وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
7 ماه از اغتشاش و فتنه سپری شد و بی بصیرتان در منجلاب افکار التقاطیشان که به طور عمده ضد ولایی و ضد انقلابی بود غرق شدند.
بدون شک دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور همگانی مردم در آن که رکورد تمام انتخابات های برگزار شده در دنیا را شکست ناشی از عملکرد بسیار خوب دولت ارزشی و اصولگرا( " اصولگرایی طبق تعاریف مقام معظم رهبری " " نه اصولگرایی خطی و ربطی و جناحی "  بود که احمدی نژاد با اخلاص توانست آنرا به نام کشور عزیزمان ثبت کند.
تمام تحلیلگران سیاسی در دنیا و داخل کشور نیز امروز معترفند که رهبری های امام خامنه ای در دوران فتنه آنقدر هوشمندانه و دقیق بوده که فتنه گران خودشان، خود را استحاله کردند.
از ساختار شکنی در روزهای مقدس مانند روز قدس، 13 آبان، 16 آذر و پاره کردن تمثال مبارک حضرت امام(ره) و رهبری تا به جنگ با خدا و امام حسین(ع) رفتن در کارنامه ننگین کوردلان فتنه گر برای همیشه تاریخ ثبت شد تا آنان را هم در ردیف سران سقیفه و شمشیر کشندگان بر روی دین رسول الله(ص) به حساب آوردند.
اما امروز پس از تغییر فضا و هوشیاری مردم بابصیرت، برخی از این افراد در حالی کاسه چه کنم چه کنم به دست گرفته اند که برخی از نزدیکترین افرادشان در حال برنامه ریزی برای اغتشاش های 22 بهمن(به قول خودشان روز انقلاب مجدد) هستند.
اما از آنجایی که نظام پس از روز عاشورا با این گروه اتمام حجت کرده و حتی 2 نفر از محاربان را اعدام کرده است این گروه با شگردی جدید پس از آن همه عداوت و عناد به میدان وارد شده است.
این شگرد جدید چیزی نیست جز پیاده کردن سیاست " چانه زنی از بالا و فشار از پایین  با سناریوی بازی قدیمی به نام " قایم باشک"
در این شگرد 2 تن از افراد شاخص سران فتنه " کروبی و خاتمی " ماموریت یافته اند تا پیش از راهپیمایی عظیم 22 بهمن توبه کرده و برخی از شاخص های نظام را قبول کنند! این یک شگرد برای توجیه اقدامات بعدی است، یعنی این افراد با این توبه به دایره مدافعان نظام بازگشته و می توانند در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنند! اما پشت پرده ماجرا اینست که این افراد تواب به راهپیمایی می آیند! اما به دلیل اینکه شاخص جنبش سبز اموی بوده اند!!!(هستند)! اغتشاشگران نیز به بهانه حضور اینان به میان مردم آمده و می توانند سناریوهای جدید خود را پیاده کنند! سناریوهایی مانند حلقه زدن دور این افراد تواب! و پنهان کردن گروه کوچک خود در انبوه مردم و پخش گسترده تصاویر آن در شبکه های ضد انقلاب...! اما سناریوی دیگر تامین خوراک برای انتشار بیانیه 18 موسوی پس از مصاحبه همسرش با سایت ضد انقلابی" روز آنلاین" است که البته در یک جلسه یکی از افراد مطلع می گفت: نامه های استعفای موسوی در برابر امام(ره) را هم همسرش یعنی " زهره کاظمی سابق (زهرا رهنورد فعلی)) می نوشت! بیانیه 17 موسوی هم که به قول خودش یک تاکتیک بود! حال تاکتیک بودن بیانیه 17 موسوی که اغتشاشگران و حرمت شکنان عاشورا را " افراد خداجو " خوانده بود را در کنار توبه ظاهری و برگشت به مواضع انقلابی، امام(ره) و رهبری از سوی برخی سران فتنه را با تحرک جدید این گروه برای روز 22 بهمن را در کنار هم اگر قرار دهیم پازل ما برای رسیدن به این ضرب المثل معروف کامل تر می شود.
" همواره توبه گرگ " مرگ " است.
بدون شک پس از حماسه عظیم 8 و 9 دی نای نفس کشیدن نیز از اغتشاشگران و سران فتنه گرفته شده است! ما دعا می کنیم که این توبه " انشالله " ‌‌حقیقی باشد!
[caption id="" align="alignnone" width="412" caption="سران فتنه و بازی قایم باشک با نظام"]سران فتنه و بازی قایم باشک با نظام[/caption]
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۸/۱۱/۱۲
page24 حاج علی

نظرات  (۱)

در این بازی قایم باشک سران فتنه خود چشم می گذارند، خود قایم می شوند و خود نیز گرگ می شوند.
چشم می گذارند تا اوضاع و احوال خود را در جامعه بسنجند تا زمانی که موقعیت خود از دست دادند به خیال خود قایم شوند و در یک فرصت مناسب همانند گرگ نقشه های خود را پیاده کنند.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی