وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی

تاریخ معلم انسان هاست

عبرت گیرندگان در تاریخ بسیار محدود اند

خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی دهد مگر اینکه خودشان بخواهند

و امروز فضای فتنه آنچان با نفاق برخی آمیخته شده است که گویی اگر بخواهی حرف حقی را بزنی یا باید تقیه کنی یا از خیلی چیزهای دیگر بگذری(جایگاه های دنیایی اجتماعی، تخریب شخصیت و ...)حتی پیش دوستانت!

امروز آنچان  شیاطین جن و انس ما را از هم دور کرده اند که تمام انسان ها با سوء ظن به یکدیگر نگاه می کنند گویی از هفت پشتشان با تو خصومت شخصی داشته اند!

امروز از طرف برخی به خاطر انتقاد از یتن ریختن در قلب رآکتور هسته ای اراک که دستاورد جوانان ایرانی بود و حتی چند شهید برایش دادیم! بی شناسنامه و ... خطاب میشویم و آقایان خودشان را باتقوا قلمداد می کنند! برای تسخیر یک صندلی چند روزه پست و بی ارزش دنیا!

و یا برخی که آمریکا از آنها اطلاعات مهمی را گروگانگیری کرده است آنچنان شومن شده اند که در برنامه های مختلف چشم در چشم مردم دروغ می گویند غافل از اینکه دروغ زشت ترین و بدترین منکر است! در دین اسلام! البته دین آنها را نمیدانم چیست! و برخی از اقداماتشان را که خیانت ابدی و ننگ تاریخی است برای کشور! را دستاورد خدایی قلمداد می کنند!(البته خدای رحمان و رحیم نه! خدایی که کدخدایش، شیطان بزرگ آمریکاست!)

و یا شخصی که صاحب 10000000000000000000000000 میلیارد تومان ثروت است!معلوم است با اندیشه فاسد و کثیف و نجس لیبرالیش باید کشور شیعه را چند ده سال در حوزه های مختلف عقب بیاندازد تا ملکه! از او و توله هایش راضی شود! و صاحب فتنه 88 شود! دست راست یزید زیر سرش ان شا الله!

و اینجاست که رهبر عزیزمان امام خامنه ای فرمود باید در مقابل این جریان که از ابتدا انقلاب و آرمان هایش را قبول نداشته و متاسفانه در سطوح مختلف کشور نفوذ کرده است در برابرش ایستاد! ئ اینجاست که مرد! از نامرد شناخته میشود!

البته روی صحبتم به جوانان مومن انقلابی است! نه اباحی گران که از ظاهر فریبنده شان برای دنیایشان پله می سازند! نه متجاوزان به نوامیس مردم در شبکه های اجتماعی!

العاقبه للمتقین

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۴/۱۲/۲۲
page24 حاج علی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی