وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
۰۴ آذر ۸۹ ، ۰۶:۳۸

ولایت فقیه ولایتی غدیری

و غدیر سپیده دمان را تمنا می‌کرد
سال دهم هجری است
پیامبرهمه مهر و مهرورز(ص) برای انجام آخرین حج خود عازم سفر مکه می‌شوند…
در این سفر پیامبر(ص) تصمیم دارند تا راه نجات بشریت و برقراری عدالت در تمام آفرینش را به مردم معرفی کنند…
در آن سفر، روز هجدم ذی‌الحجه و هنگام بازگشت حدود یکصد و ۲۰ هزار نفر از مسلمانان از بلاد مختلف اسلامی پیامبر اعظم(ص) را همراهی می‌کردند که ایشان دستور تغییر مسیر حاجیان را به سمت برکه‌ای بی آب به نام غدیرخم دادند
پیامبر گرامی اسلام(ص) در آن سرزمین خشک خطابه‌ای مفصل را ایراد فرمودند، خطابه‌ای در یازده بخش که نقطه تلاقى کاروان رسالت با طلایه داران امامت است.
آری! با خطابه گوهربار پیامبر مهربان(ص) غدیر روز حماسه جاوید، روز ولایت، روز امامت، روز وصایت، روز اخوت، روز رشادت و شجاعت و شهامت و حفاظت و رضایت و صراحت ‏شناخته شد. روز نعمت، روز شکرگزارى، روز پیام رسانى، روز تبریک و تهنیت، روز سرور و شادى و هدیه فرستادن، روز عهد و پیمان و تجدید میثاق، روز تکمیل دین و بیان حق، روز راندن شیطان، روز معرفى راه و رهبر، روز آزمون، روز یأس دشمن و امیدوارى دوست و خلاصه روز اسلام و قرآن و عترت، روزى که پیروان واقعى مکتب حیات‏بخش اسلام آن را گرامى مى‌دارند و به همدیگر تبریک مى ‌گویند.
پیامبر در خطابه غدیر دشمنان و امامان جعلی پس از رحلتشان را نیز معرفی می‌کنند، امامانی که به ناحق در سقیفه جمع شدند تا حتی شیطان مستاصل شده در روز غدیر را نیز یاری کنند و اینگونه بود که ولی مسلمین، امیر المومنین علی(ص) خانه نشین شد تا اسلام بماند.
پیامبر(ص) در روز غدیر خشتی را برای آینده تمام بشریت بنا نهادند که پس از آن اگر بیعت شکنان و حرامزادگان نبودند باید دنیا با عدالت علی(ع) و اهل البیت(ع) از همان زمان تبدیل به بهشت می‌گشت، اما کوردلانِ بداندیش که خداوند تبارک و تعالی در سوره بقره آنان را کور و کر و لال با دلهایی مُهر خورده می‌خواند با غصب غدیر، خانه نشینی صاحب غدیر، سیلی زدن بر صورت نازنین یگانه دخت پیامبر و نخستین مدافع غدیر و شهادت اولین شهید در راه غدیر یعنی حضرت محسن(ع) در شکم مادر آن حوادث تلخ مظلومیت اهل البیت پیامبر(ص) را علی رغم تمام سفارش‌های ایشان آفریدند تا بشر به انتظار منجی برای روز پس از غدیر که پس از روز ظهور امام زمان(عج) است بماند.
آری، زمانه پس از غدیر گذشت و نوبت به رحلت رسول الله رسید، زمانی که علی(ع) و اهل البیت(ع) با تنی چند از یاران پیامبر ایشان را غریبانه تشییع و خاکسپاری کردند تا عده‌ای دیگر نه تنها در مراسم تشییع پیامبر(ص) حاضر نشوند بلکه در سقیفه تخم عداوت با روشنی، حق و عدالت را پایه گذاری کنند.
روز‌های پس از سقیفه هم گذشت تا تاریخ تلخ ترین اوراقش را با مظلومیت و غریبی اهل البیت(ع) و اول مظلوم عالم ورق بزند.
پس از آن طی سال‌های بعد تنها مردمانی با ضمیر پاک و روشن که به دلیل یکتاپرستی تفکر شیعه را خیلی زود پذیرفتند ایرانیان بودند.
نزدیک به ۳۰۰ سال پس از آن در گوشه‌ای از دنیای پر از زرق و برق مادی مردی از سلاله پاک امیر المومنین(ع) با انقلابی الهی و شگفت انگیز با پشتوانه‌ای معنوی ظهور کرد و با مبارزاتش حکومت طاغوتی سرزمین مقدس ایران را تبدیل به حکومتی الهی،‌ اسلامی و شیعی کرد.
آری ایران با پرچم شیر و خورشید به ایرانی با پرچم با نام ” الله ” جایگزین شد تا تنها حکومت شیعی و اصیل دنیا در سرزمینی که پیامبر سال‌ها پیش وعده آن را داده بودند بروز و ظهور کند.
آن روز‌ها هم که امام سید روح الله خمینی(ره) بر این سرزمین رهبری می‌کردند هم با خون دل خوردن ایشان می‌گذشت و امام عزیز(ره) با ضمیر پاک و آگاهیش از آینده که نشانی از رابطه روحانیش با امام عصر(عج) داشت این سرزمین را از گردنه‌هایی سخت نجات دادند تا دنیای دو قطبی مارکسیتی و کاپیتولایستی به ناگاه دچار شوک عظیم و مصمم به انتقال شود.
اما پس از ۸ سال دفاع مقدس هنگامی که امام(ره) خود را برای سفر آماده می‌کردند، آدم‌‌هایی شیطان نما که گواه تکرار تاریخ پس از غدیر بودند شروع به فعالیت کردند. امام(ره) ما را تنها گذاشتند و پیش از این سفر نایب خودشان را نیز بار‌ها به طرق مختلف اما به نحوی که تنها آگاهان و روشندلان آنرا درک می‌کردند معرفی نمودند که یکی از دلایل اینگونه معرفی شدن آیت الله خامنه‌ای برای رهبری نظام یکی از آزمایش‌های بزرگ الهی برای ماندن و نماندن بسیاری از افراد مدعی بود.
پس از رحلت امام(ره) و از نخستین روز‌های رهبری امام سید علی خامنه‌ای، گرگان سیه رو چنگ و دندانشان را برای تنها حکومتی که زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) بود تیز کردند، از یک سو دشمنان تابلودار خارجی برای انتقام، از سوی دیگر گرگان زخم خورده معذول و مطرود امام و از سوی دیگر گرگانی دیگر در لباس میش…
سال‌ها گذشت تا پس از دولت‌های سازندگی و اصلاحات که هر دو مکمل یکدیگر از نظر ولایت گریزی، انباشته کردن جیبهایشان و پایمال کردن خون‌های پاک شهیدان و مردم بودند دولتی مردمی با رئیس جمهوری که دغدغه ادامه راه تشیع را مالک اشتر گونه داشت پیروز شود.
طی این سال‌ها بار‌ها تاریخ تکرار شد تا با این تکرار به دنیا بفهماند که ایران اسلامی سرزمینی نیست که بتوان با زور و ارعاب بر آن مسلط شد و انقلاب اسلامی همانند دو انقلاب بزرگ دیگر پیش از خود یعنی غدیر و کربلا هر کسی روبریش قرار بگیرد او را خفت، خوار و نابود می‌کند.
سال‌ها اینچنین گذشت تا رئیس جمهور مکتبی بر این سرزمین حاکم شد تا ولایت پذیری را همانگونه که شایسته‌اش است نشان دهد و نام صاحب اصلی ایران عزیز را در مجامع بین المللی با افتخار بیاورد تا دنیای منتظر، شیعه را نام منجی مهربان(عج) بشناسد.
اما زمان باز هم گذشت تا اقیانوس عظیم و بی‌انتهای انقلاب اسلامی با موجی سنگین که بار‌ها خود را طی ۳۰ سال نشان داده‌ بود و پس از هر موج خود را در برابر توطئه‌های دشمنان لجن گونه داخلی با اربابان خارجی بیمه کرده بود یکبار دیگر در آستانه انتخابات دهم مواج شود و لجن‌هایی که در پوستین یاران انقلاب بودند را از انتهای خود بکند و بر سطح اقیانوس بیاورد.
لجن‌هایی که مقدس ترین رنگ ایرانیان و تشیع را به بازی گرفتند و در جشن دوم خرداد با حضور رهبران گرگ صفتشان(خ، م، ک، ه) آن هم هفته ای که ۵ روز پس از جشنشان روز شهادت حضرت زهرا(س) بود به رقص و پایکوبی بپردازند و بعد مدعی شوند سبزشان اموی نیست!!!
آری امروز غدیر سبز ماست، اما سبزی که به ناحق از سوی میراث داران آن ۳ ملعون یکبار در سقیفه و یکبار در عصر حاضر ما غصب شد که در غدیر آن را پس خواهیم گرفت و به سوی امام مهدی(عج) نیز عاشقانه حرکت خواهیم کرد، ان هم حرکتی با ثبات قدمهایمان…
بیائید در روز غدیر یکبار دیگر با پیامبر و با امیر المومنین(ع)، حضرت علی(ع) پیمان ببندیم که از علی زمان، یعنی امام خامنه‌ای که نائب برحق امام مهدی(عج) هستند دفاع می‌کنیم.
چرا که اگر واقعه کربلا را از دعوت کوفیانی که خیلی از آنها شیعه بودند اما بی‌بصریت بخوانیم متوجه می‌شویم که نقطه شروع شمشیر کشیدن بر امام معصوم(ع)،‌ شمشیر کشیدن بر روی نایبش است و در واقعه کربلا اول کوفیان حضرت مسلم(ره) که نایب امام حسین(ع) بود را سر بریدند تا در کربلا آن جنایات را بیافرینند در حالی که بسیاری از آنها شیعه بودند!
در ادامه لینک متن و صوت خطابه غدیر را برای شما قرار می‌دهم.
[caption id="attachment_551" align="alignnone" width="300" caption="غدیر می نگریست"][/caption]
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۹/۰۹/۰۴
page24 حاج علی

نظرات  (۱)

تحلیل خوبی بود ...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی