وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی

تحلیل گر فضای مجازی مطرح کرد: سه جریان نفوذی نایاک، راکفلرها و باند نیویورکی ها که به این نام مشهور هستند، متاسفانه در سطوح بالا در کشور ما نفوذ کرده اند و نمی گذارند شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود چنانکه برخی خواهر زاده ها و برادر زاده ها نیز در این پروژه نگرانی هایی را برای مسئولین کشور ایجاد کرده اند.

سید علیرضا آل داوود در گفت و گو با خبرنگار ” پایگاه اطلاع رسانی بوتیا ” در خصوص آسیب های فضای مجازی گفت: حوزه فضای مجازی در کشور ما یک فضای رها شده است که به قوانین به هنگام برای مقابله با جرم و مجرمین در این حوزه نیاز دارد.

تحلیل گر فضای مجازی ادامه داد: یکی از مهم ترین معضلات فضای مجازی در کشور ایران تعدد مراکز تصمیم گیری در این زمینه است که دشمن هم از این قضیه بسیار خوب سوء استفاده کرده است.

حضور جریان نفوذ در سطوح بالای مسئولیت های دولتی

آل داوود تصریح کرد: متاسفانه برخی از افرادی هم که به سمت و سوی لیبرالیسم و غرب گرایی تمایل دارند، در این دستگاه های تصمیم گیر حضور دارند که متاسفانه این مسئله مشکل را دو چندان می کند.

وی با اشاره به قوانین کشورهای غربی در جلوگیری از آسیب های فضای مجازی؛ خاطر نشان کرد: حتی در غرب هم؛ از هم گسیختگی و ناهماهنگی را در حوزه فضای مجازی مشاهده نمی کنیم؛ بلکه وقتی به کشورهای پیشرفته از جمله اروپایی ها و حتی خود آمریکایی ها نگاه می کنیم می بینیم که اینترنت بزرگسال از اینترنت نوجوان جداست و برای افراد در این کشورها دوره های تخصصی سواد رسانه ای و سواد فضای مجازی در سنین مختلف توسط دولت برنامه ریزی می شود.

این پژوهشگر فضای مجازی افزود: در کشورهای پیشرفته قوانین مناسبی برای مقابله با آسیب های فضای مجازی و هماهنگی قابل توجهی در این زمینه وجود دارد، چرا که به خوبی می دانند آسیب های این فضا آسیب هایی هستند که قطعا خودشان را در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی نشان خواهد داد.

برخی مسئولین غرب گرا نمی خواهند شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود

آل داوود با اشاره به اینکه مدت هاست راه اندازی شبکه ملی اطلاعات به بهانه های مختلف به عقب می افتد، عنوان کرد: عقب انداختن ایجاد شبکه ملی اطلاعات در کشور ایران، نشان دهنده جریان نفوذی است که درون دستگاه های دولتی است که تا الان بیشتر از دو جریان از درون همین دستگاه ها کشف شده است که یکی جریان” نزار ذاکا ”  جاسوس رسمی سازمان اطلاعات آمریکا  و یکی هم جریان نادر و سیامک نمازی بود.

وی اذعان کرد: البته سه جریان دیگر هم در پشت پرده در حال فعالیت است که جریان نایاک، راکفلرها و باند نیویورکی ها که به این نام مشهور هستندو متاسفانه در سطوح بالا در کشور ما نفوذ کرده اند و نمی گذارند شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود چنانکه برخی خواهر زاده ها و برادر زاده ها نیز در این پروژه نگرانی هایی را برای مسئولین کشور ایجاد کرده اند.

پژوهشگر فضای مجازی بیان کرد: کره جنوبی در سال ۱۹۹۰ شبکه ملی اطلاعات خود را راه اندازی کرد و خیلی از کشورهای دیگر نیز این کار را انجام دادند، پس این اهتمام از طرف برخی از این مسئولین غرب گرای لیبرال منش وجود ندارد که اینترنت کشور را از نجاسات و مشکلاتی که وجود دارد، پاک کنند.

به دولتی که همه آینده کشور را به طرح شکست خورده برجام گره زده است امیدی نیست

آل داوود با بیان اینکه با تاکید بر اینکه برجام فرصتهای بسیاری برای نفوذ از تمامی جهات به خصوص فضای مجازی به کشور را باز کرده است ، اظهار کرد: دولتی که همه آینده کشور را به یک طرح شکست خورده به اسم برجام گره زده است با توصیه کاری را از پیش نمی برد ولی مسئولین باید بدانند که در حوزه انقلابی عمل کردن، فضای مجازی نیز نیازمند عملکرد انقلابی است.

وی تاکید کرد: با وجود تذکرهای مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه از برخی از واژه ها از قبیل ” اسلام رحمانی ” استفاده نشود، دوباره می بینیم که در پیامی که به مناسبت ماه مبارک رمضان به سران کشورهای اسلامی ارسال شد از این واژه انحرافی اسلام رحمانی استفاده می شود لذا نباید انتظار داشته باشیم در مسئله مهمی به نام شبکه ملی اطلاعات و اینترنت شاهد تصمیم گیری انقلابی از طرف مسئولین باشیم.

آمار خودکشی های ناشی از استفاده نا مناسب فضای مجازی رو به افزایش است

این کارشناس فضای توضیح داد: آمار خودکشی هایی که هر روز در فضای مجازی منتشر می شود زیاد شده است و این همان طرح بی ثبات سازی اجتماعی است که در ایران از طریق بستر شبکه های اجتماعی و اینترنت دنبال شود و مصداق های عملی زیادی را هر روز در رسانه ها شاهد هستیم.

آل داوود با تاکید بر اینکه در عرصه فضای مجازی باید کارهای اساسی انجام شود، ابراز داشت: هر چه زودتر باید دسترسی نوجوان ها و کم سن و سال ها و مردمی که سواد لازم را برای استفاده از فضای مجازی را ندارند به شبکه کثیف اینترنتی و جاسوسی آمریکایی که به دنبال توسعه لیبرالیسم و نگاه های شیطانی و ادیان شیطانی است قطع شود.

وی ادامه داد: در کنار این ها همزمان باید سواد رسانه ای مردم را ارتقا داد و شبکه ملی اطلاعات هر چه سریع تر راه اندازی شود که البته استفاده از نرم افزارهای بومی در این زمینه بسیار حائز اهمیت است که درون آن محتوای مستهجن و مبتنی بر شایعات و ضد ارزش های اسلامی و ضد شیعه وجود نداشته باشد.

پژوهشگر فضای مجازی ابراز کرد:  تا زمانی که برخی ها به برجام و کدخدا در داخل کشور دل خوش هستند و نگاه آن ها از صفر تا صد به اوباما است ما هیچ گشایشی در این خصوص نخواهیم داشت و هر روز هم به بهانه های مختلف به عقب رانده می شویم.

قربانی کردن کشور توسط یک جناح خاص برای رای آوری در انتخابات

آل داوود به فرصت یک ساله ای که برای انتقال سرور تلگرام به ایران در نظر گرفته شده بود، اشاره کرد و گفت: متاسفانه این امر تا به امروز محقق نشده است  و در خوش بینانه ترین حالت می توان این اقدام را، یک تصمیم حزبی جناحی هوشمندانه برای بهره برداری یک جریان خاص در کشور از تلگرام و شبکه های اجتماعی دانست که برای رای آوری خودش از ان استفاده می کند.

وی با تاکید بر اینکه برخی کشور را قربانی منافع حزبی و سیاسی خودشان کرده اند، اذعان کرد: در شرایطی که در رکود بسیار وحشتناکی در کشور هستیم و شرایط اقتصادی؛ نا مطلوب و بغرنج شده است فقط با یک عملیات روانی خاصی از طرف مسئولین مواجه هستیم با این عنوان که بعد از برجام هر روز یک گشایشی می بینیم.

ارتباط فضای مجازی رها شده و تعطیلی کارخانه ها و رکود

این پژوهشگر فضای مجازی به تعطیلی روز افزون کارخانه ها، کارگاه های تولیدی و بیکاری جوانان تحصیلکرده اشاره و بیان کرد:کارخانه ارج با ۸۰ سال سابقه کار تعطیل می شود و طبیعی است که کارگری که از کار بیکار می شود خانواده او دچار سرخوردگی اجتماعی می شوند و این سرخوردگی در فضای مجازی تشدید می شود و اگرهمه این مسائل را کنار هم بگذاریم متوجه طرح های برنامه ریزی دشمن خواهیم شد.

آل داوود تصریح کرد: بی ثبات سازی اقتصادی و اجتماعی یک طرح برنامه ریزی شده است که این تعطیلی کارخانه ها ، تورم و رکود به بی ثبات سازی اجتماعی کمک کرده  و فضای مجازی رها شده نیز مزید بر علت برای نا امیدی و هرزگردی مردم و جوانان است.

وی با بیان اینکه دولتمردان باید نسبت به مسائل کشور واقع بین باشند، خاطر نشان کرد: دولتمردان باید برای نجات کشورباید فرمایشات رهبری را ملاک کار قرار دهند و دست از برجام شکست خورده بکشند  چرا که این طرح عملا کارایی خودش را از دست داده است و خود دولتمردان هم این مسئله را می دانند و به فرموده امام خامنه ای برجام یک تجربه تاریخی برای ملت ما شد.

برخی از افراد وابسته به جریان های قدرت و ثروت مهره های شطرنج غرب هستند

پژوهشگر فضای مجازی صحبت کردن از برجام های ۲،۳ و ۴ را یکی از ابزار های دشمن برای به شکست کشاندن انقلاب عنوان کرد و افزود: پیاده سازی این برجام ها در داخل کشور که همان لیبرالیسم است و اسلام رحمانی یکی از کلید واژه های آن است از طریق فضای مجازی در داخل کشور صورت می گیرد.

آل داوود در پایان هشدار داد:  برخی از افراد وابسته جریان های قدرت و ثروت در کشورطرح های غرب را برای براندازی نظام و انقلاب اسلامی دنبال می کنند وهنجار شکنی هایی هم مبتنی بر این توسط برخی از افراد خاص در کشور انجام می شود، لذا باید نسبت به این مسائل هوشیار باشیم و نگذاریم که دشمن از اینترنت برای ضربه زدن به ما استفاده کند.


منبع: بوتیا نیوز


آرمان کرمانموافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۴/۰۶
page24 حاج علی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی