‌داند. 
برخی از اهداف آمریکا از ساماندهی انقلاب‌های رنگی از این قرار است: 
1- تسلط بر مناطقی که از جهت سیاسی و راهبردی اهمیت ویژه دارند 
2- کنترل مسیر انتقال انرژی و جلوگیری از تسلیحاتی شدن آن 
3- حذف یا مهار نظام‌هایی که مانع گسترش سلطه امریکا هستند 
4- ممانعت از ایجاد اتحادیه‌های نظامی و امنیتی در آسیا، خاورمیانه و آسیای مرکزی 
5- همسو نمودن کشورهای مورد نظر با سیاست‌های امریکا 
6- فرصت‌سازی اقتصادی برای امریکا 
7- مهار بیداری اسلامی 
*حکایت اول؛ انقلاب "گل رُز " در گرجستان 
با فروپاشی شوروی سابق، امریکا و ناتو به حلقه اول اروپای شرقی؛ یعنی سپر دفاعی هارتلند، نفوذ یافتند. پس از آن، توسعه نفوذ در حلقه دوم در دستور کار امریکا قرار گرفت. برای این منظور نفوذ در گرجستان اولویت اول را داشت. امریکا و متحدان اروپایی‌اش، از طریق بنیاد سوروس و مؤسسات به‌ظاهر غیردولتی، به ساماندهی یک انقلاب رنگی در گرجستان پرداختند تا سلطه‌ی ناتو به گرجستان- به عنوان حیات خلوت روسیه- گسترش یابد. 
در انتخابات پارلمانی نوامبر 2003، دو ائتلاف به رقابت پرداختند: یکی "ائتلاف گرجستان نو " و دیگری "ائتلاف تروئیکای گرجستان ". 
در کوران رقابت انتخاباتی، بنیاد سوروس (که مسئولیت پشتیبانی از انقلاب مخملین در گرجستان را عهده‌دار بود) پیروزی ائتلاف تروئیکا را پیشاپیش اعلام نمود. اما پس از انتخابات، نتایج شمارش آرا بر پیروزی "ائتلاف گرجستان نو " دلالت می‌کرد. با اعلام نتایج اولیه انتخابات ائتلاف تروئیکای گرجستان به نتیجه انتخابات اعتراض نمود و دولت را متهم به تقلب در انتخابات کرد. 
ائتلاف تروئیکای گرجستان -که از طریق رسانه‌های امریکایی و اروپایی حمایت می‌شدند- هواداران خود را به مبارزه منفی و نافرمانی مدنی فراخواندند. جنبشی به نام کامارا توانست پانزده هزار نفر را در پایتخت سازماندهی نماید. آنان چند روز در مقابل ساختمان‌های دولتی از جمله ریاست جمهوری تجمع نمودند و طبق برنامه به پلیس و ارتش گرجستان شاخه‌های گل رز اهدا می‌کردند. 
در روز افتتاح پارلمان این کشور و در حالی که رهبر ائتلاف گرجستان نو؛‌ یعنی شواردنادزه مشغول سخنرانی بود، مخالفان به رهبری ساکاشویلی (از رهبران ائتلاف تروئیکا)، بدون مقاومت پلیس وارد پارلمان شدند و اجازه ندادند "ائتلاف گرجستان نو " قدرت را در دست بگیرد. 
سرانجام با موافقت مقامات روسی، شواردنادزه مجبور به استعفا شد و انقلاب به‌اصطلاح گل رز به پیروزی رسید. 
فرآیند عملیاتی شدن انقلاب گل رز در گرجستان موارد زیر را شامل می‌شود: 
1- تزریق کمک‌های مالی امریکا و غرب به مخالفان حکومت گرجستان 
2- حمایت تبلیغاتی وسیع امریکا و غرب از ائتلاف تروئیکای گرجستان و تخریب و تشویش اذهان عمومی 
3 - متهم نمودن نظام حاکم در گرجستان به فساد مالی، فساد سیاسی و ناکارآمدی 
4- افزایش انتظارات و مطالبات عمومی در جریان مبارزات انتخاباتی 
5 - متهم نمودن دولت گرجستان به تقلب در انتخابات 
6 - از پیش برنده اعلام نمودن جریان‌های متمایل به امریکا و غرب 
7- درخواست باز شماری آرا و همچنین فشار به دولت برای به‌رسمیت شناختن پیروزی مخالفان 
8 - فراخوان مخالفان به مبارزه منفی و نافرمانی مدنی 
9 - تصرف پارلمان و اماکن دولتی و به تعطیلی کشانیدن ادارات 
*حکایت دوم؛ انقلاب "نارنجی " در اوکراین 
اوکراین بعد از روسیه بزرگترین کشور اروپایی است و از لحاظ جغرافیای سیاسی وضعی منحصر به فرد دارد. نفوذ امریکا در این کشور، از یک سو حلقه محاصره روسیه را تنگ‌تر می‌نمود و از سوی دیگر دست‌یابی امریکا را به بازار منابع نفت و گاز این منطقه آسان می‌کرد. 
کاخ سفید برای ساماندهی انقلاب رنگی در اوکراین تلاش مضاعفی کرد. به‌طوری که پس از وقوع انقلاب نارنجی در این کشور، نیویورک تایمز فاش ساخت: بوش دست کم 65 میلیارد دلار برای این انقلاب هزینه کرده است. 
در سال 2004 و در جریان انتخابات ریاست جمهوری اوکراین، هیچ‌یک از نامزدهای انتخاباتی نتوانستند حد نصاب لازم را در مرحله اول کسب نمایند. یانوکویچ نخست‌وزیر وقت و هوادار روسیه در دور اول 88/39 درصد و ویکتور یوشچنکو نامزد مورد حمایت امریکا و غرب 22/39 درصد آراء را به دست آوردند. در نتیجه انتخابات به دور دوم کشیده شد. 
در مرحله دوم بنا بر اعلام غیررسمی، یانوکویچ با کسب 46/49 درصد آرا بر یوشچنکو که 61/46 درصد آرا را کسب کرده بود پیروز شد. اما این نتیجه از سوی یوشچنکو و طرفدارانش مورد قبول قرار نگرفت و آنان دولت یانکویچ را به تقلب در انتخابات متهم نمودند. با اعلام نتیجه انتخابات جنبش پارا که از مدت‌ها قبل با حمایت مالی و تبلیغاتی امریکا سازماندهی شده بود با حضور در خیابان‌های کیف، اقدام به تحصن و تظاهرات نمودند. متحصنین ـ که تی‌شرت، بازوبند، کمربند و هِدبند نارنجی بر تن داشتند و با خود پرچم‌های نارنجی حمل می‌کردند ـ خواستار اعلام پیروزی یوشچنکو از سوی کمیسیون انتخابات شدند. 
اما کمیسیون انتخابات پیروزی یانوکویچ را رسماً اعلام نمود و با اصرار این کمیسیون پارلمان اوکراین نیز نتیجه انتخابات را به تصویب رسانید. 
با اعلام نتیجه انتخابات از سوی پارلمان اوکراین، تظاهرات‌کنندگان مانع ورود یانوکویچ به دفتر نخست وزیری شدند و کشور در شرایط جنگ داخلی و تجزیه به دو بخش شرقی (طرفداران یانوکویچ) و بخش غربی (به هواداری یوشچنکو) قرار گرفت. با فوق‌العاده شدن اوضاع کشور،‌ پارلمان اوکراین در رأی خود تجدید نظر کرد و اعلام نمود که در انتخابات تقلب صورت پذیرفته است و از رئیس جمهور درخواست کرد تا کمیسیون انتخابات را منحل کند. 
با جانبداری وزیر دفاع از یوشچنکو، شرایط به سود غرب‌گرایان و افراد مورد حمایت امریکا تغییر کرد در نتیجه دادگاه عالی اوکراین سرانجام در 7 دسامبر نتیجه انتخابات را باطل و تاریخ 26 دسامبر را برای برگزاری انتخابات مجدد اعلام نمود. انتخابات مجدد در تاریخ 26 دسامبر و با حضور 12000 ناظر بین‌المللی برگزار گردید و یوشچنکو با کمک تبلیغاتی رسانه‌های امریکایی و اروپایی 52،62 درصد آرا را کسب نمود و رئیس جمهور این کشور شد. 
فرآیند انقلاب نارنجی در اوکراین از این قرار است: 
1- تزریق کمک‌های مالی امریکا و غرب به مخالفان دولت اوکراین 
2- انجام عملیات مشروعیت قهقرایی با متهم نمودن دولت اوکراین به خشونت، ترور مخالفان، فساد مالی، فساد اداری و فساد سیاسی 
3- ناکارآمد جلوه دادن دولت 
4- تصویر سازی مطلوب از یوشچنکو و مخدوش نمودن چهره یانوکویچ به‌وسیله رسانه‌های امریکایی و غربی 
5- تخریب و تشویش اذهان عمومی از طریق پخش شایعه‌ی مسموم کردن یوشنچکو به‌وسیله دولت یانوکویچ 
6- القای تقلب در انتخابات به‌وسیله دولت 
7- مخالفت با اعلام نتیجه انتخابات و فراخوان مخالفان به نافرمانی مدنی و مبارزه منفی 
8- انعکاس گسترده تحولات اوکراین توسط سی ان ان، بی‌بی‌سی و یورو نیوز و هدایت افکار عمومی در این کشور 
9- برهم زدن نظم و امنیت عمومی و اشغال اماکن دولتی 
*حکایت سوم؛ انقلاب "لاله‌ای " در قرقیزستان 
قرقیزستان اگر چه دارای منابع طبیعی نفت و گاز نمی‌باشد، اما به دلیل هم‌مرز بودن با چین و افغانستان، دارای جایگاه و اهمیت استراتژیک است. حادثه یازده سپتامبر، قرقیزستان را بیش از پیش در کانون توجهات امریکا قرار داد. از این رو کاخ سفید درصدد جابجایی قدرت در این کشور و تثبیت موقعیت خود در قرقیزستان برآمد. در سال 2005 با رد صلاحیت نامزد‌های مخالف دولت در پارلمان، جرقه‌های انقلاب مخملی در این کشور زده شد. 
پس از برگزاری دو مرحله انتخابات پارلمانی و اعلام نتیجه آن، دو مخالف عسگر آقایف، یعنی کولوف وزیر پیشین امنیت قرقیزستان از اهالی شمالی به همراه باقی‌اف نماینده بر کنار شده پارلمان از اهالی جنوب با یکدیگر متحد گردیدند. با پیوستن خانم اتونبایا نامزد رد صلاحیت شده انتخابات پارلمانی به صفوف مخالفان آقایف، شرایط برای انقلاب مخملی در این کشور فراهم گردید. 
در چنین شرایطی جنبش مقاومت جوانان کلکل عهده‌دار آغاز انقلاب رنگی یا انقلاب گلی در این کشور شدند. در مناطق جنوبی قرقیزستان، معترضان سازماندهی شده تحت حمایت امریکا، با تجمع در میدان اصلی شهر اوش، فرودگاه و اماکن دولتی را به محاصره خود درآوردند. 
دامنه اعتراضات توسط جنبش مذکور به‌سرعت به تمامی مناطق قرقیزستان سرایت نمود و در نتیجه مخالفان عسگر آقایف اماکن دولتی و دفتر ریاست جمهوری را در بیشکک به تصرف خود درآوردند و خواستار کناره‌گیری وی شدند. با متواری شدن آقایف جابجایی قدرت در این کشور با حمایت و ساماندهی امریکا صورت پذیرفت. 
عسگر آقایف پس از فرار از کشور، استفن یانگ ـ سفیر امریکا در قرقیزستان ـ را عامل اصلی این انقلاب معرفی کرد. وی اظهار داشت: "یک هفته قبل از وقوع این حوادث در شبکه جهانی اینترنت، نقشه این انقلاب منتشر شده بود. این نقشه را استفن یانگ تدوین کرده است و این انقلاب دقیقاً همانند نقشه صورت گرفت. " 
در وقوع انقلاب لاله‌ای در قرقیزستان نقش بنیاد سوروس و اعطای کمک‌های مالی کاخ سفید به مخالفان دولت بسیار تعیین‌کننده بود. 
*حکایت بدفرجام؛ انقلاب مخملی در ایران 
ایجاد انقلاب رنگی در کشور ما بخشی از پازل راهبردی آمریکا برای تغییر ساختار جمهوری اسلامی ایران است که تاکنون به دفعات طراحی شده؛ اما در هر نوبت با شکست مواجه گردیده است. 
پیشینه انقلاب مخملی در ایران به سال 1378 و حادثه کوی دانشگاه باز می‌گردد. در روزهای آغازین سال 1378 نتانیاهو، نخست‌وزیر وقت رژیم صهیونیستی، خواستار اجرای فوری پروژه "انفجار از درونِ " ساختار حکومتی ایران شد و تأکید کرد: "‌باید با ایران کاری کرد تا همان اتفاقی که در شوروی سابق صورت گرفت، پیش آید و آن هم انفجار از درون است. " در همین راستا یکی از تجدیدنظرطلبان طی مصاحبه‌ای با هفته‌نامه راه ‌نو تصریح کرد: "انقلاب اسلامی متأثر از الگوی حکومت شوروی سابق است و سرانجام آنها نیز یکسان است. " 
در حادثه کوی دانشگاه با القای خبر کذب مبنی بر کشته شدن پنج دانشجو در جریان درگیری با نیروی انتظامی از سوی خانم "ص ـ و " و تشدید این فضا توسط نشریات زنجیره‌ای، هیجان‌گرایی و برانگیختگی در فضای سیاسی جامعه شکل گرفت. 
در این هنگام تجدید‌نظرطلبان سعی داشتند با گسیل داشتن دانشجویان به سوی بیت رهبری، به زعم خود، پروژه انقلاب مخملی و نافرمانی مدنی را کلید بزنند که با حضور میلیونی مردم در صحنه دفاع از انقلاب و رهبری این توطئه خنثی شد و عقیم ماند. 
*القای انسداد سیاسی در کشور (1379) و تئوریزه کردن مقاومت مدنی (نافرمانی مدنی) از سوی مسافرین کنفرانس ننگین برلین، مرحله دیگری از ساماندهی انقلاب مخملین در ایران بود. 
در همین رابطه اکبر گنجی در گفت‌وگویی با نشریه کریستین ساینس مانیتور تصریح کرد: "امیدوارم که مدل انقلابِ بدون خون‌ریزی چکسلواکی، در ایران انجام گیرد. ما قدم به مرحله‌ای از دموکراسی می‌گذاریم که هزینه‌ای دارد، برای رسیدن به هرچیز باید بهای آن را داد. "سرانجام این مرحله منجر به ایجاد اغتشاش و آشوب در جریان نشست دفتر تحکیم وحدت در شهر خرم‌آباد گردید. 
*در سال 1380 شبکه‌های ماهواره‌ای ضد انقلاب، جوانان را به نافرمانی مدنی فراخواندند. بی‌اعتنایی مردم به‌ویژه جوانان به فراخوان ضد انقلاب، آنان را دچار سرخوردگی کرد. در این مرحله نیز دشمنان جمهوری اسلامی ایران، انقلاب مخملین را به نظاره نشسته بودند که همانند مراحل قبلی با ناکامی مواجه شدند. 
*پروژه قرقیزستانیزه کردن انتخابات هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی در سال 1383، برنامه دیگری از مجموعه اقدامات تجدیدنظرطلبان برای ایجاد گسست در ساختار سیاسی و برهم زدن انسجام اجتماعی بود. 
این پروژه با استعفای برخی از نمایندگان رد صلاحیت شده مجلس ششم و برخی دیگر از مدیران دولتی آغاز شد؛ تحصن نمایندگان مجلس ششم نیز ادامه همین طرح بود. 
بی‌اعتنایی جامعه به تجدیدنظرطلبان و ناآگاهی افراطیون از ظرفیت اجتماعی خود و از همه مهمتر قاطعیت رهبر معظم انقلاب اسلامی، این پروژه را نیز با شکست مواجه کرد. 
* ساماندهی انقلاب مخملی در ایران به‌وسیله بنیاد سوروس با واسطه افرادی همچون: هاله اسفندیاری، کیان تاج‌بخش و رامین جهانبگلو از دیگر برنامه‌های براندازی نرم در ایران بوده است. 
براساس اعترافات هاله اسفندیاری، بنیاد سوروس با حمایت از برنامه‌های خاورمیانه‌ای مرکز امریکایی "ولسون "، به‌دنبال ایجاد یک شبکه غیررسمی در ایران جهت عملی نمودن اهداف براندازی نرم بوده است. 
در این راستا کیان تاج‌بخش (مدیر و نماینده بنیاد سوروس در ایران) سعی داشته است تا با اقداماتی همچون راه‌اندازی کارگاه‌های مطالعاتی متشکل از جوانان و دانشجویان و تدریس اصول و مبانی شبکه‌سازی اجتماعی زیرساخت‌های براندازی نرم در ایران را فراهم سازد. 
*طراحی و اجرای پروژه جدید 
شواهد و قرائن نشان می‌دهد که تجدید‌نظرطلبان هواخواه لیبرالیسم و سکولاریسم با پشتیبانی دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، در حال طراحی و اجرایی کردن پروژه‌ی دیگری از سلسله پروژه‌های انقلاب رنگی در انتخابات ریاست ‌جمهوری می‌باشند. 
این پروژه که گرجستانیزه نمودن و اوکراینیزه کردن انتخابات می‌باشد از مدت‌ها پیش در دستور کار قرار گرفته است. 
پروژه جدید در سه فاز طراحی شده است: 
1- جنینی 
2- مقدماتی 
3- تکمیلی 
1- فاز جنینی 
این فاز در درون خود سه مرحله را شامل می‌شود که هدف از اجرای آن زمینه‌سازی برای دو قطبی‌ کردن جامعه به "افراط " و "اعتدال " بوده است. مراحل سه گانه این فاز عبارت است از: 
1- ایجاد کارشکنی در عرصه‌های مختلف برای ناکارآمد جلوه دادن مسئولان معتقد به گفتمان انقلاب 
اعلام خطر و بحرانی خواندن اوضاع کشور و غیرعادی جلوه‌دادن آن، تلاش برای بی‌اعتمادکردن مردم و ناامید ساختن ایشان از اوضاع فعلی و گره زدن امید مردم به جریان مخالف نظام و مدعی نجات 
2- فاز مقدماتی 
این مرحله با ملاقات‌های پنهانی بعضی از مجریان پروژه جدید با واسطه‌های امنیتی و سیاسی امریکا در "دوبی " به فاز اجرا منتقل گردید و متعاقب آن، بنیاد سوروس (طراح پروژه‌های انقلاب رنگی) در سال 1386 عده‌ای از فعالین سیاسی و مطبوعاتی از جمله "م-ع " را به امریکا دعوت کرد. مراحل این فاز را به شرح زیر می‌توان شمارش کرد: 
1- درخواست از برخی کشورهای اروپایی جهت ترغیب امریکا و صدور قطع‌نامه‌ی سوم در آستانه انتخابات مجلس هشتم. 
2- دو قطبی کردن جامعه به اعتدال و افراط، در انتخابات هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی. 
3- ورود در حاکمیت و ساماندهی جریان مشابه با جریان 14 مارس در لبنان برای ایجاد تعارض و دوگانگی در حاکمیت. 
3-فاز تکمیلی: 
پیاده‌سازی فرآیندهای انقلاب رنگی در گرجستان و اوکراین فاز تکمیلی پروژه جدید می‌باشد. شواهد و قرائن نشان می‌دهد این فاز نیز به مرحله اجرا منتقل گردیده است. 
1- تشکیک در سلامت انتخابات و القای تقلب در آن پیش از انتخابات 
2- توهین و تخریب ناجوانمردانه علیه دولت نهم و شخص ریاست جمهوری 
3- اعلام پیروزی در انتخابات پیش از آغاز آن 4- ‌زمینه‌سازی برای اعتراض به نتیجه انتخابات 
4- هم‌جبهه شدن برخی از کاندیداها با نیروهای معاند و مخالف نظام 
5- هزینه‌های هنگفت تبلیغاتی آن هم برای دروغ‌نمایی علیه دولت 
6- به بازی گرفتن رنگ‌ سبز 
7- راه اندازی تبلیغات خیابانی پرجنجال و پرتنش برای زمینه‌سازی آشوب‌های خیابانی 
8- جعلی و دروغ خواندن نتیجه انتخابات 
9- دادن آمارهای دروغ و ساختگی درباره نتیجه آرا 
10- فریب دادن و همراه ساختن برخی از دانشجویان و جوانان با عاملان اصلی و اجیرکردگان در آشوب‌های خیابانی و... از جمله مراحل این فاز است. 
در پایان همه شما را دعوت می‌کنیم به تأمل در رفتار و گفتار و داعیه‌های قبل و بعد از رأی‌گیری آقای میرحسین موسوی و اظهارات حامیان و هادیان ایشان از هاشمی رفسنجانی گرفته تا خاتمی و بهزاد نبوی و تاج‌زاده و.... تا ببینید که ایشان با داعیه‌ی انقلاب و امام و رهبری و خدمت و عزت با چه کسانی روی هم ریخته‌اند و چه می‌کنند و کجا را نشانه گرفته‌اند و به کجا می‌روند!
۱۸ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۷ خرداد ۸۸ ، ۱۱:۴۲
page24 حاج علی

ایران-۲۶ خرداد ماه ۱۳۸۸

از ۲۲ خرداد ‍پرحادثه و پرافتخار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از ۴ روز می‌گذرد

برخی از مدعیان قانون‌گرایی که پیش از انتخابات با صدایی بلند و در حالی که راست راست به دوربین نگاه می‌کردند و می‌گفتند؛ من احساس خطر کرده‌ام.قانون گریزی از مهمترین دلایل حضور من در انتخابات است!امروز و پس از ۴ روز چنان شادی و طعم شیرین حضور ۸۵ درصدی مردم در انتخابات را با اغتشاش و آشوب تلخ کرده‌اند که حتی ریزش شدید در اندک طرفداران مردمیشان داشته‌اند! امروز این مدعیان قانون گرایی دیکتاتور گونه می‌گویند قانون را قبول نداریم!مراجع قانونی که بیش از ۳۰ انتخابات را طی ۳۰ سال برگزار کرده‌اند را قبول نداریم و حتی در راهپیمایی که غیر قانونی است بدون مجوز بوده شرکت می‌کنند و بدون اشاره به کاهش اغتشاشات از سوی اغتشاشگران اجاره ایشان فقط می‌گویند آرامش را حفظ کنید! و نتیجه‌اش حمله مسلحانه وحشیان و اراذل و اوباش سبز پوش به مردم می‌شود که نتیجه آن شهادت ۷ تن از هموطنانمان است.

این یک طرف ماجرا! 

در طرف دیگر ماجرا حمایت‌های بی چون و چرای کشور‌ها و رسانه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی ایران و معاند آرمان‌های امام خمینی(ره) و عناصر ضد ولایت فقیه در طول تبلیغات و در ۴ روز اغتشاشات وحشی‌گرایانه از موسوی و هوادارانش تعارض کامل صحبت‌ها و دروغ‌های او را هویدا تر می‌کند تا مردم دلسوز انقلاب و خواهان مبارزه با اژدهای ۷ سر فساد از رایی که به فرزند ملت دکتر احمدی نژاد داده‌اند شادمان‌تر باشند.

در طرف دیگر این اغتشاشات که بیشتر شبیه به یک انقلاب و یا کودتای مخملی(سبز) است نامه ‌ها و تحریکات جهت دار از سوی مافیای قدرت و ثروت و خانواده‌اش/موسوی و همسرش/کروبی و اعضای تیمش به خوبی نشان دهنده حضور آنان در پشت پرده این اعمال وحشیگرایانه است که بی‌پروا و برای رسیدن به خواسته‌هایشان حتی هموطنان بی‌گناه ما را در معرض سوزاندن با فسفر سفید قرار می‌دهند.

از سوی دیگر چیزی که بسیار باعث تعجب من شده است حمایت برخی از افراد ناآگاه در سطح جامعه از اغتشاشگران است که با الفاظی نظیر اینکه حقشان را می‌خواهند و ... از این افراد شرور حمایت می‌کنند و من نمی‌دانم چرا این افراد با ادعای بسیار دموکراسی‌خواهی-حقوق بشر و قانون گرایی خود و منافع و جهت فکری خود را مستثنی از قانون می‌دانند و حقوق چند میلیون نفر انسان و آرامش آنان را فدای چند نفر اراذل و اوباش می‌کنند!!!

این افراد حتی پا را فراتر گذاشته و می‌گویند چرا نیروی انتظامی با این افراد شرور-وحشی و جنایتکار برخورد می‌کند! و در هنگام برخورد با این افراد به جای حمایت از نیرو های امنیتی و انتظامی به این نیرو‌های زحمت کشی که قانون مبارزه با شورش‌های شهری و ایجاد آرامش برای مردم را اجرا می‌کنند فحش‌هایی که مناسب خود-مادر و همسرانشان را نثار می‌کنند و در طول شبانه روز با شایعه سازی‌های ناجوانمردانه اقدامات شبانه روزی این عزیزان از جان گذشته را زیر سوال می‌برند!

برمی‌گردیم به اقای موسوی و کروبی مدعی قانون!آقای کروبی و آقای موسوی من به نوبه خودم به عنوان یک شهروند تا پیش از این انتخابات به شما علاقه زیادی داشتم!اما در طول تبلیغات شما آنقدر از ذات منفی شما و قانون گریزی‌ها-هزینه کردن‌های نابجا از امام عزیز(ره) و توهین‌های مکرر شما به مقام معظم رهبری و مردم شریف ایران را دیدم که امروز دیگر من نسل سومی شما را  حتی دوست بی‌انصاف انقلاب نیز نمی‌دانم! ‌بلکه آنقدر منافع-صحبت‌ها و خواسته‌های پلید شما با کشور‌های معاند نظام جمهوری اسلامی و عناصر ضد ولایت گره خورده و با آنان هم صدا شده‌اید که هیچ جای اعتمادی را برای خود باقی نگذاشته‌اید.

آری این انتخابات یک ازمایش الهی برای اقیانوس انقلاب اسلامی بود تا موج‌های ایجاد شده توسط فرزند ملت که خاضعانه در برابر مقام ولایت قرار دارد لجن‌های کثیف و متعفن در کف این اقیانوس عظیم را که در بطن انقلاب نفوذ و رخنه کرده بودند را بر سطح آب شناور کند و به طور قطع این آخرین دست و پا زدن‌های این افراد لجن گونه است.

اما در گوشه‌ای دیگر باید به آموزه‌های قرانی نیز مراجعه کنیم که خداوند می‌فرماید؛ تعز من تشا و تذل من تشا ؛ آری-جناب آقای موسوی سخن بسیار است! و من در طول این ایام خداوند عزیز را بارها شکر کرده‌ام تنها برای اینکه بهترین دوران زندگی مرا در آخر الزمان در این شرایط قرار داده است تا حداقل جریان نفاق و فتنه را به خوبی بشناسم و حداقل خودم در این جریان هیچگاه قرار نگیرم!

آری! جناب موسوی به شما به عنوان یک برادر دینی اعلام می‌کنم؛

ایران فقط تهران نیست

آرای پیش بینی شده توسط مشاوران ناخلف و ناپاک شما منبع مناسبی برای دل‌های مردمان پاک ما نیست

لر بودن همسر شما و ترک بودن شما دلیل منطقی و روشنفکرانه‌ای برای رای آوری بیشتر شما در انتخابات در این اقوام نیست

توهم سبز بودن درختان و چمن‌ها دلیل بر داشتن حامیان زیاد نیست!

حمایت انگلیس و آمریکا و رسانه‌های معاند نظام را داشتن و پناه بردن به دشمنان نظام شایسته فرد مدعی انقلابی بودن و یار امام (ره) بودن نیست که هیچ!بلکه خیانت واضح و آشکار به آرمان‌های نظام و انقلاب است

شاد کردن دل دشمنان با راه انداختن آشوب و اغتشاش برای اهداف ناپاک شما یاری رساندن به ایران عزیز و مردم پاک و انقلابی آن نیست

کشتار مردم-کشف حجاب-تعرض به دختران و مردم بی گناه توسط اراذل و اوباش اجاره‌ای شما احترام به ملت بزرگ ایران نیست

هزینه کردن بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان برای انتخابات توجیهی برای حمایت از مستضعفین و مردم ایران عزیز نیست!

خریدن آرا در سطح شهر‌های بزرگ و کوچک از ۱۸۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان قانون گریزی است

کلی گویی و استناد به اسناد توهمی و فضایی دلیلی برای توجیه دروغ‌های شاخدار شما نیست

و فرار از قانون برای شمایی که بار‌ها راست راست به دوربین در برابر ۵۰ میلیون ایرانی ذل زدید و گفتید من قانون گرا هستم! هیچ دلیل و توجیهی ندارد

تقلب در انتخابات ۱۲ تا ۱۳ میلیون منطقی نیست!خودتان هم خوب این را می‌دانید جناب آقای دکتر موسوی!

احساس خطر برای کشور در شرایطی که این کشور هنوز مورد هجمه اغتشاشگران مورد حمایت شما قرار نداشت  و در اوج عزت بود و البته امروز هم هست! یک دروغ بزرگ از سوی شما بود

مبارزه با رهبری و گارد گرفتن شما و اطرافیان و حامی اصلیتان جلوی مقام عظمای ولایت خیانت به امام (ره)-شهدا و آرمان‌های انقلاب و نادیده گرفتن آرای مردم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای موسوی بودند افرادی بزرگتر از شما که در برابر انقلاب اسلامی قد علم کردند و چنان کمرشان شکست و ملت عزیز و فهیم ما آنان را با خاک یکسان کردند که حتی به تاریخ هم نپیوستند!! به شما توصیه می‌کنم دل از دنیا بریده و به میان مردم بازگردید! چرا که روز موعود نزدیک است و آن روز روزیست که روسیاهان و خائنان به انقلاب اسلامی و شهدا را با چهره‌هایی سیاه و کریه المنظر به مردم معرفی می‌کنند!

و...!!!

پ.ن:

دیروز بعد از ظهر در حاشیه خیابان و اینکه ناخودآگاه در مسیر اغتشاشگران وحشی قرار گرفتم! مزه گاز اشک آور را نیز چشیدم تا امروز را به زور و زحمت نفس بکشم!

چند وقتی است دیدگاه‌ها و مطالب فرهاد جعفری عزیز را می‌خوانم! به نظرم دیدگاه‌های منطقی و اصولی فرهاد جعفری، نویسنده پرفروش ترین رمان سال ۸۷ (کافه پیانو) با دیدگاه‌های خودم بسیار شبیه است!

۶ تیرماه نیز کنکور دارم! از الان باید آماده این امتحان شوم!چرا که یکی از شروط برای رسیدن به مرحله بعدی زندگی است!فعلا تا اینجایش را داشته باشید

۱۸ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ خرداد ۸۸ ، ۲۱:۱۰
page24 حاج علی
دروود دوستان عزیزم،‌ میلاد ام الائمه، سرور زنان بهشت، حضرت فامطه زهرا(س) و پیروزی قاطع دکتر احمدی نژاد را به شما تبریک عرض می‌کنم، ویژه نامه وب سایت آسمونی برای ایرانیان را که 3 سال پیش طراحی کردم را اول به مادر مهربون خودم و تمام مادران عزیز ایران اسلامی  و به  شما تقدیم می‌کنم
این 4 کاغذ دیواری را هم به شما تقدیم می‌کنم:(برای دیدن عکس در وضوح بالاتر روی آن کلیک کنید)
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۸۸ ، ۱۶:۱۰
page24 حاج علی
سلام،‌ به شکرانه پیروزی دکتر احمدی نژاد که به حق پیروزی حق بر باطل بود، این آیات قران را به شما تقدیم می‌کنم
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْکَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَىَ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ
بگو بار خدایا تویى که فرمانفرمایى هر آن کس را که خواهى فرمانروایى بخشى و از هر که خواهى فرمانروایى را باز ستانى و هر که را خواهى عزت بخشى و هر که را خواهى خوار گردانى همه خوبیها به دست توست و تو بر هر چیز توانایى ... سوره آل عمران - آیه 26
در سال 84 وقتی خبر پیروزی دکتر احمدی نژاد را شنیدم عکس زیر را طراحی کردم، تقدیم به شما
۲ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۸۸ ، ۰۰:۵۷
page24 حاج علی
سلام به دوستان عزیزم، ‌این چند وقت شدید درگیر انتخابات و حواشی اون بودم و جالبه بگم من یادم نمیاد هیچ انتخاباتی اینجوری در طول جمهوری اسلامی رو دیده و یا شنیده باشیم در موردش، انتخاباتی که امروز تمام دنیا و برخی گروه‌های داخلی پشت یک نفر با رهبری یک فرد معروف اما نه چندان محبوب(هاشمیسم) در حال برگزار شدن است و نفر دیگر کسیست که دغدغه‌اش مردم است و می‌گوید حامیان من خدا، ‌اهل البیت(ع) و مردم مستضعف هستند
در طول این مدت تبلیغ بسیاری از لجن‌ها با موج‌های ایجاد شده و حتی برخی پس از 20 سال از کف کنده شده و بر روی اقیانوس انقلاب به چشم می‌خورند که این هم یکی از نعمت‌ها و اسناد بیمه شدن انقلاباز سوی خدا  برای سالیان متمادی است
بدون ادامه دادن مقدمه می‌روم بر سر دلایلم با ذکر منبع برای اثبات دروغ‌ها و بی اخلاقی‌های موسوی که تا پیش از این انتخاب فکر می‌کردم نخست وزیر محبوب امام انسانی مردمی و محبوب است، ‌اما در طول این 3 ماه فهمیدم  این فرد نه تنها محبوب نیست،‌ بلکه در برخی مراحل از اپوزیسیون‌ها نیز عملکرد منفی تری دارد و همین روسیاهی برایش بس که حامیانش روسیاهان جامعه و زورگو‌ها و آدم‌کش‌ها در سطح دنیا هستند و امام(ره) می‌فرمایند: هر جا دیدید دشمن(آمریکا و اسرائیل) از شما حمایت می‌کنند شک کنید و من از وقتی صدای آمریکا و بی بی سی تبدیل به ستاد موسوی شد به او شک کردم و شک من انگیزه اصلی این نوشتار است و خوشبختانه در محیط اینترنت آنقدر فضا شفاف است که نمی‌شود حرف‌های کیلویی و یا مقالاتی کوچه بازاری غیر قابل دفاع نوشت(اشاره صحبت‌های کیلویی موسوی که حتی یک دانه از آنان هم حقیقی و قابل اثبات نیست)
1.آقای موسوی خط قرمز خود را رهبر و نظام اعلام کرده‌اند و در ابتدای حضورشان اعلام کردند که من احساس خطر کردم، انقلاب و نظام در حال فروپاشی است، برای اثبات این حرف این مرد مدعی اخلاق همین بس که اگر کشور ما در حال فروپاشی بود آمریکا و اسرائیل الان در حال جشن بودند،‌ نه اینکه " اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکای ابرقدرت " ایران اسلامی را ایران هسته‌ای بخواند و بگوید باید با ایران بدون پیش شرط مذاکره کرد" که این نشان از قدرت و پویایی نظام و انقلاب ما را دارد و  حالا جدا از مسائلی نظیر پذیرش ایران هسته‌ای در دنیا+7000 سانتریفیوژ در حال کار+ماهواره بر امید+موشک قاره پیمای سجیل 2+ دستیابی به رتبه زیر 10 در بخش‌های نانو تکنولوژی+بیوتکنولوژی و هسته‌ای بیش از پیش نشان دهنده جایگاه رفیع ایران عزیز در دنیاست  
2.آقای موسوی که خود را حامی رهبر انقلاب معرفی می‌کنند بد نیست به وب سایت www.leader.ir مراجعه کنند تا ببینند کشور ما طبق بیانات مقام معظم رهبری در رفیع ترین جایگاهش در دنیا قرار دارد و این دومین دروغ بزرگو میزان ولایت پذیری آقای موسوی است(البته به نظر می‌رسد آقای موسوی از منتظری حمایت و تبعیت می‌کند)
3.آقای موسوی در فیلم مستندشان گفتند که من " دکتر نیستم" ،‌برای اثبات دروغ ایشان شما را به دیدن یک فیلم کوتاه از " دکتر میر حسین موسوی " در دانشگاه تربیت مدرس دعوت می‌کنم و می خواهم از ایشان بپرسم " دکتر " بودن هیچ، اما شما که فوق لیسانس معماری دارید،‌ در گروه سیاسی دانشگاه تربیت مدرس چه می‌کنید؟ چرا پایان نامه‌های دانشجوهای دکترای گروه سیاسی را با نام " دکتر میر حسین موسوی " امضا کرده‌اید؟
4.چهارمین دروغ آقای موسوی در خصوص مدرک جعلی و شبهناک همسر ایشان است(این فرد مدعی قانون گرایی در مناظره اش گفت، همسر من 10 سال برای دکتری خود وقت صرف کرده" و امروز وزارت علوم می‌گوید هیچ مدرکی برای تائید مدرک دکتری این فرد وجود ندارد،‌ حالا این هم هیچ، اما برادر عزیز،‌آقای موسوی مدارک کاری و تحصیلی همسرتان که موجود است، بدون داشتن فوق لیسانس و بدون کنکور دکترا می‌خواندند؟
5.آقای موسوی شما که مدعی اخلاق هستید می‌گوئید برای نظام احساس خطر کردید، آیا از اوضاع خیابان‌ها و رقص و پایکوبی هوادرانتان و جشن دوم خرداد که در ایام فاطمیه برگزاری می‌شد مطلع بودید؟شما می‌شود برای ما مشخص کنید برای کدام "نظام" احساس خطر کرده‌اید؟اگر برای نظام اسلامی احساس خطر کردید پس این رفتار شما، ‌حامیان ساختار شکن و هواداران بی‌بند و بار شما با خواسته‌های امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب و 4 چوب قانون اساسی در تناقض کامل است.
6.آقای موسوی شما می‌گویید از عناصر ساختار شکن حمایت نمی‌کنید؟!در مناظره تان نمایشیتان به آقای کروبی گفتید! پس حضور آغاجری، مجتهد شبستری، تاج زاده، حجاریان و اعضای کمیته ایکس که در دوران اصلاحات و پس از آن در خفا و آشکار سنگین ترین ضربه‌ها را بر بدنه اسلام، ‌شیعه، ولایت فقیه و نظام و انقلاب اسلامی وارد کرده‌اند در تیم شما چه کار می‌کنند که همه نگران آنها هستند؟ آقای رضایی+آقای کروبی+تمام دلسوزان نظام به این افراد حساسیت دارند(حزب ساختار شکن و افراطی مشارکت و مجاهدین)
7.آقای موسوی! شما مدعی این بودید که پوستر ندارید و ستادهایتان نیز نباید تکثیر کنند پوستر شما رو!!الان این سطح از تبلیغات میلیاردی از کجا آمده؟!با ارث پدریتان چارتر اجاره کرده‌اید و سفر‌های استانی می‌روید؟
8.آقای موسوی، ‌شما بار‌ها احمدی نژاد را با مسائل کوچک و دسته چندمی مانند سیب زمینی و هاله نور تخریب کردید!آیا این 2 مسئله تنها مسائل قابل اثبات شما بود؟ و سوال اینست که مملکت مشکلش الان اینست که رئیس جمهور قانونی یک کشور را با چنین مسائل پیش پا افتاده‌ای زیر سوال می‌برید؟
9.آقای موسوی شما مدعی ساده زیستی و قانون مداری هستید،‌ پس چرا با 70 برابر زیر قیمت از اموال بیت المال خانه‌ای هزار متری رو با حمایت آقای هاشمی گرفتید!
10.آقای موسوی دروغ‌های شما کم نیست! شما مدعی هستید که دولتتان را در طول جنگ با قدرت اداره می‌کردید و می‌گوئید مرید امام خمینی(ره) هستید! پس چرا امام در پاسخ به قهر یک هفته‌ای شما در طول جنگ برای شما می‌نویسند" جناب آقای موسوی نخست‌وزیر محترم، نامه‌ی استعفای شما باعث تعجب شد.
 حق این بود که اگر تصمیم بدین کار داشتید، لااقل من و یا مسئولین رده بالای نظام را در جریان می‌گذاشتید. در زمانی که مردم حزب‌الله برای یاری اسلام، فرزندان خود را به قربانگاه می‌برند چه وقت گله و استعفا است " ! این دروغ شما نیست
11.آقای موسوی شما در مناظرتان دعای دروغی را مطرح کردید که شهید همت در جلسه سران سه قوه شرکت می‌کرد،‌ پس چرا امروز تمام فرماندهان زمان جنگ حرف شما را نقض می‌کنند و شما به دروغ گویی و تحریف وقایع انقلاب و جنگ متهم می‌کنند؟
12.آقای موسوی شما بار‌ها گفتید مستقل به صحنه آمدید! شما هم از سوی آقای احمدی نژاد و هم از سوی آقای کروبی(هم جهت سیاسی شما) به دارا بودن حمایت آقای رفسنجانی+عهد و عیال و خانواده ایشان به صورت 24 ساعته با تمام منابع مالی متهم شده‌اید،‌ آیا این دروغ نیست؟
13.شما می‌گوئید آقای احمدی نژاد آبروی ایران را برده است! در سازمان ملل و در دوربان 2 و ایشان به نفع رژیم صهیونیستی کار کرده واز  مسئله دروغ  هلوکاست نیز دفاع می‌کنید!2 سوال پیش می‌اید!‌احمدی نژاد 2 سوال فقط طرح کرد در کشور‌های مدعی آزادی بیان و حقوق بشر، آمریکا+اسرائیل+اتحادیه اروپا و مجموع عناصر ضد شیعه و ضد انقلاب اسلامی ناراحت شدند! چرا شما که به قول خودتان انقلابی و یار امام (ره) بودیده‌اید! ناراحت شدید؟! و دوم اگر سیاست خارجی ما مفتضح بود که الان باید دشمنان ما جشن و پایکوبی می‌کردند! پس چرا عزاداری می‌کنند و به تکاپو افتاده‌اند؟!یا شما سیاست خارجی نمی‌دانید یا ما!
14.آقای موسوی!ممکن است بفرمائید در کجای قانون نوشته شده که دختر شما هم مانند مادرش بدون کنکور و با معدل پایین دانشجوی دکترا شود؟! شما می‌گووئید خانواده‌تان همواره به قانون و اخلاق احترام گذاشته‌اند!
15.آقای موسوی شما گفتید که رسانه‌ای در طول 20 سال سکوتتان نداشته‌اید!می‌شود برای ما روشن کنید که یک مشاور رئیس جمهور در زمان اصلاحات و سازندگی چگونه هم در آن زمان ممنوع المصاحبه بوده و هم در طول 4 سال زمان احمدی نژاد؟!مشکلتان 4 سال است؟پس 16 سال چه مشکلی داشتید؟!
16.آقای موسوی تناقض گویی‌های شما در سخنرانیهایتان حتی هوادارانتان را هم متعجب کرده است که این تناقض گویی ها به دلیل دروغ‌گویی شماست" چرا که می‌گویند دروغگو حافظه قویی ندارد" " یک روز می‌گوئید سفر ‌های استانی احمدی نژاد را قطع میکنم و فردا می گویید ادامه می‌دهم!یک روز می‌گوئید سهام عدالت گدا پروری است و یک روز می‌گوئید ادامه می دهمش!!
17.آقای موسوی سن شما جای پدر بزرگ من نسل سوی است!اما می‌شود بدانیم ناموس از دیدگاه شما چه تعریفی دارد؟نشان دادن یک عکس سیاه و سفید ذغالی مسئله ناموسی است؟! اما مسئله فیلم مستند شما که همسرتان با آرایش و با چادر باز نمای شداده می‌شود مسئله ناموسی نیست؟گل دادن همسر پیر شما با دست‌هایی که آستین آن تا آرنچ عقب رفته به پسران نامحرم مسئله ناموسی نیست؟فاین تذهبون جناب موسوی؟
18.آقای موسوی شما اعدا می‌کنید با صراحت و در جلوی دوربین بی پروا می‌گوئید من برای این آمده‌ام که سفره‌های مردم کوچک شده است!به نظر شما دانشجویان دانشگاه آزاد با رقم‌های نجومی  ( + )که برای تحصیل می‌پردازند سفره‌هایشان کوچک نمی‌شود که امروز پول تحصیل آنان برای ستاد‌های جنابعالی و خرید رای و لاوبالی گری و اغتشاش در خیابان‌ها هزینه شود؟!
19.آقای موسوی شما می‌گوئید قانون و اخلاق! پس چرا برای رای آوردن با نظر مستقیم شما اسناد دولتی را جعل می‌کنند؟ این نماد دروغ گویی شما نیست؟
20.آقای موسوی! شما در مناظره با آقای کروبی نموداری نشان می‌دهید که بخش تیتر آن مخدوش و پوشانده شده است و این آمار شما آنقدر گمراه کننده است که سایت بانک مرکزی طی یک بیانیه خلاف تمام ادعا‌ها و دروغ‌های شما آنرا منتشر می‌کند!و معلوم می‌شود که شما برای رای آوردن حتی آمار رسمی سایت بانک مرکزی را نیز جعل می‌کنید!
21.آقای موسوی شما می‌گوئید نظام در خطر است!می‌شود بدانیم نظام توسط چه کسی و چه عاملی در خطر است؟ این عوامل خطر اگر به سخنان امام (ره) اشاره کنیم الان همگی پشت سر شما و زیر پرچم شما سینه می‌زنند!چرا دروغ می‌گویئد!‌منافع حامی مالی شما 4 سال است در خطر افتاده و منافع خود شما که مانند... به او چسبیده و از بیت المال به ناحق ارتزاق می‌کنید
22.آقای موسوی دروغ بزرگ شما اینست که در برابر ادعاهایتان حتی یک مدرک قابل اثبات ندارید!اگر داشتید که روزنامه‌های زنجیره‌ای و شبکه‌های حامی شما(بی بی سی پرشین،‌رنگارنگ(متعلق به اوسکلی به نام هخا که می‌خواست در تهران با هواپیمایش بنشیند و به قول خودش نظام را سرنگون کند) و شبکه صدای آمریکا گوش دنیا را کر کرده بودند!!!
23.آقای موسوی شما با هتاکی‌های بی شرمانه خودتان به رئیس جمهور مردمی یک کشور که نماد مردم یک کشور است توهین و افترا می‌زنید! آیا این اخلاق گرایی و قانون مداری شماست؟!آیا می‌دانید این هتاکی شما طبق همان قانون که مدعی آن هستید برای شما مجازات در نظر گرفته است؟!
24.آقای موسوی! دروغگوی‌های شما آنقدر زیاد است که قابل شمردن نیست،‌در قسمت 24 من تیتر وار می‌نویسم! در اصفهان گفتید: "من هیچ آمار و اطلاع درستی از اقتصاد و ورزش ندارم و حرفهایم نقل قولی است" آقای هاشمی از من حمایت می‌کند(اشاره نامه هاشمی به رهبر معظم انقلاب که گفته از کسی حمایت نمی‌کند که یا هاشمی دروغ گفته یا شما)!
24+1 . آقای موسوی شما مدعی برداشتن گشت ارشاد هستید!می‌شود جواب دهید که نقش دولت در برنامه‌های تائید شده از سوی رهبری و مجلس و قوه قضائیه که توسط ارکان‌ها و نهاد‌های غیر دولتی اجرا می‌شود چقدر است؟!چرا دروغ می‌گوئید؟!شما قدرت برداشتن چنین طرحی را ندارید!حتی اگر آقای هاشمی هم پشت سر شما باشند
24+2 . آقای موسوی شما مدعی شدید که دانشجوی ستاره‌دار در دولت نهم وجود داشته! پس چرا استاد وزارت علوم که توسط رفقای خود شما تهیه شده است نشان دهنده اجرای طرح در زمان معین (وزیر خاتمی) دارد؟ 
پ.ن:
عزیزی می‌گفت انتخابات اخیر یک جدال است و یک جنگ بین 2 تفکر!‌تفکر اسلام آمریکایی به نمایندگی هاشمیسم و تفکر اسلام ناب که احمدی نژاد نماینده آن است، ‌پس دقیق تر بررسی کنیم
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۱ خرداد ۸۸ ، ۱۷:۱۵
page24 حاج علی
iran2
iran
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۹ خرداد ۸۸ ، ۱۴:۰۳
page24 حاج علی

5 روز تا انتخابات دهم باقی مانده است

استقبال عظیم و بی نظیر مردم مشهد، اصفهان و تبریز از احمدی نژاد به قدری بود که اصلاح طلبان با جنگ روانی جدیدی برای رقابت با احمدی نژاد نه! برای رقابت و گردنکشی در برابر رهبری آماده‌اند.

عملکرد صادقانه گروه‌های اصلاح طلب در بیان مواضعشان مبنی بر براندازی نرم جمهوری اسلامی و توهین‌های مکرر آنان به رهبری و به استهزی گرفتن مسائل دینی و اهل البیت(ع) و به خصوص پیامبر اخلاق،‌ حضرت محمد(ص) آنچنان واضح است که آنان امروز به واسطه رفتار‌های هنجارشکنانه شان بر روی خود القابی نظیر قانون گرا و مدافع اخلاق را گذاشته‌اند.

این دوستان بی‌انصاف تا جایی کار را پیش بردند که امروز بر روی هیچ دلیلی منطقی و شاخصی حاضر به بحث نیستند و فقط دروغ دشمن، توهمات ذهنی و حرف‌های نقل قولی و کوچه و بازاریشان را مدام تکرار می‌کنند و حتی به مردم هم توهین می‌کنند و در گزارش‌هایشان آنچنان اراجیفی می‌نویسند که حتی ارزش خواندن به عنوان طنز را هم ندارد (لینک توضیح مفصل تر از وبلاگ یکی از دوستان)

یک روز از کردان یک اسطوره بی مدرک می‌سازند تا امروز از این اسطوره سازی به شدت پشیمان شوند( دکتر موسوی+پروفسور رهنورد+دختر این 2 دکتر عزیز)

امروز آنچنان این دوستان بی‌انصاف پس از افشاگری‌های مستدل احمدی نژاد به تکاپو افتاده‌اند که این تکاپو‌های تخریبی حتی برای مردم آگاه جامعه ما هم قابل لمس است( زمزمه‌های مردم ما: ‌پس از افشاگری ترورش می‌کنند، اتوبان ‌شهید احمدی نژاد و ...) که ناشی از یک تفکر قدیمی در کشور است(اشاره به حذف مخالفان و ترور منتقدان در دوران موسوی، هاشمی و خاتمی(18 تیر + قتل‌های زنجیره‌ای)! بله مردم ما خوب می‌دانند که احمدی نژاد در مناظره با موسوی که از عناصر هاشمی است حرف دلشان را زد، حرفی که کسی قادر به انکارش نیست(اشاره به هاشمی+خانواده‌اش و صحبت‌های 20 ساله مردم ما)

آری، مفسیدن اقتصادی و مافیاها می‌دانند افشاگری‌های احمدی نژاد مستدل و یک سونامی برای آنان است و هرچه بیشتر دست و پا بزنند(چه تخریبی چه تهدیدی) بیشتر در آن فرو می‌روند.

انتخابات دهم در حالی چند روز دیگر برگزار می‌شود که تمام باطل به محوریت مافیا تمام تلاش خود را به کمک رسانه‌های معاند نظام که چند ماهی است ستاد موسوی شده‌اند، می‌کنند تا مبادا احمدی نژاد ساده زیست و صادق و مردمی دوباره رای بیاورد چرا که اگر قدرت دست مردم باشد دیگر آنان از بیت المال نمی‌توانند خانه چند صد متری در شمال تهران تا اتوبان سازی در کانادا و خرید بیش از 5 میلیارد تومان مانتوی سبز  ...را داشته باشند)
اما از آنجائیکه که خواست خدا بر وارث شدن مستضعفین بر روی زمین است، هر روز علی رغم تخریب‌ها، تهمت‌ها و افترا‌ها دکتر احمدی نژاد محبوب‌تر در دل‌های مردم می‌شود و به قول دوستی، ‌احمدی نژاد دل‌ها را امروز تسخیر کرده است، ‌چرا که یک دل خود را به خدا و امام زمان(عج) هدیه کرده است و خدا هم تمام دل‌ها را به او هدیه کرده است

در خصوص مناظره شب گذشته کروبی با احمدی نژاد هم مردم ما دیدند که شیخ اصلاحات حتی یک کلمه حرف مستند و قابل اثبات هم نزد و ادبیات احمدی نژاد آنقدر زیبا و شایسته چنین افرادی است که حتی برای گرفتن 300 میلیون تومان پول حرام از یک مفسد معلوم الحال بیت المال خور از امام (ره)، رهبری و نظام هزینه می‌کنند و ناغافلند که مردم آگاه و بیدار هستند!!!
آری به زودی صبح دیگر انقلاب عزیز ما با رهنمود‌های امام(ره) و رهبری امام خامنه‌ای فرا خواهد رسید و مبارزه با مفسیدن و مافیا‌ها که با تمام توان دست و پا‌های آخر خود را می‌زنند آغاز خواهد شد.

آن روز عظیم و پاک کردن ایران عزیز از این جرثومه‌های فساد و نجس در راه است
" نصر من الله و فتح القدیر و بشر المومنین، ‌فالله خیر الحافظا و هو الرحم الراحمین "

پانوشت:

ناراحتی و دلنگرانی موسوی و کروبی برای آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز بر خلاف خط امامی بودن و اندیشه‌های امام خمینی(ره) است، ‌این آقایان بیایند و توضیح دهند...
به زودی یک متن جدید با محتوای" چرا پس از افشاگری و برده شدن نام برخی افراد مردم این تصور را دارند که احمدی نژاد را ترور می‌کنند" خواهم نوشت...
ثواب و نیت دعاها و توسل هایتان را برای تحقق دولت کریمه برای شادی روح آیت الله بهجب(ره) هدیه کنید...

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۷ خرداد ۸۸ ، ۱۸:۳۰
page24 حاج علی
پیش از خواندن این خط را 4 چشمی بخوانید "این پست طبق ماده 24 صفحه هفدهم قانون نگارنده صفحه هفدهم به شیوه اخلاق مداری و قانون مداری آقای میر حسین موسوی نوشته شده است"
مناظره احمدی نژاد و میر حسین هم برگزار شد..پیش بینی های ما هم درست از آب دراومد، میر حسین به " چیز چیز" در برابر احمدی نژاد مسلط و خونسرد افتاد تا بار دیگر ملت ایران ببینند نخست وزیر دهه 60 چرا اونقدر پشت سر امام(ره) قایم میشه و تا اونجا این ناآگاهی خودش رو بسط می ده که نمیدونه باز کردن بسیاری از مسائل مانند استعفا و پاسخ حضرت امام(ره) به ضرر اصلی خودش هست...
نخست وزیر محبوب دهه 60 که امام(ره)  بر حسب زمان از او حمایت می کرد و نازهایش را می خرید امروز چنان دگردیسی فکری را به عرضه نمایش گذاشته است که یکی از دوستان فعال در حوزه بیوتکنولوژی می گفت در هیچ کدام از موجودات روی کره زمین حتی میکروب های دستکاری شده در علم بیوتکنولوژی هم چنین دگردیسی وجود ندارد...
از تحجر به روشنفکری و از روشنفکری به لیبرالیسم و از لیبرالیسم به نا کجا آباد...(دگردیسی آقای اخلاق و صداقت)
این آقای مدعی قانون  مداری که از هر 50 کلمه اش 40 تای آن را " چیز" و 9 تای دیگر امام (ره) و 1 دونه آن که با فریاد زده می شود قانون گرایی است آنچنان در چند وقت اخیر نشان داده که طرفدار قانون و اخلاق است که حتی مردم عادی جامعه هم از او که از حمایت های هاشمی رفسنجانی برخوردار است رویگردان شده است و آنقدر پس از مناظره اش با احمدی نژاد وی را ضعیف ارزیابی کرده اند که شاید در همین یک روز بیش از چند ده میلیون پی ام و اس ام اس برایش توسط دوست و دشمن ساخته شده است...(چیز بودیم، چیز شدیم/جلوی احمدی نژاد چیز شدیم و ...)
آقای مدعی قانون امشب در مناظره نمایشیش با رضایی(یکی دیگر از کاندیداهای دارای حمایت مستقیم هاشمی) آنچنان قانون انتخابات و مناظره را زیر پاگذاشت که یکی از هواداران منصفش در اس ام اسی عذر خواهی کرد!!! آقای موسوی در غیاب احمدی نژاد به جای پاسخگویی به سوالات رضایی که گویی او هم از محتوای آن نامه تایپ شده خبر داشت، احمدی نژاد را مورد تمسخر و اهانت قرار داد و 15 دقیقه از وقت خود را به این برنامه ها اختصاص داد..حتی آقای موسوی امشب هم که عصبی نشدند و قاطی نکردند چندین بار از واژه" چیز" در جاهای حساسی استفاده کردند که باید به ایشان بگوئیم در برابر کشور های منطقه نمی توان از کلمه " چیز" استفاده کرد(این یک اشتباه استراتژیک است)...(موسوی: ما در کشور های منطقه، تکنولوژی را چیز کنیم)!!! و یا تکرار کردن زیاد (در خاطرم نیست/در ذهنم نیست)...!!!البته من اینجا به آقای موسوی پیشنهاد می کنم یا خودشان را تقویت کنند یا انصراف دهند چرا که اگر رای بیاورند از خبرنگار گزینشی خبری نیست، در برابر خبرنگار چیز چیز کنند و بگویند در خاطرم نیست به معنای واقعی کلمه و به قول همکاران " آسفالت " میشن توسط رسانه ها( نصیحت برادرانه بود به جناب موسوی)
در خصوص مناظره دیشب هم به عقیده من برنده اصلی مناظره احمدی نژاد بود، چرا که او با باهوشی و با خونسردی موسوی را آنچنان عصبی و پریشان کرده بود که موسوی به معین و دولت خاتمی و آفازاده های هاشمی هم رحم نکرد و آنان را به باد انتقاد گرفت و برای لحظاتی احمدی نژاد را در لحظه حساسی صحبت هایش تایید کرد!همچنین هدف دیگر دکتر احمدی نژاد تحقق خواسته قلبی مردم پاک ایران زمین مبنی بر نام بردن مفسدین کثیف اقتصادی و دارندگان مدارک جعلی بود و کار تا جایی پیش رفت که دیشب 2 " کردان " دیگر به جمع کردان ها اضافه شدند..." دکتر میر حسین کردان معروف به موسوی  " و پروفسور زهرا کردان معروف به رهنورد" البته داستان های " دکتر سید محمد کردان معروف به خاتمی" هم هنوز در خاطره ها هست
نکته دیگر برای موفقیت آمیز دانستن مناظره میان دکتر احمدی نژاد و هاشمی پناه اینست که هاشمی و خانواده اش داستان زندگی اشرافی و ثروت شبه ناکشان و ارتباط عجیب آنان با سرشاخه های وهابیت در عربستان و ماسون ها در انگلیس سالهاست که ورد زبان مردم ما هستش و همین جرقه برای یادآوری جنایات و آدم کشی های این خانواده و حاشیه امن ساختن برای خودشان توسط احمدی نژاد کافی بود تا مردم متوجه حمایت چهره ای منفور که در انتخابات تهران نفر آخر می شود از موسوی (هاشمی پناه) شوند...
این هدف اصلی دکتر احمدی نژاد بود که به آن رسید و طبق آخرین نظر سنجی ها در چند شهر بزرگ پس از مناظره درصد آرای موسوی بین مردم عادی و کسبه بازار با رکود شدیدی روبرو شده است..
امشب در مناظره رضایی و موسوی..آقای موسوی یک توهین بزرگ به اقتصاد دان های امروز کردن که باید به ایشون ثابت کنیم که اقتصاد اول علم هستش و بعدا علم پویا...خنده دار ترین حرف از افکار جزیره ای و عهد دقیانوسی موسوی این بود که من در سال 2009 که تمام کشور ها در حال رکود اقتصادی هستند و اقتصاد دان های بسیار بزرگ با جدید ترین متد ها هم نمیتونن بحرانشون رو حلل کنند با فرمول اقتصادی دهه 60 و زمان جنگ اقتصاد بیمار و سرطانی ایران را مدیریت می کنم؟ واقعا دلم برای اون همه وقت و ساعت درس خوندنم سوخت...!!!این انصافه..این توهین به من محقق و پژوهشگر نیست؟ منصفانه؟واقعا میر حسین امروزی نیست
در ضمن امشب یک مسله جالب دیدم: شبکه " رنگارنگ" که سابقه طولانی در جنگ نرم بر ضد جمهوری اسلامی و توهین به رهبران نظام و به خصوص امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری و توهین به اهل البیت(ع) و مقدسات مسلمانان دارد چند وقتی است مانند بی بی سی پرشین و صدا آمریکا دلسوز نظام شده و مدام کلیپ های تبلیغاتی موسوی و شعارهای ساختار شکنانه اش را با ذوق و شوق پخش میکند...و این مسله مرا به یاد سخن گوهر بار امام(ره) انداخت : امام عزیز فرمودند: هر جا دیدید دشمنان بر روی آنجا تمرکز کرده اند شک کنید...!!! و من به موسوی و اطرافیانش شدید شک کردم...!اما باز هم به حدیث امام سجاد(ع) اشاره می کنم: الحمد الله الذی جعل اعدائنا من الحمقا" و من از اینجا اعلام می کنم که به زودی جاء الحق و ذهق الباطل...!!! تا 22 خرداد منتظر تحقق وعده الهی مبنی بر " وراثت مستضعفین بر زمین" خواهیم ماند...
در آدینه شب به یاد یوسف زهرا(س) دعای فرج بخوانیم...
۹ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ خرداد ۸۸ ، ۰۰:۴۶
page24 حاج علی
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا فَتَحْنَا لَکَ فَتْحًا مُّبِینًا ﴿۱﴾
ما تو را پیروزى بخشیدیم [چه] پیروزى درخشانى (۱)
لِیَغْفِرَ لَکَ اللَّهُ مَا تَقَدَّمَ مِن ذَنبِکَ وَمَا تَأَخَّرَ وَیُتِمَّ نِعْمَتَهُ عَلَیْکَ وَیَهْدِیَکَ صِرَاطًا مُّسْتَقِیمًا ﴿۲﴾
تا خداوند از گناه گذشته و آینده تو درگذرد و نعمت‏خود را بر تو تمام گرداند و تو را به راهى راست هدایت کند (۲)
وَیَنصُرَکَ اللَّهُ نَصْرًا عَزِیزًا ﴿۳﴾
و تو را به نصرتى ارجمند یارى نماید (۳)
هُوَ الَّذِی أَنزَلَ السَّکِینَةَ فِی قُلُوبِ الْمُؤْمِنِینَ لِیَزْدَادُوا إِیمَانًا مَّعَ إِیمَانِهِمْ وَلِلَّهِ جُنُودُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ وَکَانَ اللَّهُ عَلِیمًا حَکِیمًا﴿۴﴾
اوست آن کس که در دلهاى مؤمنان آرامش را فرو فرستاد تا ایمانى بر ایمان خود بیفزایند و سپاهیان آسمانها و زمین از آن خداست و خدا همواره داناى سنجیده‏کار است (۴)
۳۰ سال انتظار حرف مردم امشب مقتدرانه فریاد زده شد تا ملت مظلوم و درد کشیده ایران عزیز بدانند کسی هست که از آنان در برابر مافیای خونخوار و آدم کش بایستید...امشب بانگ متلاشی شدن باند آدم کش و جنایتکار مافیای قدرت و ثروت و آقازاده‌هایش نواخته شد و تا صبح پیروزی راهی نمانده است...امشب خداوند متعال نشان داد که چگونه مستکبران و کسانی که منافقانه عمل می‌کنند زبانشان در برابر حرف حق بند می‌اید و به ؛ چیز چیز ؛ می افتند..امشب اسطوره موسوی با روشن شدن حمایت هاشمی از او  در برابر مردم شکست و بی شک اراده خداوند بر رسوا شدن چهره پلید موسوی بود...امشب مشخص شد که ۲ کردان دیگر نیز علاوه بر ۳۵ + چندین هزار کردان دیگر زمان هاشمی و خاتمی اضافه شد(دانشگاه آزاد کردان ساز): دکتر خاتمی و پروفسور زهرا رهنورد...امشب ندای دل مردمی که از مصلحت اندیشی ها به تنگ آمده بودند آزاد شد تا مردم پس از ۳۰ سال بدانند که انقلاب چرا به این روز افتاده بود...!!!امشب ندای دل مردمی که بارها نام هاشمی و آقازاده هایش را می‌بردند و می ترسیدند که در خفقان موجود سرشان زیر آب برود فریاد زده شد...آری امشب مردم فهمدیند که موسوی مردم دروغ و تهمت است..امشب مردم فهمدیدند که موسوی طرفدار انقلاب و امام نیست..موسوی مهره واداده به غرب است...امشب مردم فهمدیدند که حرف های موسوی پشیزی ارزش ندارند و حرف هایش نقل قولی و بدون سند است..امشب مردم باردیگر فهمیدند که موسوی همان متحجر دیروز است که با آستین کوتاه پوشیدن مردان مخالف بود و حتی یک روزنامه منتقدش را هم تاب نیاورد...مردم آگاه و فهیم ایران عزیز امشب فهمیدند که موسوی گفت اگر زمین خواری کردند بی خود کرده اند...!!!و بعددر جای دیگری  می‌گوید اینها پاک و معصومند..امشب مردم ما فهمیدند که کسانی که مدام امام را سپر می کردند که کارهای ناصواب و منافقانه شان پوشیده شود چه کسانی هستند.. و امشب اراده خدا بر رسوا شدن منافقان بود...و این موج تمام منافقان و لجن‌ها را به روی دریای انقلاب خواهد آورد و این لجن‌ها به زودی نابود خواهند شد و امشب مردم ما فهمیدند کشور با ؛ چیز چیز گفتن اداره نمی‌شود؛ و در شب رحلت امام (ره) فهمیدند منظور امام از خط آخر وصیت نامه اش چه کسانی هستند؛ من در طول مدت نهضت و انقلاب به واسطه سالوس و اسلام نمایی بعضی افراد، ذکری از آنان کرده و تمجیدی نموده ام که بعد فهمیدم از دغل بازی آنان اغفال شده ام. آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نمایاندند و نباید از آن مسایل سوئ استفاده شود. و میزان در هر کس حال فعلی او است. (وصیتنامه سیاسی الهی، ج 21 صفحه 206)؛ ...مردم عزیز ایران به هوش باشید..صبح دیگری در راه است...تا سرنگونی اکبر..یک یا حسین دیگر... و در آخر حدیثی گرانبها از امام سجاد(ع) : الحمد الله الذی جعل اعداعنا من الحمقا..سپاس خدایا که دشمنان ما را از احمق های روی زمین خلق کردی...
به امید پیروزی..راستی از الان وعده ما: ۲۳ خرداد...روز جشن مرگ گفتمان فتنه و نفاق(اصلاحات) و تشییع جنازه لاشه متعفن مافیا های لیبرالی ضد انقلابدر ایران 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ خرداد ۸۸ ، ۰۰:۲۹
page24 حاج علی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ - قُلِ اللَّهُمَّ مَالِکَ الْمُلْکِ تُؤْتِی الْمُلْکَ مَن تَشَاء وَتَنزِعُ الْمُلْکَ مِمَّن تَشَاء وَتُعِزُّ مَن تَشَاء وَتُذِلُّ مَن تَشَاء بِیَدِکَ الْخَیْرُ إِنَّکَ عَلَىَ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیر ٌ- بگو بار خدایا تویى که فرمانفرمایى هر آن کس را که خواهى فرمانروایى بخشى و از هر که خواهى فرمانروایى را باز ستانى و هر که را خواهى عزت بخشى و هر که را خواهى خوار گردانى همه خوبیها به دست توست و تو بر هر چیز توانایى...آل عمران-آیه 26
صبح دیگری در راه است...
ahmadinejad_flag

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ خرداد ۸۸ ، ۱۵:۵۹
page24 حاج علی