وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
سلام به دوستان عزیزم، ‌این چند وقت شدید درگیر انتخابات و حواشی اون بودم و جالبه بگم من یادم نمیاد هیچ انتخاباتی اینجوری در طول جمهوری اسلامی رو دیده و یا شنیده باشیم در موردش، انتخاباتی که امروز تمام دنیا و برخی گروه‌های داخلی پشت یک نفر با رهبری یک فرد معروف اما نه چندان محبوب(هاشمیسم) در حال برگزار شدن است و نفر دیگر کسیست که دغدغه‌اش مردم است و می‌گوید حامیان من خدا، ‌اهل البیت(ع) و مردم مستضعف هستند
در طول این مدت تبلیغ بسیاری از لجن‌ها با موج‌های ایجاد شده و حتی برخی پس از 20 سال از کف کنده شده و بر روی اقیانوس انقلاب به چشم می‌خورند که این هم یکی از نعمت‌ها و اسناد بیمه شدن انقلاباز سوی خدا  برای سالیان متمادی است
بدون ادامه دادن مقدمه می‌روم بر سر دلایلم با ذکر منبع برای اثبات دروغ‌ها و بی اخلاقی‌های موسوی که تا پیش از این انتخاب فکر می‌کردم نخست وزیر محبوب امام انسانی مردمی و محبوب است، ‌اما در طول این 3 ماه فهمیدم  این فرد نه تنها محبوب نیست،‌ بلکه در برخی مراحل از اپوزیسیون‌ها نیز عملکرد منفی تری دارد و همین روسیاهی برایش بس که حامیانش روسیاهان جامعه و زورگو‌ها و آدم‌کش‌ها در سطح دنیا هستند و امام(ره) می‌فرمایند: هر جا دیدید دشمن(آمریکا و اسرائیل) از شما حمایت می‌کنند شک کنید و من از وقتی صدای آمریکا و بی بی سی تبدیل به ستاد موسوی شد به او شک کردم و شک من انگیزه اصلی این نوشتار است و خوشبختانه در محیط اینترنت آنقدر فضا شفاف است که نمی‌شود حرف‌های کیلویی و یا مقالاتی کوچه بازاری غیر قابل دفاع نوشت(اشاره صحبت‌های کیلویی موسوی که حتی یک دانه از آنان هم حقیقی و قابل اثبات نیست)
1.آقای موسوی خط قرمز خود را رهبر و نظام اعلام کرده‌اند و در ابتدای حضورشان اعلام کردند که من احساس خطر کردم، انقلاب و نظام در حال فروپاشی است، برای اثبات این حرف این مرد مدعی اخلاق همین بس که اگر کشور ما در حال فروپاشی بود آمریکا و اسرائیل الان در حال جشن بودند،‌ نه اینکه " اوباما به عنوان رئیس جمهور آمریکای ابرقدرت " ایران اسلامی را ایران هسته‌ای بخواند و بگوید باید با ایران بدون پیش شرط مذاکره کرد" که این نشان از قدرت و پویایی نظام و انقلاب ما را دارد و  حالا جدا از مسائلی نظیر پذیرش ایران هسته‌ای در دنیا+7000 سانتریفیوژ در حال کار+ماهواره بر امید+موشک قاره پیمای سجیل 2+ دستیابی به رتبه زیر 10 در بخش‌های نانو تکنولوژی+بیوتکنولوژی و هسته‌ای بیش از پیش نشان دهنده جایگاه رفیع ایران عزیز در دنیاست  
2.آقای موسوی که خود را حامی رهبر انقلاب معرفی می‌کنند بد نیست به وب سایت www.leader.ir مراجعه کنند تا ببینند کشور ما طبق بیانات مقام معظم رهبری در رفیع ترین جایگاهش در دنیا قرار دارد و این دومین دروغ بزرگو میزان ولایت پذیری آقای موسوی است(البته به نظر می‌رسد آقای موسوی از منتظری حمایت و تبعیت می‌کند)
3.آقای موسوی در فیلم مستندشان گفتند که من " دکتر نیستم" ،‌برای اثبات دروغ ایشان شما را به دیدن یک فیلم کوتاه از " دکتر میر حسین موسوی " در دانشگاه تربیت مدرس دعوت می‌کنم و می خواهم از ایشان بپرسم " دکتر " بودن هیچ، اما شما که فوق لیسانس معماری دارید،‌ در گروه سیاسی دانشگاه تربیت مدرس چه می‌کنید؟ چرا پایان نامه‌های دانشجوهای دکترای گروه سیاسی را با نام " دکتر میر حسین موسوی " امضا کرده‌اید؟
4.چهارمین دروغ آقای موسوی در خصوص مدرک جعلی و شبهناک همسر ایشان است(این فرد مدعی قانون گرایی در مناظره اش گفت، همسر من 10 سال برای دکتری خود وقت صرف کرده" و امروز وزارت علوم می‌گوید هیچ مدرکی برای تائید مدرک دکتری این فرد وجود ندارد،‌ حالا این هم هیچ، اما برادر عزیز،‌آقای موسوی مدارک کاری و تحصیلی همسرتان که موجود است، بدون داشتن فوق لیسانس و بدون کنکور دکترا می‌خواندند؟
5.آقای موسوی شما که مدعی اخلاق هستید می‌گوئید برای نظام احساس خطر کردید، آیا از اوضاع خیابان‌ها و رقص و پایکوبی هوادرانتان و جشن دوم خرداد که در ایام فاطمیه برگزاری می‌شد مطلع بودید؟شما می‌شود برای ما مشخص کنید برای کدام "نظام" احساس خطر کرده‌اید؟اگر برای نظام اسلامی احساس خطر کردید پس این رفتار شما، ‌حامیان ساختار شکن و هواداران بی‌بند و بار شما با خواسته‌های امام عزیز و رهبر فرزانه انقلاب و 4 چوب قانون اساسی در تناقض کامل است.
6.آقای موسوی شما می‌گویید از عناصر ساختار شکن حمایت نمی‌کنید؟!در مناظره تان نمایشیتان به آقای کروبی گفتید! پس حضور آغاجری، مجتهد شبستری، تاج زاده، حجاریان و اعضای کمیته ایکس که در دوران اصلاحات و پس از آن در خفا و آشکار سنگین ترین ضربه‌ها را بر بدنه اسلام، ‌شیعه، ولایت فقیه و نظام و انقلاب اسلامی وارد کرده‌اند در تیم شما چه کار می‌کنند که همه نگران آنها هستند؟ آقای رضایی+آقای کروبی+تمام دلسوزان نظام به این افراد حساسیت دارند(حزب ساختار شکن و افراطی مشارکت و مجاهدین)
7.آقای موسوی! شما مدعی این بودید که پوستر ندارید و ستادهایتان نیز نباید تکثیر کنند پوستر شما رو!!الان این سطح از تبلیغات میلیاردی از کجا آمده؟!با ارث پدریتان چارتر اجاره کرده‌اید و سفر‌های استانی می‌روید؟
8.آقای موسوی، ‌شما بار‌ها احمدی نژاد را با مسائل کوچک و دسته چندمی مانند سیب زمینی و هاله نور تخریب کردید!آیا این 2 مسئله تنها مسائل قابل اثبات شما بود؟ و سوال اینست که مملکت مشکلش الان اینست که رئیس جمهور قانونی یک کشور را با چنین مسائل پیش پا افتاده‌ای زیر سوال می‌برید؟
9.آقای موسوی شما مدعی ساده زیستی و قانون مداری هستید،‌ پس چرا با 70 برابر زیر قیمت از اموال بیت المال خانه‌ای هزار متری رو با حمایت آقای هاشمی گرفتید!
10.آقای موسوی دروغ‌های شما کم نیست! شما مدعی هستید که دولتتان را در طول جنگ با قدرت اداره می‌کردید و می‌گوئید مرید امام خمینی(ره) هستید! پس چرا امام در پاسخ به قهر یک هفته‌ای شما در طول جنگ برای شما می‌نویسند" جناب آقای موسوی نخست‌وزیر محترم، نامه‌ی استعفای شما باعث تعجب شد.
 حق این بود که اگر تصمیم بدین کار داشتید، لااقل من و یا مسئولین رده بالای نظام را در جریان می‌گذاشتید. در زمانی که مردم حزب‌الله برای یاری اسلام، فرزندان خود را به قربانگاه می‌برند چه وقت گله و استعفا است " ! این دروغ شما نیست
11.آقای موسوی شما در مناظرتان دعای دروغی را مطرح کردید که شهید همت در جلسه سران سه قوه شرکت می‌کرد،‌ پس چرا امروز تمام فرماندهان زمان جنگ حرف شما را نقض می‌کنند و شما به دروغ گویی و تحریف وقایع انقلاب و جنگ متهم می‌کنند؟
12.آقای موسوی شما بار‌ها گفتید مستقل به صحنه آمدید! شما هم از سوی آقای احمدی نژاد و هم از سوی آقای کروبی(هم جهت سیاسی شما) به دارا بودن حمایت آقای رفسنجانی+عهد و عیال و خانواده ایشان به صورت 24 ساعته با تمام منابع مالی متهم شده‌اید،‌ آیا این دروغ نیست؟
13.شما می‌گوئید آقای احمدی نژاد آبروی ایران را برده است! در سازمان ملل و در دوربان 2 و ایشان به نفع رژیم صهیونیستی کار کرده واز  مسئله دروغ  هلوکاست نیز دفاع می‌کنید!2 سوال پیش می‌اید!‌احمدی نژاد 2 سوال فقط طرح کرد در کشور‌های مدعی آزادی بیان و حقوق بشر، آمریکا+اسرائیل+اتحادیه اروپا و مجموع عناصر ضد شیعه و ضد انقلاب اسلامی ناراحت شدند! چرا شما که به قول خودتان انقلابی و یار امام (ره) بودیده‌اید! ناراحت شدید؟! و دوم اگر سیاست خارجی ما مفتضح بود که الان باید دشمنان ما جشن و پایکوبی می‌کردند! پس چرا عزاداری می‌کنند و به تکاپو افتاده‌اند؟!یا شما سیاست خارجی نمی‌دانید یا ما!
14.آقای موسوی!ممکن است بفرمائید در کجای قانون نوشته شده که دختر شما هم مانند مادرش بدون کنکور و با معدل پایین دانشجوی دکترا شود؟! شما می‌گووئید خانواده‌تان همواره به قانون و اخلاق احترام گذاشته‌اند!
15.آقای موسوی شما گفتید که رسانه‌ای در طول 20 سال سکوتتان نداشته‌اید!می‌شود برای ما روشن کنید که یک مشاور رئیس جمهور در زمان اصلاحات و سازندگی چگونه هم در آن زمان ممنوع المصاحبه بوده و هم در طول 4 سال زمان احمدی نژاد؟!مشکلتان 4 سال است؟پس 16 سال چه مشکلی داشتید؟!
16.آقای موسوی تناقض گویی‌های شما در سخنرانیهایتان حتی هوادارانتان را هم متعجب کرده است که این تناقض گویی ها به دلیل دروغ‌گویی شماست" چرا که می‌گویند دروغگو حافظه قویی ندارد" " یک روز می‌گوئید سفر ‌های استانی احمدی نژاد را قطع میکنم و فردا می گویید ادامه می‌دهم!یک روز می‌گوئید سهام عدالت گدا پروری است و یک روز می‌گوئید ادامه می دهمش!!
17.آقای موسوی سن شما جای پدر بزرگ من نسل سوی است!اما می‌شود بدانیم ناموس از دیدگاه شما چه تعریفی دارد؟نشان دادن یک عکس سیاه و سفید ذغالی مسئله ناموسی است؟! اما مسئله فیلم مستند شما که همسرتان با آرایش و با چادر باز نمای شداده می‌شود مسئله ناموسی نیست؟گل دادن همسر پیر شما با دست‌هایی که آستین آن تا آرنچ عقب رفته به پسران نامحرم مسئله ناموسی نیست؟فاین تذهبون جناب موسوی؟
18.آقای موسوی شما اعدا می‌کنید با صراحت و در جلوی دوربین بی پروا می‌گوئید من برای این آمده‌ام که سفره‌های مردم کوچک شده است!به نظر شما دانشجویان دانشگاه آزاد با رقم‌های نجومی  ( + )که برای تحصیل می‌پردازند سفره‌هایشان کوچک نمی‌شود که امروز پول تحصیل آنان برای ستاد‌های جنابعالی و خرید رای و لاوبالی گری و اغتشاش در خیابان‌ها هزینه شود؟!
19.آقای موسوی شما می‌گوئید قانون و اخلاق! پس چرا برای رای آوردن با نظر مستقیم شما اسناد دولتی را جعل می‌کنند؟ این نماد دروغ گویی شما نیست؟
20.آقای موسوی! شما در مناظره با آقای کروبی نموداری نشان می‌دهید که بخش تیتر آن مخدوش و پوشانده شده است و این آمار شما آنقدر گمراه کننده است که سایت بانک مرکزی طی یک بیانیه خلاف تمام ادعا‌ها و دروغ‌های شما آنرا منتشر می‌کند!و معلوم می‌شود که شما برای رای آوردن حتی آمار رسمی سایت بانک مرکزی را نیز جعل می‌کنید!
21.آقای موسوی شما می‌گوئید نظام در خطر است!می‌شود بدانیم نظام توسط چه کسی و چه عاملی در خطر است؟ این عوامل خطر اگر به سخنان امام (ره) اشاره کنیم الان همگی پشت سر شما و زیر پرچم شما سینه می‌زنند!چرا دروغ می‌گویئد!‌منافع حامی مالی شما 4 سال است در خطر افتاده و منافع خود شما که مانند... به او چسبیده و از بیت المال به ناحق ارتزاق می‌کنید
22.آقای موسوی دروغ بزرگ شما اینست که در برابر ادعاهایتان حتی یک مدرک قابل اثبات ندارید!اگر داشتید که روزنامه‌های زنجیره‌ای و شبکه‌های حامی شما(بی بی سی پرشین،‌رنگارنگ(متعلق به اوسکلی به نام هخا که می‌خواست در تهران با هواپیمایش بنشیند و به قول خودش نظام را سرنگون کند) و شبکه صدای آمریکا گوش دنیا را کر کرده بودند!!!
23.آقای موسوی شما با هتاکی‌های بی شرمانه خودتان به رئیس جمهور مردمی یک کشور که نماد مردم یک کشور است توهین و افترا می‌زنید! آیا این اخلاق گرایی و قانون مداری شماست؟!آیا می‌دانید این هتاکی شما طبق همان قانون که مدعی آن هستید برای شما مجازات در نظر گرفته است؟!
24.آقای موسوی! دروغگوی‌های شما آنقدر زیاد است که قابل شمردن نیست،‌در قسمت 24 من تیتر وار می‌نویسم! در اصفهان گفتید: "من هیچ آمار و اطلاع درستی از اقتصاد و ورزش ندارم و حرفهایم نقل قولی است" آقای هاشمی از من حمایت می‌کند(اشاره نامه هاشمی به رهبر معظم انقلاب که گفته از کسی حمایت نمی‌کند که یا هاشمی دروغ گفته یا شما)!
24+1 . آقای موسوی شما مدعی برداشتن گشت ارشاد هستید!می‌شود جواب دهید که نقش دولت در برنامه‌های تائید شده از سوی رهبری و مجلس و قوه قضائیه که توسط ارکان‌ها و نهاد‌های غیر دولتی اجرا می‌شود چقدر است؟!چرا دروغ می‌گوئید؟!شما قدرت برداشتن چنین طرحی را ندارید!حتی اگر آقای هاشمی هم پشت سر شما باشند
24+2 . آقای موسوی شما مدعی شدید که دانشجوی ستاره‌دار در دولت نهم وجود داشته! پس چرا استاد وزارت علوم که توسط رفقای خود شما تهیه شده است نشان دهنده اجرای طرح در زمان معین (وزیر خاتمی) دارد؟ 
پ.ن:
عزیزی می‌گفت انتخابات اخیر یک جدال است و یک جنگ بین 2 تفکر!‌تفکر اسلام آمریکایی به نمایندگی هاشمیسم و تفکر اسلام ناب که احمدی نژاد نماینده آن است، ‌پس دقیق تر بررسی کنیم
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۸/۰۳/۲۱
page24 حاج علی

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی