وب نوشت های یک خبرنگار انقلابی

یک خبرنگار انقلابی
بسم الله الرحمن الرحیم
سالها گذشت
یک خاک صحنه خورده فضای مجازی و رسانه
برای انقلاب اسلامی
برای رهبر عزیزم
و برای شهدا
و یک مبارز انقلابی با بدخواهان انقلاب و دزدان نوامیس
...
کاش عاقبت بخیر شویم

من را در پیام رسان ایرانی سروش در کانال هوش سفید با موضوع آموزش مهارت رسانه و فضای مجازی دنبال کنید:

http://sapp.ir/aledavood

@aledavood

بایگانی
"...رئیس جمهور استرالیا (Kevin Rudd)  به لابی صهیونیستی وعده داده است که دکتر احمدی نژاد را به دادگاه بین المللی عدالت بکشاند.او گفته است که این انسان رذل(اشاره به دکتر احمدی نژاد است که در متن فوق او از لغت ROGUE به معنای رذل است استفاده کرده است) به دلیله اهانتی که به اسرائیل کرده است و خواستار تشویق تحقیق برای نسل کشی یهودیان شده باید محاکمه شود.!!..."
لینک منبع:
http://www.theaustralian.news.com.au/story/0,25197,22522722-601,00.html
سفر خاتمی در نزدیکی برگزاری انتخابات دهم و بلافاصله پس از انصرافش به کشور استرالیا که طی چندین مرحله به صورت علنی از گروه‌های برانداز، ضد انقلاب حمایت کرده(که همچنان ادامه دارد) و این کشور که در صحنه سیاست بین‌الملل نیز از حامیان اصلی  رژیم صهیونیستی(دشمن ایران اسلامی) به شمار می‌رود با چه اهدافی صورت گرفته است؟این نوشتار با بررسی خبرگزاری‌ها و رسانه‌های معتبر استرالیا در نظر دارد مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی در خصوص وضعیت و جایگاه کشور استرالیا، فرهنگ و تمدن و فعالیت‌های آن بپردازد.
*) در ابتدا به بررسی نفوذ لابی صهیونیستی در استرالیا و میزان قدرتش در این کشور اشاره می‌کنیم:
The Zionist Federation of Australia(فدراسیون صهیونیستی استرالیا(ZFA) یک سازمان بسیار پویا و پر قدرت است که با ارتباطات قوی و نفوذ بسیار زیاد بوجود آمده که دلیل بوجود آمدنش اینست تا اسرائیل و صهیونیسم در مرکز تلاش‌ها و تحرک‌ها در استرالیا قرار بگیرد.
این انجمن در سال 1927 (دهه‌ها قبل از بوجود آمدن اسرائیل) توسط Jhon Monash و خاخام Bordie تاسیس شد.(موناش در حال حاضر نیز مراکز بزرگ فرهنگی و اقتصادی استرالیا را در دست دارد که از جمله آن دانشگاه موناش،‌ بزرگترین اتوبان ملبورن- موناش و ... است.
از اهداف تشکیل ZFA تسلیم کردن یهودیان استرالیا برای پذیرش افکار صهیونیست‌ها بوده است(نکته مهم: صهیونیست‌ها 20 سال پیش از غصب مناطق فلسطین و تشکیل دادن کشور جعلی به نام اسرائیل)شروع به ترویج افکار صهیونیستی کرده‌اند).
ZFA برای رسیدن به اهداف خود صدای قوی(رسانه‌ها و قدرت مرکزی) را در جامعه در دست گرفته است و به صورت فعال در بالابردن قدرت صهیونیسم در جامعه کوشیده است.
طریقه انجام این موضوع به وسیله رابطه برقرار کردن بین دولت استرالیا، جامعه یهودی و دولت رژیم اشغالگر قدس بوده است.
همچنین ZFA باعث بوجود آمدن Australian representative of the Jewish Agency For Israel (JAFI)(نماینده استرالیاییه آژانس یهود برای اسرائیل) شده است و با World Zionist Organisation (WZO)(سازمان صهیونیستی جهانی) در ارتباط تنگاتنگ است.
منبع:
http://www.zfa.com.au/Content_Common/indexT.aspx?Id=9029201B-2274-4FCD-A178-C2039119C652
•    همانطور که میدانید استرالیا از نخستین کشور‌های در جهان است که باعث بوجود آمدن صهیونیسم شده است و این کشور را در راس قدرت تصمیم گیری قرار داده است.
•    وب سایت متعلق به یهودیان صهیونیست در استرالیا به مناسبت سفر خاتمی به این کشور نوشته است:خاتمی نسبت به بقیه در جمهوری اسلامی بهتر است و برای رد گم کردن در گوشه ای از مقاله هم نوشته‌اند که خاتمی نیز دشمن ماست،‌ البته نکته جالب اینجاست که صهیونیست‌ها که در اکثر مواقع از تکنیک قرار دادن عکس‌های تبلیغاتی منفی به معنای مخالف با سران جمهوری اسلامی استفاده می‌کنند برای خاتمی از عکس بدون تبلیغ و زیبایی استفاده کرده‌اند)(منبع: http://www.aijac.org.au/)
[caption id="attachment_135" align="aligncenter" width="300" caption="خاتمی و خبر مربوط به سفرش در استرالیا در سایت حمایت از صهیونیسم"]خاتمی و خبر مربوط به سفرش در استرالیا در سایت حمایت از صهیونیسم[/caption]
*)گوشه‌ای  از اسلام ستیزی در سیدنی(استرالیا): جلوگیری از ساخت مدرسه اسلامی در یکی از مناطق سیدنی
ساخت مدرسه‌ای اسلامی در غرب شهر سیدنی(منطقه کامدن) با مخالفت شهرداری آن منطقه روبرو شد.
مسلمانان سیدنی این مسئله را یک پیروزی دیگر برای نمایش نژادپرستی و سیاست‌های ضد اسلامی دولت استرالیا دانستند.
نماینده مسلمانان سیدنی(Ali Roude) گفته که ما اصلا از این اقدام دولت تعجب نکردیم.او گفته است این تصمیم برای وجهه استرالیا در سطح بین‌الملل مناسب نیست. روده افزوده است که این عمل پس از تبلیغات منفی بر ضد مسلمانان صورت گرفته است(اشاره به اسلام‌ستیزی ZFA)
منابع:
http://www.news.com.au/dailytelegraph/story/0,22049,23771352-5001021,00.html
http://www.abc.net.au/news/stories/2008/09/09/2359178.htm
•    استرالیا زندانی خشن برای پناه‌جویان
دولت استرالیا سیاست زندانی کردن پناه‌جویان را که به این کشور می‌آیند در دستور کار دارد.
دولت استرالیا آنها را در بیابان مرکزی استرالیا در زندان‌هایی با سختگیری شدید سال‌های سال حبس می‌کند.
این سیاست، استرالیا را در زمره کشور‌های مطرح در زمینه نقض حقوق بشر قرار داده است و این کشور چندین مرتبه از طرف سازمان ملل به نقض حقوق بشر متهم شده است:
منبع:
http://www.safecom.org.au/detention.htm
•    استرالیا آخرین سنگر نژاد پرستی در جهان مدرن
کوفی عنان دبیر کل سازمان مللملل به شدیدترین لحن استرالیا را به نقض حقوق بشر متهم کرد.
Sept 2.2001
استرالیا تنها کشور توسعه یافته است که دولتش از سوی سازمات ملل به نژاد پرستی متهم شده است.
. 13 Oct 2000
سازمان عفو بین الملل استرالیا را به نقض قوانین این سازمان متهم کرد.
29 Aug 2001
دولت john Howard انتخابات ریاست جمهوری را با وعده نژاد پرستی برد.
. 10 Nov 2001
رئیس جمهوری سابق استرالیا john Howard به اعتقاد به برتری نژاد سفید متهم شد.
Ku Klux Klan(KKK یک گروه نژاد پرست آمریکایی) در استرالیا به خاطر تبلیغات نژاد پرستی مذهبیهانشان طرفدار‌های بسیاری دارند.
حزب وطن پرستان استرالیا از مهاجرت غیر سفید پوستان به استرالیا ناراضی هستند.
گروههای نژاد پرستی افرادی که شبیه مسلمان هستند را کتک می‌زنند و دولت این کشور در این مسئله دخالتی نمی‌کند
منابع:
http://jmm.aaa.net.au/articles/1175.htm
http://www.nswccl.org.au/issues/hr_violations.php
http://www.onlineopinion.com.au/view.asp?article=3993
* نسل دزدیده شده((STOLEN GENERATION)
نسل دزدیده شده اصطلاحی است که برای تعریف بچه‌هایی که از بومیان استرالیا (Aboriginal and Torres Strait Islander) از خانواده هایشان توسط مردم استرالیا، دولت استرالیا و کلیسا دزیده شده‌اد اطلاق می‌گردد، این مسئله توسط مجلس استرالیا مجاز تشخیص داده شده است.
این دزدی انسانی در سال‌های 1869 تا 1970 اتفاق افتاد.
دلیلی که برای این اقدام بیشرمانه و غیر انسانی استفاده شد از خود این عمل بسیار وحشیانه‌تر بود.
سفید پوستان در استرالیا خواستار از بین بردن تدریجی نژاد سیاهه بومیان این کشور بودند.
آنها همچنین خواستار پاکسازی نژادی سفید بودند و کلیسا نیز در این مسئله غیر انسانی دخیل بود.
منبع:
http://en.wikipedia.org/wiki/Stolen_Generation
در همین حال کودکان بومیان که به خانواده‌های سفیدپوست استرالیایی سپرده شده بودند به این منظور صئرت گرفت که با فرهنگ سفیدپوستان بزرگ شوند و در ‌آینده بومی بودن خودشان را پس بزنند.
خانواده‌های سفید پوست این کودکان را برای بردگی و کار‌های بدنی سخت گماشتند و آنان از تعلیم و تربیت بسیار ضریفی در جهت پذیرش افکار سفید پوستان  برخوردار شدند.
منابع:
http://reconciliaction.org.au/nsw/education-kit/stolen-generations/
http://www.faira.org.au/lrq/archives/199901/stories/shameful-white-history.html
و حال این نکته بسیار مشهور تر می‌شود که این استرالیایی‌ها بی‌تمدن و درخت نشین که حتی به بومیان خودشان نیز رحم نکردند، ‌با شدید ترین هتاکی‌ها بر ضد ایران کهن می‌خواهند رئیس جمهور کشور بزرگ و با تمدنی 5000 ساله را به دادگاه عدالت بکشانند!
البته ما امیدواریم جناب خاتمی که می‌خواهند در استرالیا راجع به مسائلی مانند گفتگوی تمدنها، آزادی بیان و حقوق بشر صحبت کنه ابتدا این نکته را راجع به این کودکان یادآوری کند(لازم به ذکر است سال گذشته دولت استرالیا با فشار‌های متعدد سازمان ملل در خصوص این کودک ربایی مجبور به عذر خواهی شد)
*) سیاست‌های ضد انسانی استرالیا از دیدگاه موسسه تحقیقاتی حقوق بشر)( Global Issues)
در سال 1998 حزب ملت واحده (one nation)  این کشور که پیروز انتخابات داخلی این کشور بود با شعار " استرالیا در باتلاق آسیایی‌ تبار‌ها در حال فرو رفتن است" پیروز شد.
از نظر مجمع جهانی، نژاد پرستی فقط یک مقوله گذشته نیست و هنوز در میانه سیاست مدارانه محافظه‌کار تمایلات شدید نژاد پرستی وجود دارد.
در سال 1987 یک کشف تاریخی به وسیله تیم تحقیقاتی دانشگاهی در استرالیا به سرپرستی تاریخ دان مشهور استرالیایی Professor D J Mulvaney ثابت کرد که با سکنا گزیدن سفید پوستان در این کشور تازه تاسیس بیش از 600 هزار نفر از بومیان و غیر انگلیسی تبار‌ها جان خودشان را از دست دادند.
منبع:
http://www.globalissues.org/article/165/racism#RacisminAustralia
*) راهپپمایی ضد اسلامی
در ژانویه 2008 حزب استرالیای واحد تظاهراتی بر ضد اسلام و به حمایت از دولت در اجازه ندادن به تاسیس مدرسه اسلامی در سیدنی برپا کرد.
این راهپیمایی در روز ملی استرالیا(Australia day) صورت گرفت.
منبع:
http://www.faira.org.au/lrq/archives/199901/stories/shameful-white-history.html
...این گزارش بررسی دقیقی همراه با منابع از خبرگزاری‌ها و سایت‌های اصلی و معتبر  در استرالیا بود که به صورت خط به خط ترجمه شده است. در این گزارش همانطور که شاهد بودیم موقعیت و جایگاه کشور استرالیا و هویت واقعی اشخاص دعوت کننده از خاتمی در مسالی نظیر نقض حقوق بشر به صورت گسترده، ‌ایران ستیزی، اسلام ستیزی، شیعه ستیزی،‌ حمایت آشکار از صهیونیسم بین‌الملل و جنایت‌هایش نیز به خوبی روشن گشت،‌
حالا چند سوال اساسی از آقای محمد خاتمی:
1)آقای خاتمی در کشوری که به طور 100 درصد در اختیار و مدیریت صهیونیست‌هاست چرا از شما برای سخنرانی دعوت می‌شود؟
2)به فرض اینکه شما پدرگفتگوی تمدنها در سطح جهان باشید، در چنین کشوری با نفوذ گسترده صهیونیست‌ها و رسانه‌هایشان چقدر امکان موفقیت برای شرح تمدن انسانی و حقوق بشری برای آنان دارید؟
3)چرا در مرکز فرهنگی و دانشگاهی که به صورت علنی از صهیونیسم حمایت می‌کند شما برای سخنرانی دعوت می‌شوید،‌ سخنرانی شما برای عده‌ای دانشجو که میلیارد‌ها دلار برای تزریق افکار صهیونیستی برای آنان هزینه شده است چه فایده و تاثیری می‌تواند داشته باشد؟
4)دعوت کنندگان از شما در استرالیا به دنبال شنیدن چه حرف‌های دلنشینی از سوی شما برای ایجاد بحران جدید بر ضد ایران عزیز هستند؟
5)جلسات خصوص شما در استرالیا و دیالوگ‌هایتان نیز منتشر می‌شود؟
6)چرا دقیقا پس از انصراف شما با چنین برنامه ریزی حساب شده‌ای به آن کشور که بهائیت در میان مسلمانانش تبلیغ گسترده شده است و به اجبار بسیاری از مسلمانان آن بهایی شده‌اند، شما بیش از 90 درصد صحبت‌های روز قبلتان در خصوص حقوق بشر و دموکراسی غربی- آمریکایی-صهیونیستی بوده است؟
7)اقای خاتمی برای حمایت از ایران عزیز در برابر هتاکی‌های بی‌شرمانه استرالیایی‌ها و اربابانشان(صهیونیست‌ها) هم در آنجا دفاعیه‌ ای داشته‌اید؟
8)آقای خاتمی برای احیای حقوق بشر مسلمانان در استرالیا هم برنامه‌ای یا سخنرانیی دارید؟
9)آقای خاتمی وب سایت رسمی حمایت از صهیونیست‌ها استرالیایی از حضور شما استقبال گرمی کرده است، این استقبال به دنبال حضور فعال شما در اجلاس مخوف و سری بیلدربرگ نیست؟
10)آقای خاتمی،‌ استرالیایی‌ها با گزارش مختصری که همین مقاله به آن اشاره شده است،‌ ملتی وحشی،‌ نژاد پرست، ضد دین و بی‌تمدن هستند،‌ این تصور که شما برای هدایت آنان با عناوین نظیر گفتگوی تمدنها و گفتگوی ادیان!!!!به آنجا سفر کرده‌اید کمی مضحک و ساده اندیشی به نظر نمی‌آید؟! با کدام تمدن و دین این قوم جنایتکار می‌خواهید گفتگو کنید؟
11) کشوری با این سابقه نقض حقوق بشر و عمل نکردن به هشدار‌های سازمان ملل چگونه می‌تواند یک کشور برای اجرا کردن گفتگوی تمدن‌های خاتمی باشد؟! سوال اساسی اینجاست که چرا این کشور از خاتمی حرف شنوی دارد،‌ اما از سازمان ملل ندارد!؟در خاتمی چه دیده است که در سازمان‌های جهانی وجود ندارد؟
12) آقای خاتمی برای ارشاد این افراد که تحت شدیدترین تبلیغات صهیونیستی و نژاد پرستی هستند به مرکز فرهنگی تحت مدیریت صهیونیست‌ها برای مذاکره یا سخنرانی رفته‌اید،‌با کدام توجیه و استدلال(فعال سیاسی لیبرال؟))،‌(دشمن احمدی نژاد که دشمن صهیونیسم است!؟))؟
13) و سوال آخر از آقای خاتمی به عنوان یک روحانی مسلمان شیعه(البته در ظاهر،‌ چرا که ایشان خود را لیبرال با اندیشه 100 درصد غربی می‌داند(اگر اسلامی هم مد نظر باشد،" اسلامی آمریکایی" است) اینست که شما که رئیس مرکز بین المللی گفتگوی تمدنها هستید نسبت مسئله مهم کودک ربایی، تظاهرات و حمله به مسلمانان و ایرانی مسلمان شیعه  چه واکنشی انجام داده‌اید؟ سکوت شما به معنای حمایت از صهیونیست‌ها نیست؟
انتهای پیام/
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۸/۰۱/۰۶
page24 حاج علی

نظرات  (۵)

سلام
من فقط قصد سلام داشتم
من اصلا سیاسی نیستم باور کن
سال نوتون هم مبارک
البته اگه این جمله سیاسی نیست
کاتب باشی
سلام. بررسی دقیق و کاملی بود. و سوال های آخر هم خیلی خوب طراحی شده. پیداست چقدر براش زحمت کشیدی. هرچند خود من هم شاهد زحماتت بودم. واقعا دستت در نکنه.
salam.
دوست عزیز خسته نباشید بی شک حرکت های آقای خاتمی نمی تواند الگوی مهم و عاری از نقص باشد .آفکار روشفکری بر پایه استدلالات علمی ماب سبب شده که عده ای از جوانان باور کنند که ایشان واقعا آزادیخواه و بدنبال حقوق از دست رفته جوانان و همچنین سهل آسان نمودن بعضی روابط بین جنس مخالف است .بحرحال اگر خود عاملی ضد حرکت توفنده انقلاب نباشد ولی به آسانی آلت دست آنان بوده و هست .
با شما موافقم اما امروزه انقلاب اسلامی نیاز به تدبیر بهتر و رساتری دارد تا شفافیت خود را به همه عیان نماید .
آرزوی توفیق و بهروزی دارم
سبز باشید
سلام
خیلی عالی بود مطلب محکمی بود لینکتان کردم
البته با اجازه
خداوند اجرتان دهد
حرف های شما برای من که 17 سالمه مقداری سخت بود.البته سعی می کنم با دقت بخونمشون چون اولین باریه که می تونم رای بدم.

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی