وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
لباس شخصی ها همزمان با 13 بدر روز سبز و سبزه ها با دردست داشتن کیک و ساندیس سبز هایی که 13 روز در حال اعتصاب بودند را به داخل رودخانه ها، دره ها و جاده ها پرتاب کردند.
صدای کلمه سی: لباس شخصی هایی که در جریانات پس از انتخابات با دریافت هزاران کیک و ساندیس به سرکوب سبز های خداجو و هلهله کنان روز عاشورا پرداخته بودند اینبار در جریان فرارسیدن روز اصلی سبز ها(13 بدر) آنان را به داخل جوی ها، دره ها، دشت ها و رودخانه ها پرتاب کردند.
همزمان از جای جای ایران عزیز گزارش هایی مبنی بر اینکه کیک و ساندیس در کشور نایاب شده دریافت شده است و بر همین اساس نیروی های لباس شخصی با شتاب کمتری به سرکوب سبز ها در این روز می پردازند.
یکی از سبز ها در حال پرتاب شدن به سمت رودخانه در گفتگویی با خبرنگار کلمه گفت: لباس شخصی ها ما را که 13 روز بی سر و صدا در حال اعتصاب بودیم را به داخل رودخانه پرتاب کردند.
او که در حال پرتاب شدن با ما سخت می گفت اضافه کرد: لباس شخصی ها علاوه بر وسایل شخصی! کیک و ساندیس هایی با مارک 2 ارگان نظامی به دست داشتند.
وی افزود: ما تا آخرین نفس حتی در کف رودخانه و جوی های آب نیز تا وقت پوسیدن از سبزه بزرگ و نوچه هایش دفاع خواهیم کرد.
در همین حال صدای آمریکا نیز از تهران گزارش داد: مردم تهران نیز با همکاری لباس شخصی ها سبز ها را به هم گره می زدند تا شاید بختشان باز شود.
صدای آمریکا به نقل از نوری زاده می افزاید: سبز های شمال شهر نشین از روز نخست عید در سطل زباله ها خودنمایی می کردند و این نشان می دهد که آتش زدن سطل های زباله در اعتراضات پس از انتخابات جلوگیری از ریخته شدن سبز ها به داخل آنان بوده است.
از اصفهان هم خبر می رسد که رودخانه زاینده رو دنیز سبز شده است و انبوه سبزهایی که به دست لباس شخصی ها به داخل این رودخانه پرتاب شده اند قابل شمارش نیست.
گزارشگران حقوق بشر نیز هشدار می دهند که یک فاجعه سبز انسانی در شهرهای ایران در حال اتفاق افتادن است.
در همین حال روشنفکر ترین زن ایران! و سومین متفکر جهان در این رابطه افزود: پرتاب نکردن سبز ها در دو استان لرستان و آذربایجان به داخل رودخانه ها خود ادعای صحیح از تقلب در انتخابات است و این نشان می دهد مردم این دو استان اصولا سبزهای خود را به حیوانات خانگیشان می دهند.
میرحسین موسوی نیز در این رابطه اضافه کرد: اینکه چیزترین نیروهای ایران چیزهای ما را به داخل رودخانه ها و دره ها چیز می کنند نشان از این دارد که در ایران چیز مدنی وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: چیزها خیال نکنند با این گونه رفتار ها می توانند چیز های ما را بترسانند، بلکه من به چیزهایمان می گویم پوسیدن کف جوی ها و غرق شدن در رودخانه ها یا خورده شدن توسط برخی حیوانات نجیب نشان از چیز بودن مدنی و پایبندی به حقوق چیز دارد.
مهدی کروبی هم که از ساعت ابتدایی امروز در جمع سبز ها بوده است افزود: ما ره گفته بودن هیچ وقت در زمان آن خدابیامرز که ازشان دست خطی دارم ره که هیچکی تو کل نظام نداره ره! تف..تف! آ قربونت بشم من تو اینو نگفتی منم نمیگم!
کروبی تصریح کرد: در این روز ره خواستن به سبز ها تجاوز کنن ره! اما من اونجا بودم ره! دست خط رو نشونشون دادم ره! خواستن به منم تجاوز کنن ره ! که شنبه پزشکی قانونی ره...!
یکی از فرزندان دختر ارشد ... نظام نیز در روز 13 بدر با یک فروند سبز که در حال پرتاب شدن بود برخورد کرد و در همین حال ساندویچش نیز بر زمین افتاد.
وی در مصاحبه ای با خبرنگار ما تصریح کرد: من به خاطر خریدن این ساندویچ از لندن به یکی از محلات متوسط و غیر شمال شهری ایران(تهران)آمده بودم که ناگهان در میان سبزهای پرتاب شده خود را دیدم.
وی افزود: لباس شخصی ها چند بار پیشنهاد عوض کردن کیک و ساندیس هایشان با ساندویچم را به من دادند و این خود گویای اصلی و شاهدی بر تقلب و متقلب بودن آنان در انتخابات است چراکه کیک و ساندیس های آنان جمعا 200 تومان می شود اما هات داگ من یک هزار و دویست و پنجاه و پنج تومان است که البته بدون نوشابه آنرا میخورم.
در همین حال یکی از اعضای بی طرف مرتبط با همین مجمع که کاندیدای ریاست جمهوری دهم نیز بود افزود: اگر دولت های فدارال مد نظر من به حکومت رسیده بود الان سبز ها را به جای پرتاب کردن به درون محیط زیست به مرکز فدرال سبز ها انتقال می دادند.
وی در خصوص نحوه انتقال این میزان سبزه متحصن در 13 روز عید توضیحی ارائه نداد و اگر هر خانواده ایرانی یک فروند سبز(ه) هم داشته باشد 75 /6 میلیون سبزه می شود که این مقدار بسیمار است.
وی تصریح کرد: سبزها بدانند من حامی محیط زیست هستم و به طور قطع از دولت های وحدت ملی، ائتلافی، ائتلافی به توان 4 حمایت خواهم کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد زنان دولت خاتمی نیز در برنامه 60 و یکی دو دقیقه! نیز در این خصوص افزود: از آنجایی که در دولت ما(اصلاحات) با سبز های فمینیست به نرمی برخورد می شد بنده به شدت حامی جنبش های زنان شدم و چند ده نفر از آنان را زیر پوشش خود قرار دادم.
مهاجرانی تصریح کرد: در زمان ما در روز 13 به در تنها سبزه های لطیف با هواپیمای مخصوص رئیس جمهور به دشت و چمن و کوه برده می شدند و مورد تکریم قرار می گرفتند.
همچنین دکتر مهدی نور چشمی بابا ...(بوق ممتد) (احتمالا نویسنده به دلیل اسم آوردم از ... در قید حیات نمی باشد)
محمد فریبا نیز در روز 13 بدر با حمایت از جنبش سبزهای فمینیستی خواستار مقاومت سبز ها در زیر پای مردم شد.
وی به دلیل تصمیم سفر و پناهندگی به سرزمین های اشغالی حاضر به مصاحبه نشد.
گزارش ها و فیلم هایی که هم اکنون به دست ما می رسد گویای یورش لباس شخصی ها به سبز ها در روز 13 بدر است.
فیلم: چیزمونو پس بدید...حمایت از صهیونیست حمایت از سبزی هاست...مرگ بر رودخانه زاینده رود(خوردن پوست کیک به یک سبزی)...مرگ بر کیک و ساندیس... سبزی هامونو بدید کیک و ساندیس بگیرید...نترسید نترسید ما همه با هم می پوسیم...تا عدس در ریشه ماست جلبک ها یاور ماست...چیزمونو پس بدید...ندای بی چیز ما چیز ما چیزما... خیییشششش..دانگ..دونگ
سر خط خبرها:
اعلام برائت گسترده چمن ها و درختان سبز از جنبش سبزی ها--- درختان سبز: امسال به جای سبز شدن، زرد شدیم
و در ادامه:
سران جنبش سبز: اعلام برائت درختان و چمن ها از ما سبزی ها با رشوه کیک و ساندیسی صورت گرفته است
دیده بان حقوق بشر: جنایات رژیم کیک و ساندیسی در پرتاب سبز(ه) ها به درون رودخانه ها یک فاجعه است
یک انجمن حامی محیط زیست: سبز ها غذای مناسبی برای پرشیر کردن برخی حیوانات هستند
کزارش تصویری:
sabzeh_nowruz
88-01-13
13bedar_2
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۹/۰۱/۱۱
page24 حاج علی

نظرات  (۵)

۰۴ ارديبهشت ۸۹ ، ۲۲:۳۹ رای ما آی دکتر
عشق است احمدی نژاد ....
۰۴ ارديبهشت ۸۹ ، ۲۲:۳۹ رای ما آی دکتر
عشق است احمدی نژاد ....
عالی بود
عالی بود
خیلی عالی بود

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی